sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

Tev ir iespēja ar elpošanu izdziedināt slimos iekšējos orgānus


Cilvēku viss cauri ietver enerģijas, kas vibrē dažādās frekvencēs. Enerģijas kvalitāte, kuru mēs izstarojam atkarīga no frekvences tīrības. Augstās frekvences paceļ mūsu enerģiju, bet zemās nolaiž.

Mēs cilvēki īsti nesaprotam, kas notiek ar mūsu enerģijas lauku, jo to neredzam, bet mēs lieliski to izjūtam. Visas nelaimes, likstas, veselības problēmas, jeb slimības, nav nekas cits, kā izsista enerģija no līdzsvara.

Cilvēks sastāv no apmēram 50 biljonu šūnām un ja tās palielinātu caur mikroskopu, tad tie būtu atomi-elektroni, protoni un neitroni.

Kas izsit no līdzsvara mūsu enerģiju?

Katrs vārds, tā ir skaņa, bet skaņa ir vibrācija, jeb enerģija. Arī domas un emocijas ir enerģija. Katra pozitīva doma, tā ir augstas frekvences enerģija, bet katra negatīva doma, jeb emocija ir ne tikai zemas frekvences, bet skaitās kosmiskā inde –imperils. Imperils izveido melnus plankumus ap enerģijas lauku, izdedzinot, jeb saēdot gaismu smalkajos gaismas ķermeņos un aizsprostojot enerģijas kanālus. Rodas enerģijas lauka deformācija un caurumu veidošanās. Tāds enerģijas lauks ir kā signāls visām astrālām, enerģētiski vampīriskām būtnēm, kas pārtiek tikai no zemas frekvences enerģijām, bet cilvēks izjūt depresiju, totālu vājumu un enerģijas trūkumu.

Astrālie enerģētiskie vampīri


Tad, kad enerģijas frekvences ir zemas, jeb nolaistas, veidojas deformācijas un enerģijas sasprostojumi, tie ne tikai izsit fizisko ķermeni no līdzsvara, bet piesaista dzīvē dažādas nelaimes un problēmas. Piemēram, cilvēks piesaistīs pēc savas enerģētiskās vibrācijas līdzīgos cilvēkus. Tāpēc tās sievietes, kas bēdājās, uztraucās, baidās, aizvainojās, lai nebrīnās, ka savā dzīvē piesaista vīriešus, kas dzer, lamājās, dusmojās, kaujās, jo tās ir tādas pašas zemās enerģijas un tāds pievelk tādu. Imperilu var iegūt arī no citiem cilvēkiem. „Ļaunās acis” lāsti, nolādējumi un noskaudumi, tas ir tāds pats imperils, jeb negatīvā enerģija, ko cits cilvēks ir uzlicis ar savām ļaunajām domām, bet cilvēki brīnās, ka visu laiku cenšas dzīvot pozitīvi, bet problēmas no viņa neatkāpjās.1.Dzimtas lāsts; 2.Enerģijas lauka eksplozija, vampīra uzbrukums, 3.Aizplūde, veidojās,ja pārāk daudz enerģijas kādā čakrā; 4.Enerģētiskie bloki-Imperils; 5.Aura, jābūt līdz ar dzelteno līniju; 6.čakras


Jo netīrāks un vairāk deformējies būs enerģijas lauks, jo vairāk nelaimes, likstas tiek piesaistītas. Jo vairāk ir enerģētiskie bloki, jo slimāks ir cilvēks.

Mums ir jāpasakās visiem mūsu Sargeņģeļiem, Eņģeļiem un citiem Svētajiem skolotājiem, kas mums nāk palīgā, stāsta un māca, kā mēs varam ar to tikt galā un atjaunot savu enerģijas lauku, izlabot deformācijas, noņemt nosprostojumus un atgūt enerģijas balansu.

Elpošana, jeb prāna ir viens no spēcīgākajiem enerģijas lauka atjaunotājiem.Apzināta elpošana likvidē imperilu un atjauno enerģijas plūsmu.
Piedaloties vebinārā, būs iespēja iemācīties dažādas elpošanas tehnikas, enerģētiskās tehnikas un daudz ko citu, ko sūta mūsu Garīgie skolotāji.

Piedalies 6.aprīlī,pl.20:00 vebinārā un ar elpošanas tehniku uzlabo enerģiju slimajos iekšējos orgānos.

Vebinārā apgūsi:

  • Teorētiski apgūsim enerģijas „abeci” un sāksim nedēļu ar organisma attīrīšanu no šlakām un toksīnie, būs īpašas receptes, kuras būs jāpielieto 7 dienas.
  • Praktiski strādāsim ar speciālu elpošanas vingrinājumu, kas atbloķēs enerģiju visos slimajos, fiziskā ķermeņa orgānos, jeb problemātiskajās vietās. Tā ir vienreizēja iespēja ļoti ātri, bez jeb kādām zālēm izdziedināt savas slimības. 
  • Praktiski strādāsim ar īpašu enerģētisko vingrinājumu, kas attīrīs enerģijas lauku un uzliks aizsardzību pret ļauniem cilvēkiem. 

Pateicoties visiem šiem vingrinājumiem tiks panākta ātra un spēcīga dziedniecība.

Maksa-5,00Eur

Piesakies rakstot uz epastu- ingucis.gromova@gmail.com
Komentāri (0)  |  2015-04-05 19:31  |  Skatīts: 3208x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ