sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

Noskaidro, kas izraisa skumjas, depresiju, aizkaitinājumu, dusmas, bailes un citas sajūtas


Dzīvē ir lietas, ko mēs nesaprotam, bet spēcīgi sajūtam. Mēs sajūtam nomāktību, skumjas un depresīvu stāvokli. Mēs sajūtam, ka viss mūs kaitina un izraisa dusmas. Mēs sajūtam vājumu, nespēku un totālu nogurumu. Mēs sajūtam aizvainojumu, sāpes un bēdas. Mums ir sajūta, ka neesam pietiekoši novērtēti, atzīti un saprasti. Mūs pārņem bailes, izmisums un nesaprašana, ko darīt un kā dzīvot tālāk.
Katru dzīves nepatīkamo situāciju mēs uztveram ar pardzīvojumiem un stresu. Mēs nespējam vairs baudīt dzīvi, jo liekas, ka tā ir ciešanu un moku pilna....
Ja tu lasi šīs rindas, tad padomā, kad pēdējo reizi tu esi no sirds priecājies un smējies, kad esi sajutis patiesu un neviltotu prieku un laimes sajūtu? Ja tu to spēj atcerēties un neizjūti nevienu manis augstāk minēto problēmu, tad tu esi viens no retajiem eksemplāriem, kura enerģijas lauks ir tīrs un atrodas augstās frekvencēs. Jā, tieši tur slēpjas visi augstāk minētie iemesli. Ja enerģijas lauks ir deformēts no tā, ka veidojās enerģētiskās pārplūdes, jo enerģija ir parāk daudz un to nespēj asimilēt un pārstrādāt. Ja tajā ir enerģētiskie bloki un izveidojušies caurumi no kuriem notiek enerģijas izplūde, kurš ir viens no iemesliem, kāpēc enerģija nespēj apgādāt iekšējos orgānus ar dzīvībai tik nepieciešamo enerģētisko spēku un tas savukārt ir viens no slimības iemesliem. Ja enerģijas lauks ir viscaur ar melniem plankumiem, kuri veidojās no mūsu un citu cilvēku negatīvajām, ļaunajām domām, kas ir kā uzlikta pašiznīcināšanās programma un kas sāk no iekšpuses graust un izēst gaismas apvalku.
Tāpēc aizdomājies un ja tu vēlies savā dzīvē ko mainīt, tad pārvari vienu no lielākajiem pasaules grēkiem-„slinkumu” un piedalies vebinarā, tepat caur datoru un kopā ar mani iemācies īpaši izstrādātus vingrinājumus, kas likvidēs deformācijas, visus enerģētiskos blokus un caurumus.
Tu radīsi harmoniju tur, kur valda disharmonija, dvēseles mieru, kur valda sāpes un iegūsi pārpilnību nabadzības vietā.

Šis enerģijas lauks ir reālam cilvēkam vīrietim- 65 gadi: 1 centrā- enerģijas pārplūde,kas izraisa krampjus kājās, 2 centrā enerģijas bloks veidojas caurums, pa kuru enerģija izplūst,tas izveidojies no maģiskas pieburšanas, kura rezultātā izveidojies audzējs urīna kanālā, 3 centrā enerģija par daudz, kas veido problēmu ar aizkuņģi un lieko svaru, 4 centrā enerģijas bloks,enerģija izplūst un veido caurumu, kā rezultātā aizdusa un asinsspiediena problēmas, 5, 6 un 7 centros enerģijas bloks, kas veicina atmiņas problēmas, deguna dobuma iekaisumu un kavē visus procesus mērķa sasniegšanai.

Piesakies 13.aprīlī, pl.20:00 uz vebinaru „Dziedini sevi ar elpošanu-2” un apgūsti:
  • Īpašu recepti, kas atbrīvos organismu no šlakām un toksīniem, lai būtu vieglāk un ātrāk attīrīt un atjaunot enerģijas lauku un tā saites tādu, kāds tas bija piedzimšanas brīdī. 
  • Praktiski strādāsim ar elpošanas vingrinājumu pielietojot vizualizāciju un gaismu, attīrot enerģētiskos centrus un smalko ķermeņu struktūru. 
  • Apgūsi speciālu tehniku, ar kuras palīdzību iespējams likvidēt problēmas un sāpes ​

Maksa-5,00 Eur (epastā nosūtu rēķinu, kuru iespējams apmaksāt caur jeb kuru bankas sistēmu)

Pieteikties epastā- ingucis.gromova@gmail.com
Komentāri (0)  |  2015-04-13 12:53  |  Skatīts: 3366x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ