sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

SEJAS AKUPRESŪRA


Akupresūra ir sena dziedināšanas māksla, kurā izmanto pirkstus, lai stimulētu punktus, kuri uzlabo visu mūsu organismu, tai skaitā imūno sistēmu kopumā. Mēs parunasim par sejas akupresūru. Punkti uz sejas pa meridiāniem ir savienoti ar kādu mūsu orgānu. Pārsvarā visi punkti ir jūtīgi, bet, ja atrodas ļoti sāpīgi, tas nozīmē, ka ir problēma, ar kādu no iekšējiem orgāniem, ar kuriem punkti savienoti. Pareizi masējot un stimulējot, šos punktus iespējams novērst problēmas un uzlabo konkrēto orgānu. Sejas akupresūra uzlabo ādas tonusu, likvidē krunciņas un atjauno atslābušos sejas muskuļus, kā arī normalizē asinsspiedienu, uzlabo asins cirkulāciju, atslābina muskuļus, remdē sāpes, attīra organismu no toksīniem, sārņiem un citām indēm, novērš gremošanas traucējumus, uzlabo smadzeņu darbību, koncentrēšanās spēju un atrisina daudzas citas problēmas. Uz sejas punktu ir ļoti daudz, bet mēs
apskatīsim dažus, kuru atrašana nesagādās lieas problēmas. SEJAS JOGAS nodarbībās ir iespēja iemācīties šos
un vēl daudzus citus punktiņus, kā arī iegūt materiālus par tiem.

 1. Zoda punkts 
Izvietots pa vidu uz zoda augšējā mīkstumiņa, izjūtams, kā neliels apaļš kauliņš.
Nozīme: Likvidē sejas tūsku, nostiprina zodu. Saistīts, ar taisno zarnu, aizkuņģa dziedzeri, dzimumorgāniem, palīdz pret zobu sāpēm (apakšējā žoklī), sejas paralīzes gadījumos,
 
2. Lūpas punkts 
Izvietots pa vidu starp degunu un lūpu. Jāspiež dziļi tā, ka pie augšējās pirksta malas sajūt skaramies deguna kaulu.
Nozīme: Likvidē krunciņas apkārt mutei. Skaitās, kā ātrā palīdzība pie ģībšanas, šoka, smadzeņu satricinājuma un depresijas. Saistīts ar aknām. Palīdz pie drudža, sāpēm sirds rajonā un gūžas sāpēm. Labs punkts sirds stimulēšanai un imunitātei. 
3. Lūpu kaktiņu punkts
Izvietots nedaudz nost no abu lūpu kaktiņiem.
Nozīme: Likvidē krunciņas apkārt mutei. Palīdz valodas problēmām, pret mutes iekaisumiem, trijzaru nerva neiralģiju.
4. Acu apakšējo plakstiņu punkts
Atrodas simetriski acu zīlītei, viena pirksta platumā no apakšējā acu plakstiņa.
Nozīme: Uzlabo veselīgu ādas krāsu. Saistīts ar kuņģi. Palīdz pie acu asarošanas vējā un ziemā, galvas reibšanas, zobu sāpēm augšējā žoklī, trijzaru nerva neiralģijas, deguna dobuma iekaisuma (gimarits).
5. Uzaču sākuma punkts
Atrodas tieši uz uzacīm pašā sākumā.
Nozīme: Likvidē acu augšējo tūsku un paceļ noslīdējušās acis. Saistīts ar urīnpūsli un sprandu. Palīdz pie galvassāpēm, trijzaru nerva neiralģijas, tuvredzības un konjunktīva iekaisuma, galvas reiboņiem un halucinācijām.
6. Uzaču vidējais punkts
Atrodas uz uzacīm simetriski acu zīlītēm.
Nozīme: Likvidē acu augšējo tūsku un paceļ noslīdējušās acis. Palīdz pie glaukomas, tuvredzības un sejas paralīzes.
7. Uzaču beigu punkts
Atrodas uz uzacīm beigu daļā.
Nozīme: Likvidē acu augšējo tūsku un paceļ noslīdējušās acis. Palīdz pie pavājinātas redzes un pazeminātas redzes asuma, miglainas redzes, galvassāpēm, zobu sāpēm, epilepsijas.
 

Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu. (Nodarbības maksa -10,00Eur)
Nodarbības notiek:
Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Valmierā - trešdienās, pl.18-19:00, Rīgas 7-1, Centrā BALTI
Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019

Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (0)  |  2012-09-09 01:01  |  Skatīts: 8392x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ