sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

NĀKOTNE IR TAVĀS ROKĀS
Bija veikts eksperiments, kurā piedalījās bērni vecumā no 3-5 gadiem. Bērniem rādīja multenīti, kurā mīļi spēlējās ar lelli, kad bērnus aizveda pie līdzīgas lelles un atstāja vienus, viņi tieši tāpat spēlējās ar lelli, kā multenē. Tad tieši to pašu multeni parādīja, tikai tagad ar lelli vairs nespēlējās, bet sita. Nākošajā reizē, kad atstāja bērnus ar šo lelli, viņi tieši to pašu atdarināja. Ar to tika pierādīts, ka mūsu bērni, jau no mazotnes atdarina visu to, ko redz.
Kad es redzu mūsu bērnus - puišus un meitenes, jau no 10 gadiem ar cigareti rokās, tad es sāku aizdomāties par nākotni.

 Vecāki mostieties!
Vai jūs tiešām neredzat, ka mūsu bērni vēlas ātrāk kļūt pieauguši un mēģina līdzināties mums!
Vai jūs tiešām neredzat, ka bērniem trūkst vecāku mīlestības! Diemžēl bērnus šeit nevar vainot, jo katrā filmā varonim un pozitīvam tēlam rokās viskija glāze un cigarete.
Man reiz bija iespēja ieraudzīt un saprast vecāku kļūdas. Kādu dienu es vēroju, ka 3 gadīgs bērniņš pieiet pie māmiņas ar grāmatu un vēlas, lai viņa tam palasītu. Taču māmiņa dikti aizņemta un piedāvā bērniņam, caur telefonu paskatīties multenīti.
Mīļie vecāki, mēs pārāk daudz laika veltam visam citam, tikai ne mūsu bērniem. Esiet godīgi pret sevi, jums ir izdevīgi, ja bērns skatās TV, spēlē telefonu, sēž pie datora, jo tad jūs paši varat darīt kaut ko citu. Pēc tam mēs vainojam televīziju, sabiedrību, un citas instances, ka mūsu bērni sāk pīpēt, nemācīties, bēgt no stundām, lietot alkoholu un narkotikas.
Mīļie vecāki, ko labu mēs varam bērniem iemācīt, ja mēs paši smēķējam, pakļaujot bērnus dūmu ietekmei un apdraudot viņu veselību.
Sākam ar sevi un parādam bērniem, ka mēs viņus mīlam tik stipri, ka paši spējam atteikties no visām atkarībām.
Padomājiet, ja jūs jau tagad pīpējot un lietojot alkoholu, nododat slimu genofondu, savam bērnam un jūsu bērns tieši tāpat nodos tālāk, tad cilvēces populācija tiks apstādināta jau pie 5 paaudzes.
Mīlēt cilvēku nozīmē atdot viņam sevi, gribēt un vēlēt viņam vislabāko, neprātojot par savu algu!

Nākotne ir tavās rokās!


Komentāri (3)  |  2017-03-01 23:33  |  Skatīts: 2424x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Skolnieciņš no svētbirzs * - 2020-11-17 17:15
Tuvojas valsts svētki. Šogad 18.novembrī mūsu valsts svinēs 102. jubileju. Šajā laikā mūsu tauta ir pārdzīvojusi ļoti dažādus notikumus gan pozitīvus, gan negatīvus. Neskatoties uz grūtībām, mūsu tauta ir spējusi izdzīvot un pārdzīvot jebkurus dzīves izaicinājumus. Kaut arī šis gads visai pasaulei ir grūts un smags, nenokārsim degunu. Saglabāsim staltu stāju. Ar cerību virzīsimies dzīvē tālāk. Neapstāsimies pie sasniegtā. Turpināsim čakli strādāt, lai vairotu savu, valsts un tautas labklājību. Mīlēsim savu Tēvzemi. Mīlēsim Latviju. Mīlēsim sevi un savu tautu – latvju tautu. Pasaulē jau tā ir daudz ļaunumu, tāpēc šajā svētku laikā domāsim gaišas domas, darīsim labus darbus. Vairosim prieku un laimi. Pateiksimies Latvju Dieviem par mums sniegto dzīvību! Turēsim godā senlatvju spēka zīmes un senču gudrību. Apzināsimies savu brīvību un saglabāsim savu senču ticību. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi svētī Latviju! Lai Latvju Dievi sargā katru no mums! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
Ar Tēvzemes mīlestību un pacilātību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Latvija #18.novembris #Tēvzeme #drosme #brīvība #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #MežaMāte #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #mīlestība #miers #svētbirzs

Anonīms* - 2020-11-17 17:46
Valsts svētku priekšvakarā apdomāsim savu dzīvi. Padomāsim ko labu un ne tik labu aizvadītajā gadā esam veikuši Latvijas labā. Novērtēsim savas rīcības sekas. Šajā svinīgajā laikā piedosim mūsu valdībai - politiķiem, ierēdņiem un alkatīgajiem uzņēmējiem – viņu kļūdas, nepilnības un noziegumus pret tautu. Neviens no mums nav ideāls. Kļūdīties ir cilvēcīgi. Taču kamēr mēs esam dzīvi, tikmēr mēs esam spējīgi labot pieļautās kļūdas vai arī mazināt kļūdu negatīvās sekas. Iesaku mūsu valdībai ieklausīties manā tautā. Iesaku valdībai nožēlot savas kļūdas un apdomāt, kā vērst situāciju tautai par labu. Šajā laikā atcerēsimies par latvju tautas neaizsargātāko daļu – trūcīgajām un maznodrošinātajām personām. Aizmirsīsim nerimstošo alkatību un negausību. Atbalstīsim grūtībās nonākušos tautiešus. Tikai vienota tauta ir spēks. Ticēsim labajam. Ticēsim Latvju Dieviem. Mēs esam saimnieki savā zemē. Tikai mēs paši varam aizstāvēt savu Tēvzemi – Latviju. Neviens cits kā tikai mēs nenodrošinās mūsu valsts labklājību un drošību. Aizdegsim piecas sveces valsts svētku priekšvakarā. Četras asins sarkanas un vienu baltu. Rotāsim savu namu ar sarkanbaltksarkano karogu. Neaizmirsīsim pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkano lentīti. Leposimies ar savu latvietību un senču gudrību. Godāsim sentēvu tradīcijas! Novērtēsim brīvību un neatkarību. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Pateiksimies Latvju Dieviem par visu labo, ko mums ir devuši Dievi. Dzīvosim draudzīgi. Būsim vienota tauta mūsu skaistajā zemē. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Latvija #18.novembris #LatvjuTauta #LatvjuDievi #Pēkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #latvieši #Tēvzeme #patriotisms #latviskums #pagāni #svētbirzs

Skolnieciņš no svētbirzs * - 2020-11-17 17:51
Nemanot tuvojas 18. novembris. 18.novembris ir visas latviešu tautas svētki, jo šajā datumā ir Latvijas dibināšanas gadadiena. Mūsu tautai bija jāmēro ļoti tāls ceļš līdz brīvībai. Ilgus gadsimtus mana tauta tika apspiesta un pazemota. Beidzot mēs esam brīvi. Tālab novērtēsim savas Tēvzemes un tautas brīvību. Leposimies ar savu latvietību un senču varenību. Lūgsim Latvju Dievus par mūsu valsti un tautu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu valstij dabas krāšņumu un mieru, bet mūsu tautai auglību un mīlestību! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas no iebrucējiem un citiem ļaundariem! Lūgsim Laimu, lai Laima sargā mūsu mājas pavardu un sniedz mums materiālu labklājību! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Pateiksimies Latvju Dieviem par visu labo, kas bijis mūsu dzīvēs! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
Ar mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Latvija #mīlestība #saticība #miers #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #patriotisms #18.novembris #LatvjuTauta #latvieši #latvietība #pagāni #svētbirzs


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ