sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

JAUNS DZĪVESVEIDS - RŪDĪŠANĀS


 Organismu var sākt rūdīt ar aukstu ūdeni zemāk par 12°С līdz 1-2min., bet ar gaisu zemāk par 12,5°С līdz 3min. Nodarboties ar organisma rūdīšanu vajadzētu no rīta, jo tad cilvēks iegūst enerģijas lādiņu visai dienai. Vakara laistīšanās nav ieteicama, jo var uzlādēties tā, ka būs grūtības aizmigt. Vakarā ir vērtīgi pieņemt atsvaidzinošu dušu vai paturēt kāju pēdas siltā ūdeni, tas noņem nogurumu un labvēlīgi iedarbojas uz CNS, cilvēks ātri aizmieg un guļ saldi visu nakti.

Kāpēc ir vajadzīgs tāds organisma rūdījums? Kas notiek ar organismu? Esmu daudz lasījusi, uzklausījusi dažādu speciālistu viedokļus, gan par apliešanos ar aukstu ūdeni, gan par āliņģī lekšanu. Man patīk vienmēr atšķetināt kamoliņu, lai saprastu, kāpēc man tas ir vajadzīgs un kādu labumu tas dod. Tagad pati tam izgāju cauri un sapratu, ko nozīmē rūdīt organismu. Varu padalīties ar savu pieredzi un zināšanām arī ar jums.

Bet notiek sekojošs. Īslaicīgā aukstumā visi asins kapilāri, kas atrodas ādas virspusē, strauji sašaurinās, tādējādi liekot asinīm ieplūst organisma iekšienē un aizpildot iekšējos kapilārus, kuri pie 30 gadiem novārgst un atmirst, izraisot orgānu bojājumus. Par piemēru, ja novārgst un atmirst sirds kapilāri, rodas infarkts. Toties īslaicīgā aukstā ūdens pelde vai apliešanās stimulē un nostiprina asinsvadus un kapilārus, kā rezultātā notiek iekšējo asinsvadu un kapilāru atdzimšana, bet tas nozīmē arī iekšējo orgānu dziedniecība. Pateicoties aukstumam paaugstinās vielmaiņa, kas paceļ termosiltumu iekšējos orgānos 10 reizes vairāk, tādējādi sasildot asinis. Kad apliešanās ir pārtraukta, vai arī cilvēks izlien no āliņģa, asinsvadi paplašinās un sakarsušās asinis strauji ieņem savu vietu,  radot „kņudinošu” sajūtu un iznīcinot ne mazums mikrobus un baciļus. Šī procedūra ir lieliska vingrošana kapilāriem un asinsvadiem, kas uzlabo un nostiprina to sieniņas. Rezultātā uzlabojās imūnā sistēma un veselība.

Pateicoties īslaicīgai aukstā ūdens iedarbībai, no brīvo ūdeņraža ūdens molekulu saitēm, uz ādas izveidojās plāna ūdens plēve. Pietam, jo aukstāks ūdens, jo process plēves veidošanā notiek efektīvāks, bet pie temperatūras maiņas notiek cits process- strukturēšanas. Pati plēve ir ar negatīvu lādiņu, kas ir ļoti svarīga mūsu organismam, kurš ir pārlieku uzlādēts pozitīvi. Izveidojās neitralizācija. Šī iemesla dēļ nav ieteicams uzreiz slaucīties ar dvieli, bet uzsākt šo procesu tikai pēc 2-3 min. Šī negatīvi uzlādētā plēve veic vēl vienu noderīgu funkciju. Lieta tāda, ka uz mūsu ādas atrodas baktērijas, kas ir pozitīvi lādētas saskarsmē ar negatīvi lādēto ūdens plēvi, tās zaudē savu spēku.

Noderīgi zināt, ka ūdens mierīgā stāvoklī, jau pēc 20 sekundēm ir negatīvi lādēts, bet ūdenim tekot caur dušu vai krānu nav tāda lādiņa. Izejot no A.L.Čiževska darba „...ūdens strūkla, kas krīt uz kādu virsmu, pozitīvi uzlādē šo virsmu, bet pati atgrūžoties paliek negatīvi lādēta” No tā izriet, ka ar dušu laistoties nav tik vērtīgi, kā āliņģī lekšana, vai apliešanās ar iepriekš, sagatavotu aukstu ūdeni.
Parasti negatīvie joni organismā iekļūst no gaisa caur porām, ādu vai elpošanu, bet brīvos elektronus mēs iegūstam, ja staigājam ar basām kājām, pa zemi, bet ziemā pa sniegu. Diemžēl, nēsājot sintētiskos apģērbus, mēs nedodam iespēju šim procesam. Padomājiet! Kādu apģērbu jūs nēsājiet un vai tas elpo? Kādā telpā atrodaties un vai to vēdiniet? Cik bieži jūs staigājat ar basām kājām?

Cilvēka organismā nepārtraukti notiek sarežģīti ķīmiskie un bioloģiskie procesi, kuru rezultātā veidojās dažādas toksiskas gāzes. Šīs gāzes sakrājās asinsvados, limfā, zarnās u.t.t. Interesants ir fakts, ja kapilāra vienu galu, kurš pilns ar gaisa burbulīšiem, novietotu aukstumā, tad visi burbulīši momentāli virzītos uz auksto pusi. Tieši tāpat, ja mēs uz ādu iedarbosimies ar aukstu ūdeni, tad visas indīgās gāzes atbrīvos organismu. Ziemā, kad izlienam no āliņģa mēs īpaši redzam šīs gāzes, tvaika veidā, apkārt ķermenim. Šādi mēs atkal uzlabojam organismu un atbrīvojamies no dažādām slimībām.

Zinātnieki - M.Popova , A.Kapralova un I.Semenova - konstatēja, ja aplejas ar aukstu ūdeni, tad organisma izturība pret radiāciju specīgi pieaug, pie tam, ne tikai aktivizējas imunitāte pret radiāciju, bet pieaug citi aizsardzības spēki. Īslaicīga aukstuma ietekme uz apstaroto organismu dziednieciski parādās ar:
-paaugstinātu kopējo vielmaiņas līmeni, kas savukārt izsauc atjaunošanos radiācijas cietušām šūnu hromosomām
-palēninātu šūnu dalīšanās ritmu,
-bojātu šūnu neatmiršanu, bet dalīšanās procesu,
- radionuklīdu, smago metālu, nitrātu un pesticīdu izvadīšanu no organisma,
-radiācijas starojumu krasu samazināšanos.
Zinot cik neaizsargāti mēs esam pret elektromagnētisko starojumu no mobilā telefona, mikroviļņu krāsns, TV, datora u.c., tad apliešanās ar aukstu ūdeni, vai āliņģis būtu veiksmīgs risinājums, pat tiem cilvēkiem, kas izgājuši ķīmijas terapiju.
Ģenētiski esam radīti tā, ka mūsu iekšējie orgāni ir savienoti ar zemapziņu, tāpēc visas slimības ir saistītas ar to. Gribat ticat, gribat pārbaudāt, bet arī šeit aukstais ūdentiņš palīdz un dziedina. Tajā brīdī rodas „ministress”, kura rezultātā pārraujas saites ar zemapziņas slimajiem orgāniem. Tāpēc, ja kādam ir bijušas slimības, tad liekas, ka šajā brīdī tās spēcīgi saasinās, taču tā nav, vienkārši organisms strauji attīrās un slimības pāriet. Bet notiek arī tā, ka pēkšņi uzliesmo saasinājums kādā orgānā, kas iepriekš varbūt nebija traucējis. Diemžēl daudzi nobīstas no aukstās ūdens peldes, tālāk seko sarūgtinājums un cilvēks pārtrauc procedūru un saslimst vēl vairāk, jo parādās bailes, nepārliecinātība un neticība. Jāsaprot, ka starp stresu un „ministresu” ir liela atšķirība, jo stress novārdzina organismu un veicina slimību, bet „ministress” veicina dziedniecību.

 rds stress ir pārņemts no angļu valodas, un tulkojumā nozīmē spriedze,spriegums. Faktiski nav tādu cilvēku, kuri nebūtu stresam pakļauti. Ja cilvēku pārņem stress, tad tajā brīdī virsnieru dziedzeri izdala vienu no hormoniem – adrenalīnu. Tas izmētā pa muskuļiem glikozi, ko izdala akna un organismā veidojās spriedze un saspringums. Līdz ar to, ir nepietiekoša asins cirkulācija, kas noved pie orgānu bojājumiem un slimības. Iedarbojoties uz ādu ar īslaicīgu aukstu ūdeni sāk efektīgi darboties aukstuma un siltuma receptori. Ja aukstuma darbojās „uzbudinoši” tad siltuma „nomierinoši”. Šie receptori noņem visa veida muskuļu saspringumu un likvidē stresu. Šī procedūra vairo enerģiju un garastāvokli, pēc šādām peldēm gribās vairāk smaidīt un priecāties par dzīvi, jo spēcīgi izdalās laimes hormons serotonīns.

Tātad, īslaicīga apliešanās ar aukstu ūdeni un āliņģī lekšana ir ne tikai veselīga, bet vērtīga un nepieciešama. Galvenais nebaidīties un noskaņot organismu. Uzstādiet sev programmu, ka būs auksti, bet jūs pārvarēsiet un droši bez bailēm izbaudīsiet aukstā ūdens efektu.

Ziniet, kas runā, ka jāuzmanās no aukstā ūdens, jo tas var būt bīstams veselībai īpaši tiem, kam vāja sirds, nevadās pēc pieredzes, bet tikai pēc saviem maldīgajiem uzskatiem. Manai vecmāmiņai ir 88 gadi, viņa uzsāka šo procedūru, neskatoties uz savu aritmiju. Tagad viņa jūtās vienkārši lieliski.

Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu. (Nodarbības maksa -10,00Eur)
Nodarbības notiek:
Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Valmierā - trešdienās, pl.18-19:00, Rīgas 7-1, Centrā BALTI

Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019


Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (4)  |  2014-02-21 14:51  |  Skatīts: 3646x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Skolnieciņš no svētavota * - 2021-08-14 20:55
Nesteidzīgi tuvojas jaunais 2021./2022. mācību gads. 1. septembris nav aiz kalniem. Par nelaimi, jaunā mācību gada sākumu aizēno Covid-19 pandēmija. Šīs vīruss mūsu Tēvzemē plosās kopš 2020. gada 13. marta. Paldies Dieviem, tagad mūsu valstī ir brīvi pieejamas vakcīnas, kas mums palīdzēs mazināt saslimstību ar Covid-19 vīrusu un ļaus mums atgriezties pie ierastās dzīves. Vakcinācijai var pieteikties elektroniski internet vietnē manavakcina.lv vai telefoniski, zvanot uz bezmaksas tālruni 8989. Būsim apzinīgi pilsoņi un vakcinēsimies! Mīlēsim un cienīsim mūsu Tēvzemi – Latviju. Būsim Latvijas Republikas patrioti ne tikai vārdos, bet arī darbos. Pasargāsim sevi, savus mīļos un tuvos no riebīgā Covid-19 vīrusa! Lūgsim visvarenos Sentēvu Dievus, lai Covid-19 vīruss taptu uzveikts! Lūgsim visvarenos Latvju Dievus, lai sirgstošie taptu dziedināti! Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu, lai visu cienītais un visu godātais Pērkoņtēvs padzen no mūsu zemes ļauno Covid-19 vīrusu! Lūgsim likteņa Dievieti Laimu, lai visu cienītā un visu mīlētā Dieviete Laima attīra mūsu prātus no dusmām un aizvainojuma! Lūgsim nāves un dzīvības Dievieti Māru, lai visu cienītā un visu mīlētā Dieviete Māra pasargā mūs no pāragras nāves!
Lai pērkonkrusts sargā Latviju! Lai Laimas skujiņa atvaira no mums nelaimes! Lai Laimas slotiņa aizslauka mūsu raizes, skumjas un bēdas! Lai Māras krusts dāvā mums ilgu mūžu! Lai Māras ūdeņi aizsargā mūs no ļaundariem! Lai Austas koks dāvā mūsu tautai viedumu!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #vakcinācija # drošība #veselība #KolektīvāImunitāte #plecupiepleca #bezvakcīnasnavuzvaras #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #ticība #rituāli #buršanās

Skolnieciņš no svētavota * - 2021-08-14 20:56
Lēnām un nesteidzīgi tuvojas rudens. Šī vasara bija karsta, saulaina un mierīga. Covid-19 sērga, šķiet, jau bija izgaisusi. Taču nevajag zaudēt modrību, jo nežēlīgais Covid-19 vīruss vel aizvien apdraud mūsu sabiedrību. Lai pārvarētu šo īpatnējo krīzi, mums ir jāpārvar savu personisko egoismu un lepnumu sabiedrības vārdā. Mums ir jāvakcinējas! Vakcinācija ir katra apzinīga pilsoņa pienākums. Būsim atbildīgi gan pret sevi, gan pret saviem tuvākajiem, gan pret savu dzimteni – Latviju. Izmantosim šo lielisko iespēju, kuru mums snieguši Sentēvu Dievi! Būsim pateicīgi Latvju Dieviem par atbalstu šajā krīzē! Vakcinācija ir Dievu dāvana mūsu tautai, tāpēc pieņemsim šo Dievu dāvanu ar lepnumu un drosmi. Neļausim viltīgajam Covid-19 vīrusam iznīcināt mūsu dzīves!
Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim uz galda 7 tumši zilas svecītes par godu visvarenajam sentēvu Dievam Pērkonam. Lūgsim visu cienīto un visu godāto Pērkonu – Debesu Tēvu. Lūgsim visvareno Pērkoņtēvu, lai Pērkoņtēvs dāvā mums savu svētību. Lūgsim Pērkoņtēvu, lai Pērkoņtēvs aizsargā mūsu valsti un tautu. Ziedosim uz svētakmeņa baltmaizes klaipu un kausu alus par godu visvarenajam Pērkonam – Debesu Tēvam. Pērkoņtēvs ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un dāvās savu svētību ikvienam, kas viņam tic.
Svētīgi, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Visus pagāniskos rituālus ir jāveic savā privātīpašumā, ievērojot visus ugunsdrošības noteikumus. Svētakmeni ziedojumiem var novietot savā privātmežā vai savā dārzā. Kā svētakmeni izmanto jebkuru plakanu akmeni. Ziedojot baltmaizes klaipu sentēvu Dievam Pērkonam, uz svētakmeņa ar sāli zīmē pērkonkrustu (pietiks ar dažām tējkarotēm sāls). Blakus noliek baltmaizes klaipu un alus kausu, kā arī degošu svecīti trauciņā (derēs jebkura kapu svece bez krustiem vai jebkāda cita veida zīmējuma vai arī svece lukturītī). Alus kausu nākamajā dienā savāc (to var arī turpmāk izmantot mājsaimniecībā), bet alu izlej blakus svētakmenim. Sveci trauciņā, kad tā izdeg, savāc un izmet savā privātajā miskastē. Rituāla veikšanas laikā ir vēlams skaitīt pagāniskās lūgšanas par godu Pērkonam – Debesu Tēvam.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #vakcinācija # drošība #veselība #KolektīvāImunitāte #plecupiepleca #bezvakcīnasnavuzvaras #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #ticība #rituāli #buršanās

Skolnieciņš no svētavota * - 2021-08-14 20:56
Ir pagājis teju pusotrs gads kopš Covid-19 vīruss ir pārņēmis mūsu valsti. Karstā un saulainā vasara ir aizvadīta ar salīdzinoši zemu saslimstību, taču tuvojas rudens. Līdz ar rudens iestāšanos kāps arī saslimstība ar neganto Covid-19 vīrusu. Naidnieks nekur nav izgaisis, Covid-19 vīruss arī pašlaik mūs apdraud. Vienīgais risinājums, kā apturēt šo nelūgto naidnieku, ir vakcinēšanās pret Covid-19 vīrusu (avots: youtu.be/4Wg4Xn-Ke4g [Divi miljoni iemeslu vakcinēties – YouTube]). Vakcīnas ir spējīgas glābt daudz dzīvību. Vakcīnas ir spējīgas apstādināt Covid-19 sērgas izraisīto ekonomisko krīzi. Nepadosimies panikai, bet saglabāsim sirdī mieru. Uzvilksim kaklā dzintara krelles. Iedegsim uz galda 7 tumši dzeltenas svecītes. Lūgsim visu cienīto un visu mīlēto Dievieti Laimu, lai Dieviete Laima dāvā mums sirdsmieru, laimi un prieku! Aizlūgsim visvareno likteņa Dievieti Laimu pār mūsu mīļoto Latviju! Lūgsim Dievietes Laimas svētību sev un savai dzimtai! Ziedosim uz svētakmeņa medus rausi un glāzi balzama par godu visvarenajai Dievietei Laimai. Dieviete Laima ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un dāvās savu svētību ikvienam, kas viņai tic.
Svētīgi, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Visus pagāniskos rituālus ir jāveic savā privātīpašumā, ievērojot visus ugunsdrošības noteikumus. Svētakmeni ziedojumiem var novietot savā privātmežā vai savā dārzā. Kā svētakmeni izmanto jebkuru plakanu akmeni. Ziedojot medus rausi sentēvu Dievietei Laimai, uz svētakmeņa ar sāli zīmē Laimas slotiņu un blakām zīmē Laimas skujiņu (pietiks ar dažām tējkarotēm sāls). Blakus noliek medus rausi un glāzi balzama (izvēlas tādu glāzi, kas stabili un droši var stāvēt ārā), kā arī degošu svecīti trauciņā (derēs jebkura kapu svece bez krustiem vai jebkāda cita veida zīmējuma vai arī svece lukturītī). Balzama glāzi nākamajā dienā savāc (to var arī turpmāk izmantot mājsaimniecībā), bet balzamu izlej blakus svētakmenim. Sveci trauciņā, kad tā izdeg, savāc un izmet savā privātajā miskastē. Rituāla veikšanas laikā ir vēlams skaitīt pagāniskās lūgšanas par godu Dievietei Laimai. Ziedojumam izvēlas jebkuru balzamu, kas pašam garšo. Var arī ziedot kādu citu alkoholisku dzērienu.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #vakcinācija # drošība #veselība #KolektīvāImunitāte #plecupiepleca #bezvakcīnasnavuzvaras #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #ticība #rituāli #buršanās

Skolnieciņš no svētavota * - 2021-08-14 20:57
Vasara ir teju vai aizvadīta. Tuvojas krāšņais rudens. Lai arī pašlaik ir klusi un mierīgi, tomēr Covid-19 sērga vel nekur nav zudusi. Covid-19 vīruss vel joprojām apdraud mūsu sabiedrības drošību, veselību un labklājību. Diemžēl vakcinācijas tempi mūsu valstī ir diezgan gausi. Pašlaik (laika posmā no 9. līdz 15. augustam) ir vakcinējušās apmēram 708035 personas (avots: covid19.gov.lv/covid-19/covid-19-statistika/covid-19-vakcinacijas-statistika [Covid-19 vakcinācijas statistika | Covid-19 (covid19.gov.lv)]). Šī iemesla dēļ, mani mīļie tautieši, aicinu ikvienu no mums vakcinēties! Visaptveroša vakcinācija ļaus mums izglāb ļoti daudzas Latvijas iedzīvotāju dzīvības, kā arī vakcīnas ļaus mums atgriezties pie ierastās dzīves (avots: youtu.be/UYcTd6hSTzk [Bez vakcīnas nav uzvaras! Veselības ministrija uzsāk vakcinācijas aptveri veicinošu reklāmas kampaņu – YouTube]). Latvijas Republikā pieejamās vakcīnas ir absolūti drošas, nekaitīgas un efektīvas (avots: youtu.be/758e4e_4VOI (Kā darbojas Covid-19 vakcīnas? – YouTube).
Par nelaimi, apmēram 1881 cilvēks ir miris no Covid-19 vīrusa (avots: infogram.com/miruso-skaits-2021-1ho16voggemlx4n [Covid-19 izplatība Latvijā | Covid-19 (covid19.gov.lv)]). Ak mani Dievi, cik tas ir bēdīgi! Aizlūgsim nāves un dzīvības Dievieti Māru par visiem mirušajiem, kas miruši no Covid-19 sērgas! Uzvilksim kaklā Māras krustu. Iedegsim uz galda trīs svecītes skaistos svečturīšos: vienu melnu, vienu pelēku un vienu baltu. Lūgsim visu cienīto un visu mīlēto Dievieti Māru, lai Dieviete Māra pasargā mūsu miesu, garu un dvēseli no Covid-19 postošās ietekmes! Lūgsim visvareno sentēvu Dievieti Māru, lai Dieviete Māra svētī mūsu Tēvzemi – Latviju! Ziedosim uz svētakmeņa rupjmaizes klaipu un glāzi vīna par godu visvarenajai Dievietei Mārai. Dieviete Māra ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un dāvās savu svētību ikvienam, kas viņai tic.
Svētīgi, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Visus pagāniskos rituālus ir jāveic savā privātīpašumā, ievērojot visus ugunsdrošības noteikumus. Svētakmeni ziedojumiem var novietot savā privātmežā vai savā dārzā. Kā svētakmeni izmanto jebkuru plakanu akmeni. Ziedojot baltmaizes klaipu sentēvu Dievietei Mārai, uz svētakmeņa ar sāli zīmē Māras krustu, Māras ūdeņus jeb Māras līkloci un Zalkša zīmi (pietiks ar dažām tējkarotēm sāls). Blakus noliek rupjmaizes klaipu un glāzi vīna (izvēlas tādu glāzi, kas stabili un droši var stāvēt ārā), kā arī degošu svecīti trauciņā (derēs jebkura kapu svece bez krustiem vai jebkāda cita veida zīmējuma vai arī svece lukturītī). Vīna glāzi nākamajā dienā savāc (to var arī turpmāk izmantot mājsaimniecībā), bet vīnu izlej blakus svētakmenim. Sveci trauciņā, kad tā izdeg, savāc un izmet savā privātajā miskastē. Rituāla veikšanas laikā ir vēlams skaitīt pagāniskās lūgšanas par godu Dievietei Mārai, Mārai – Veļu Mātei, Mārai – Zemes Mātei. Ziedojumam izvēlas jebkuru vīnu, kas pašam garšo. Var arī ziedot kādu citu alkoholisku dzērienu.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #vakcinācija # drošība #veselība #KolektīvāImunitāte #plecupiepleca #bezvakcīnasnavuzvaras #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #ticība #rituāli #buršanās


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ