sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

NEGATĪVĀS DOMAS, EMOCIJAS UN DARBĪBAS, KAS IZRAISA MŪSU SLIMĪBAS, MŪSU MĪĻO CILVĒKU SLIMĪBAS UN NĀVI


Daudzi cilvēki nenojauš, ka mūsu domām un vārdiem piemīt ne tikai radošs, bet arī postošs spēks. Doma un vārdi ir universāla enerģijas forma, jo tie materializējas, iemiesojas fiziskajā pasaulē. Un tieši postošās domas rada mums slimības un personiskās problēmas un signalizē, ka mūsu zemapziņā iedarbināts pašiznīcināšanās mehānisms. Katra negatīva doma ir zemas frekvences enerģija, kas veido lokālus traucējumus un deformācijas enerģētiskajos stabilitātes parametros.
Dabā un Visumā visam jābūt harmonijā un līdzsvarā, ja līdzsvars tiek traucēts, tad tas atgriežas atpakaļ pie sava īpašnieka ar lielāku triecienu un spēku.
Pēc Dabas un Visuma likumiem enerģiju nevar iznīcināt, to var tikai pārvērst citā formā. Tāpēc, ja jūs kādam vai kaut kam sūtāt tā saucamās negatīvās jeb postošās domas, tad kādam tās saņemot, tās galu galā atgriezīsies atkal pie jums (līdzīgs pievelk līdzīgu), tikai ar lielāku spēku, nesdamas sev līdzi vēl lielāku postu, slimības, traumas vai pat nāvi. Atcerieties sakāmvārdu: "Ko sēsi, to pļausi."

(Mat. 12:43-45) Bet, kad nešķīstais gars no cilvēka ir izgājis,... Tad tas saka: es atgriezīšos savā namā, no kurienes es izgāju.... Tad tas noiet un ņem līdzi septiņus citus garus, kas ļaunāki par viņu, un viņi ieiet tur un dzīvo; un pēc tam ar tādu cilvēku top sliktāk, nekā papriekšu bija.

Agrāk es nespēju pieņemt Bībeli, jo nesapratu un uzskatīju, ka tajā visa informācija ir sagrozīta un nepilnīga, jo pastāv vēl daudzi citi evanģēliji, kurus no mums cilvēkiem slēpj. Paplašinot savu apziņu es pēkšņi sapratu, kā arī no tā mazumiņa, kas mums ir atstāts, mēs varam mācīties, tikai galvenais to uztvert un saprast pareizi. Mēs mīlam dzīvi uztvert un saprast burtiski, bet tieši tēlainībā slēpjas visa burvība. Bībeles burvība ir tanī, kas akls, tas to nepamana un nevēlas pamanīt, bet pakļaujas reliģijas varai, kas miljoniem gadus cilvēkus ir mānījuši un baidījuši ar Dieva dusmām un grēku, lai šādi spētu cilvēku kontrolēt un turēt savos grožos. Burvība ir tanī, ka mēs dzīvojam pēc Visuma likumiem un viens no tiem ir BRĪVAS IZVĒLES LIKUMS.
Tā Dabā notiek „ ...ja būs aitas, tad būs arī cirpēji.”
Cilvēki paši rada savas slimības un tāpēc arī paši tās var izārstēt, novēršot cēloņus. Slimība- tas ir mūsu kaitīgo domu, mūsu uzvedības un nolūku ārējais atspoguļojums – dzīves mērķa, jēgas un uzdevuma, misijas neizprašana , Visuma likumu neizprašana un neievērošana, kaitīgu domu, jūtu un emociju uzturēšana zemapziņā un apziņā. Es savā Dzīvē izgāju caur pieredzi, kas paplašināja manu apziņu, lika paskatīties uz sevi no malas un ieraudzīt to, ko mēs cilvēki nepamanām un proti, mēs visi zinām, ka negatīvas domas un emocijas ir postošas un sliktas, bet mēs nepamanām, ka ar tām mēs ieslēdzam pašiznīcināšanas programmu uz sevi un saviem mīļajiem cilvēkiem.
Paplašinot savu apziņu es uzsāku spēcīgu attīrīšanās procesu, tas notika tā, ka mana apziņa caur zemapziņu ņēma dzīves piemēru un sāka to izskatīt. Piemēram, no kā es dzīvē cietu un kādas manas negatīvas darbības ieslēdza šo pašiznīcināšanas mehānismu. Es sapratu, ka viss grūtāk mums cilvēkiem, pamanīt savas negatīvās domas, emocijas, īpašības un darbības.

(Mateja 7:3) „Bet ko tu raugi skabargu sava brāļa acī, bet baļķi savā acī neredzi”
Es nolēmu uzsākt jaunu dziedniecības programmu, kas palīdzētu  visiem saprast, kādas konkrēti negatīvās domas, emocijas un darbības izraisa mūsu slimības, mūsu mīļo cilvēku slimības, šķiršanos un nāvi.

TEV IR IESPĒJA KATRU PIRMDIENU PIEDALĪTIES VEBINĀRĀ-„ Septiņi NĀVES GRĒKI, kas izraisa mūsu slimības, mūsu mīļo cilvēku slimības, šķiršanos un nāvi”
Maksa-5,00Eur
Vebinarā apgūsi:
  • Noskaidrosim, kas ir septiņi nāves grēki, kas ieslēdz pašiznīcināšanas programmu un izraisa mums slimības, mūsu mīļotocilvēku slimības, šķiršanos armīļajiem cilvēkiem un nāvi.
  • Apskatīsim dzīves piemērus, lai saprastu kādas negatīvas domas, darbības piemīt mums pašiem. 
  • Apskatīsim, kā no enerģētiskās puses visas negatīvās domas, emocijas un darbības atspoguļojās uz mūsu organismu;
  • Mācīsimies pēc īpaši izstrādātas metodes atbrīvoties no" NĀVES GRĒCIŅIEM", lai paplašinātu savu apziņu un dziedinātu sevi un savus mīļos cilvēkus.
  • Veiksim dažādas dziednieciskas meditācijas, kas veicinās organisma atjaunošanos un dziedniecību.
Pieteikties rakstot epastā: ingucis.gromova@gmail.com
Komentāri (0)  |  2015-05-03 19:34  |  Skatīts: 2618x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ