sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

Festivāls 2019


FESTIVĀLS- Laika rata pietura Evertos-2019

Festivāla mērķis:

Divu dienu sanākšana ļaudīm, kam interesē, kas notiek apkārt un sevī. Katrs mēs esam unikāli un neatkārtojami savā Dvēseles ceļā un Dievs ir radījis iespēju nebūt vientuļiem savās gaitās, ļaujot baudīt savu esību mijiedarbībā ar citiem cilvēkiem un ne tikai. Festivāla laikā vienlaicīgi vairākās runātavās norisināsies sarunas, meditācijas, lekcijas, praktiskās nodarbības, joga, skaņu peldes, uguns rituāli, naksnīgs kino zem klajas debess un rītausmas sagaidīšanas mistērija, pirts un vēl daudz neapjaustu norišu.

Vairāk par festivālu: LAIKA RATA PIETURA 2019

Festivāla programmaPROGRAMMA 2019

VISU DIENU GARUMĀ SEJAS JOGAS TELTĪ - THAI-MASĀŽA:

Pieteikties laicīgi zvanot-27602019 vai rakstot epastā- ingucis.gromova@gmail.com

Thai-masāžas tehnika ietver piespiešanas, izstiepšanas, savērpšanas kompleksu, spaidīšanu ar pirkstu galiem un visu plaukstu, strādājot pa enerģijas līnijām uz akupunktūras punktiem, sākot no kāju pirkstu galiņiem un beidzot ar matu galiņiem.

Masāža ietver daudzkārtēju staipīšanu, pasīvās jogas elementus, vieglu manuālo terapiju. Ar Thai -masāžas palīdzību, sistemātiski iestiepjot visus svarīgākos ķermeņa muskuļus, tiek novērsts stīvums un lokanības trūkums, kas ir viens no galvenajiem novecošanas procesiem. Šī masāža spēj novērst dažādu slimību rašanos, normalizēt un atjaunot orgānu darbību, nostiprināt jaunību un darba spējas. Īpaši efektīva tā ir, ārstējot muguras un locītavu sāpes, osteohondrozi. Turklāt ievērojami palielinās arī asins šūnu tonuss un normalizējas vielmaiņas procesi.

EVERTU RUNĀTAVĀ (Rietumu apmetne) NORISINĀSIES:

10.augusts

Pl.14:30-15:30 Stresa zonas uz sejas (Rietumu apmetne)

„Laika rata pietura” festivālā būs iespēja pavingrot ar seju un sameklēt uz sejas dusmu un stresa punktus. Jo tieši emociju brīdī mēdz savilkties mīmiskie muskuļi, tie saspazmējas un veido limfas un asins cirkulācijas nosprostojumus, kas izraisa sejas tūsku, plānu, sausu un krunkainu ādu un noslīdējušu sejas ovālu. Uzspiežot uz šiem punktiem, varēs sajust lielu jūtīgumu vai pat sāpes.

Sejas joga arī atstāj milzīgu iespaidu uz seju, jo elpošanas brīdī atslābst muskuļi, paplašinās asinsvadi un pieplūst skābeklis, kas atjauno šūnas. Rezultāts neliek ilgi gaidīt un jau laika gaitā redzami pirmie uzlabojumi:

  • Tonuss un apjoms zemādas zonā;
  • Sejas ovāla pacēlums;
  • Grumbu un krunku samazināšanās;
  • Seja izskatās jaunāka, svaigāka, dzirkstošāka;
  • Sejas vaibsti pamanāmi gludāki un līdzenāki;
  • Pazūd tūska un zilie riņķi zem acīm;                   
  • Samazinās dubultzods.

11.augusts

Pl.14:00-15:00 Manuālā muskuļu atslābināšana (Rietumu apmetne)

Manuālā muskuļu terapija paša spēkiem ir metode, kas ar griešanu, vilkšanu, stiepšanu izvelk muskuli un 60 sekunžu laikā panāk tā atslābšanu. Atslābinoties muskuļiem, sāk veidoties asins cirkulācija un pazūd saspringums, stīvums un sāpes.

„Laika rata pietura” festivāla laikā mācīšu, kā ar paša spēkiem, atslābinot muskuļus var  likvidēt galvassāpes -pieres, deniņu pakauša rajonā, atbrīvoties no stresa, atrisināt nogulsnēšanās problēmu sprandā, kas kā akmens un ciets izaugums atrodas uz kakla, likvidēt spriedzi un sāpes acu muskuļos, uzlabojot redzi un redzes asumu. Iemācīšu tehniku, kā normalizēt augstu asinsspiedienu un līdz ar to sakārtot sirdi. Lekcijā varēs noskaidrot, kāpēc  veidojās sāpes plecu rajonā, muguras, jostas un sprandas daļā. Iemācīšu, kā ar muskuļu izstiepšanu atbrīvoties no spriedzes un sāpēm plecos, mugurā, gurnos un kāju locītavās.

Komentāri (0)  |  2019-07-08 12:00  |  Skatīts: 705x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ