sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

KĀ PALĪDZĒT SEV PIE SAULES DŪRIENA, KARSTUMA UN APDEGUMA


Mu ms visiem pietrūkst saulītes siltuma un gaišuma, bet līdz ar saulītes parādīšanos jāsāk uzmanīties no pārkaršanas, karstuma dūriena, ultravioletā starojuma, kas rada saules apdegumus un spilgtās gaismas, kas apžilbina ar savu mirdzumu. Mēs cilvēki neizprotam un nesaprotam tā nopietnību un sekas, līdz brīdim, kad paši ar to saskaramies.
Mūsu organisms karstā laikā cieš no tā, ka nespēj atdzist. Ādas virskārtā ir divu veidu temperatūras receptori. Vieni reaģē uz noteiktu temperatūru, signalizējot par karstumu, bet otri receptori reaģē uz apdegumu, radot sāpju sajūtu. Karstums nodara lielu kaitējumu organismam un noved pie straujas novecošanas. Mums liekas, ka sauļojoties mēs iegūstam skaistu iedegumu, bet īstenībā mūsu organisms cīnās par izdzīvošanu un strādā uz pilnu atdevi izlietojot milzīgu lērumu enerģijas, lai izstrādātu glābjošo pigmentu – melanīnu. Lūk, tāpēc pēc pārmērīgas sauļošanās, mēs jūtamies vienmēr noguruši un bez enerģijas!
Ādas virsējā slānī šūnas iet bojā pat nelielā karstumā. Ja karstums iedarbojas uz cilvēku ilgāk, tiek bojāti arī dziļākie audi. Šūnu atmiršana var turpināties arī vēl pēc tam, kad saskare ar karstumu jau beigusies, jo karstumam piemīt tendence organismā uzkrāties. Āda ir organisma galvenais termoregulators. Karstums, kas sakrājās muskuļos un iekšējos orgānos, caur asinsvadiem tiek nosūtīts uz smalku kapilāru tīklojumu, kurš plūst cauri ādas virsmai, lai šādi atdzesētu sakarsušās asinis. Tāpēc, kad cilvēkam kļūst karsti, ķermeņa temperatūra paaugstinās, izraisot sīko asinsvadu izplešanos un novirzot sasilušo asiņu plūsmu uz ādas virsējo slāni, kas veido ādas apsārtumu. Lai mūsu iekšējie orgāni neuzvārītos, organisms ieslēdz dzesēšanas sistēmu, izdalot sviedrus. Svīšanu pastiprina adrenalīns, kurš izdalās, ķermeņa temperatūrai paaugstinoties. Ja sviedri neizdalās pietiekoši, tad tas paaugstinot cilvēkam risku dabūt karstuma dūrienu.
Ja karstuma dūrienu neārstē cilvēks nomirst.
Man pašai nācās saskarties ar karstuma dūrienu, jeb pārkaršanu. Tie, kuri saskārušies man piekritīs, ka sajūtas nav aprakstāmas, jo tur vairs nav smagas galvassāpes vai slikta dūša, kas mēdz būt pie saules dūriena, bet gan sajūta, ka tu mirsti. Ko tikai es nemēģināju, lai atvieglotu stāvokli, iegāju pat aukstā dušā ar visām drēbēm, dzēru aukstus, ledainus dzērienus, ņēmu visādus elpošanas vingrinājumus, pamanīju, ka elpojot dziļāk paliek vieglāk un tad atcerējos īpašu elpošanas vingrinājuma tehniku, kuru kādreiz pielietoju saviem bērniem, pie augstas temperatūras. Jogi uzskata, lai palielinātu dzīves ilgumu, dienā šis vingrinājums jāizpilda 52 reizes. Es izelpoju šo vingrinājum 20min un izglābu sev dzīvību.
Uzskatu, ka katram cilvēkam ir jāiemācās un jāzin, kā kritiskos gadījumos sev palīdzēt.


Iespējams iegādāties vebināru IEMĀCIES PATS SEV PALĪDZĒT PIE PĀRKARŠANAS, SAULES KARSTUMA UN SAULES DŪRIENA (maksa-5.00 Eur)

Noskaidrot, kas ir vebinārs šeit: vebinars

VEBINĀRĀ APGŪSI:

  1. Noskaidrosi, kuri cilvēki drīkst sauļoties, cik ilgi un kas obligāti būtu jādara, kad iet sauļoties, lai pasargātu šūnu bojāšanos. 
  2. Uzzināsi, kā atvieglot  un palīdzēt sev karstā laikā.
  3. Apgūsi elpošanas vingrinājumu,kas izglāba man dzīvību un kuru praktizētājs izpildot katru dienu 52 reizes palielina dzīvības spēku. Vingrinājums palīdz pie karstuma drudža, augstas temperatūras, attīra organismu no indēm, sārņiem un toksīniem.  
  4. Apgūsi akupresūras tehniku, kā pirmo neatliekamo palīdzību, ja paliek slikti, tumšs gar acīm, galvas reibšana, ģībšana, šoka stāvoklis, smadzeņu satricinājums.
  5. Iemācīsies DAO enerģētisko tehniku, kas noregulē TRĪSKĀRŠO SILDĪTĀJU, kas attiecās uz mūsu ķermeņa trijiem enerģētiskiem centriem:
  • augšējā (smadzenes, sirds, plaušas) karstā daļa;
  • vidējā (nieres, aknas, kuņģis, aizkuņģa dziedzeris un liesa) siltā daļa;
  • apakšējā (resnā un tievā zarna, urīnpūslis un seksuālie orgāni) vēsā daļa. ​Regulāri pielietojot šo tehniku iespējams noregulēt un atjaunot organisma dzesēšanas sistēmu visos orgānos. Ar šīs tehnikas palīdzību iespējams dažu min laikā noregulēt ķermeņa temperatūru.  


Pieteikties rakstot epastā- ingucis.gromova@gmail.com
Komentāri (0)  |  2015-07-11 11:39  |  Skatīts: 3080x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ