sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


  

Otrdien, 6.martā, pl.18:00, Rīgā notiks SEJAS JOGAS nodarbība!

Nodarbībā apgūsi:

  • Sejas karti- (zīmēsim)
  • Noskaidrosi, kāpēc metās pumpas, pleķi, sausas ēdes, dzimumzīmes, sejas ērcītes;
  • Noskaidrosi un ar kādiem orgāniem saistīta katra vietiņa uz sejas;
  • Praktiski strādāsi ar sejas vingrinājumiem, lai samazinātu krunciņas, paceltu noslīdējušos plakstiņus, sejas ovālu, nostiprinātu kakla muskuļus un likvidētu dubultzodu;

Norises vieta: Rīgā, Antonijas ielā 4, „Lapsas Telpa”

Obligāta pieteikšanās pa tālruni: 27602019

Nodarbības ilgums-1,5h

Nodarbības maksa-10,00Eur

Seja ir mūsu veselības atspulgs. Katra krunciņa, pumpiņa, pleķītis, dzimumzīmite mums kaut ko stāsta. Seja atspoguļo visu - cik ļoti mēs sevi mīlam, ko ēdam, kā elpojam, cik daudz lietojam ūdeni un kādu dzīvi dzīvojam. Seja parāda pat to, kā mēs guļam. Guļot uz augstiem spilveniem kakls sāk palikt krunkains, jo galva tajā brībī atrodas nepareizā stāvoklī un zods balstās uz krūtīm. Beztam, kaklā mums atrodas vairogdziedzers un šādā stāvoklī tiek nosprostoti ne tikai asinsvadi, bet arī enerģētiskie kanāli, kas apgādā vairogdziedzeri ar enerģiju. Asins, tā rezultātā nespēj pietiekoši cirkulēt un, lai vairogdziedzeris izdzīvotu, tas sāk pavājināti producēt hormonus un pazemināt tā koncentrāciju asinīs un audos. Cilvēks nespēj pamosties un jūtās miegains, neizgulējies ar nespēku, zemu koncentrēšanās spēju, ātri nogurst un pat sāk pieņemties svarā.

Taču, tiem cilvēkiem, kam starp uzacīm izveidojusies rieva būtu nopietni jāaizdomājas par aknu. Tautā šo rievu sauc par „dusmu rievu”, jo dusmu brīdī tiek savilktas uzacis. Varbūt būsiet dzirdējuši, ka akna skaitās dusmu, naida, niknuma un ļaunuma tvertne. Parasti, kad dusmojas mēdz sacīt : „...man jau viņš aknās šēž” vai...”žulti uz citiem gāž ārā”. Tā ir mūsu ķermeņa valoda, jo ar šiem vārdiem organisms mums saka priekšā, kur rodas problēma. Kad apspiežam dusmas un dusmojamies, tad nobloķējam enerģētiskos kanālus, bet akna ir kā liela fabrika, kā asins depo un indīgo vielu, sārņu attīrītājs, kurai ir nepieciešama enerģija, lai uzturētu mūs pie dzīvības.

Arī starp uzacīm uzmetušās pumpas, pleķi, ēdes u.t.t norāda uz pārslodzi aknā, jo, lai toksīni, sārņi un indes neiekļūtu svarīgos orgānos āda uzņemas drenāžas funkciju attīrot organismu. Sārtas acu sklēras norāda par karstumu aknā, kura rezultātā paplašinās asinsvadi un kapilāri, norādot par problēmām asinsritē un elpošanas sistēmā. Dzeltenas acu sklēras norāda, ka aknās ir pamatīgi enerģētiskie bloki, kuru dēļ enerģija nespēj apgādāt aknas un organismā sāk krāties tauki, gļotas,sāļi, akmeņi un dažādas indes, izveidojot attiecīgas aknu slimības un žultspūšļa problēmas.

Pateicoties SEJASJOGAS vingrinajumiem, muskuļu stimulācijai, akupresūrai un elpošanai iespējams atvērt svarīgus enerģetiskos kanālus, atjaunot enerģijas plūsmu, uzlabot asins cirkulāciju un limfas atteci, kura rezultātā pazūd tūskas, āda paliek tīrāka, elastīgāka un dzirkstošāka, samazinās krunciņas, paceļas sejas ovāls un acu plakstiņi, bet iekšējie orgāni saņem pietiekoši skābekli, uzturu, vitamīnus un minerālus, kas veicina šūnas atjaunošanos.

 

Komentāri (1)  |  2018-02-27 18:39  |  Skatīts: 2440x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Skolnieciņš no Pokaiņu meža * - 2020-12-14 17:17
2020. gads iet uz beigām. Daudziem no mums šis gads bija neveiksmīgs. Līdz ar kovid-19 (covid-19) sērgas ienākšanu mūsu valstī sākās ekonomiskā krīze. Lai gan pašlaik Latvijā plosās gan kovid-19 sērga, gan ekonomiskā krīze, taču mēs nezaudēsim cerību, apņēmību un gribasspēku. Nepadosimies kovid-19 sērgas priekšā! Saglabāsim brīvu gribu un staltu stāju! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atcerēsimies savu svabado senču tradīcijas un paražas! Godāsim Latvju Dievus – latvietības aizstāvjus! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes! Iekursim savas viensētas pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntītes, lai atgaiņātu mošķus un nelaimes. Ziedosim uz svētakmeņa savā privātajā mežiņā baltmaizes klaipu, sauju graudu, vārītu olu un medus gabaliņu. Lūgsim Latvju Dievu labvēlību un svētību. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar mīlestību un labestību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
[Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Skolnieciņš #pagāni #sentēvi #rituāli #LatvjuDievi #Māra #Pērkons #Laima #LatvjuDievuSvētība #veiksme #spēks #auglība #Senpokaiņi


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ