sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

KĀPĒC SIEVIETES PĒC 40 STRAUJI NOVECO


 Sievietes pēc 40 gadiem strauji noveco un pirmā, kas par to signalizē ir seja.
Seja ir dvēseles spogulis, kas atspoguļo visu nodzīvoto dzīvi. Jaunākie pētījumi rāda, ka viens no galvenajiem novecosanas iemesliem ir elpošana. Sievietēm pēc 40 gadiem mainās elpošanas ritms. Elpa kļūst saraustīta, nevienmērīga un sekla, bet ja vēl ir mazkustība, tad asinsrite ir palēnināta, šūnas netiek apgādātas ar skābekli un atmirst . Ja asinis ir nepietiekoši apskābekļotas, āda zaudē savu elastību kļūst pelēcīgi bāla, nošļukusi, un lūpas iegūst zilganu nokrāsu. Sāk veidoties kapilāru paplašinājums, ādas mitruma samazinājums, jo ādas virsmu aizsargājošais hidrolipīdu slānis nesatur pietiekamu daudzumu lipīdu. Muskuļi zaudē elastību, atslābst, sejas audi pamazām sāk slīdēt uz leju, atslābinās pieres, pakauša muskuļi un acs gredzenmuskuļi. Sejas centrālās daļas muskuļu saraušanās rezultātā, padziļinās grumbas. Atslābinoties vaigu, zoda un žokļa līnijas muskuļiem noslīd sejas ovāls un vaigi veido tā sauktos „buldoga vaidziņus". Atslābstot kakla muskuļu tonusam, veidojas dubultzods. Skābeklis mūsu organismā ieņem svarīgu lomu, tas 20% atjaunojas šūnas, bet 80% ražo enerģiju.
Seja ir kā karte, kura parāda visu veselības stāvokli kopumā.
Piedalies Sejas jogas nodarbībās un noskaidro, kā pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunību un veselību.


Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu. (Nodarbības maksa -10,00Eur)
Nodarbības notiek:
Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Valmierā - trešdienās, pl.18-19:00, Rīgas 7-1, Centrā BALTI
Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019

Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (0)  |  2014-02-16 13:21  |  Skatīts: 5208x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ