sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In EnglishVēlos padalīties ar vienu no savām pieredzēm, kura pierādīja cik mēs visi cilvēki esam Dievišķi, tikai ne vienmēr spējam tam noticēt un pieņemt.

Es tam noticēju un pieņēmu!
Sākšu ar to, ka neviena slimība un problēma, mums dzīvē tāpat vien nenotiek. Katrai ir savs mērķis un uzdevums kaut ko iemācīt. Lai jums būtu labāk saprotams sākšu ar savu pieredzi un tālāk jūs sapratīsiet paši.

Vasaras sākumā manai māmiņai notika insults, jā, tā arī bija smaga mācība, bet šoreiz runāšu par citu pieredzi. Nu protams, es apņēmos viņai palīdzēt un viņu kopt. Lai paņemtu palīgu, par to nevarēja būt ne runas, jo man likās, ka es pati visu varu un neviens svešs cilvēks tā nespēs, kā to spēju es. Mana dzīve burtiski apstājās, jo man nekam citam neatlika laika. Mans LEPNUMS bija tas ar, kuru es ieslēdzu šo saucamo pašiznīcināšanas programmu, ko es jums visiem mācu (atcerieties, kāpēc ir septiņi nāves grēki).

Slimība nogāza mani zemē. Tā čukstēja man ausīs,nu celies augšā ej apkopj māmiņu, tu tak esi vienīgā, kas to spēj, nu sakod zobus un celies,tu tak nevienam neuzticies, neviens tak tā nespēj, kā tu, tad ej neguli, ja tu esi tik varena un tev nevienu palīgu nevajag, celies, uz priekšu.

Ziniet šī slimība man uz daudzām lietām atvēra acis un iedeva paskatīties uz savu dzīvi no malas. Es sapratu, ka nespēju viena tikt ar to galā un man jāpaņem palīgs. Tagad esmu pateicīga šai slimībai un Dievam, jo nu esmu ieguvusi pieredzi ar ko padalīšos ar jums.

VESELĪBAS PROBLĒMAS

Sākumā es sajutu nepatīkamu velkošu sajūtu labajā paribē un nodomāju, ka par sevi manīt liek AKNA. Akna par sevi sāpēt nevar, bet aknas un žultspūšļa kanāli var likt par sevi manīt, jo tie ir ar nervu pārklājumu, mazākais smilšu graudiņš atdodas ar sāpēm, pat sakrājušās gāzes var izraisīt sāpes. Visi mēs ļoti labi zinām, ja skrienot nepareizi elpo, tas atdodas ar sāpēm labajā sānā. Tā ir ogļskābā gāze, kas pie nepareizas izelpas sakrājusies un spiež uz kanāliem.

No nepatīkamās sajūtas labajā sānā, pēkšņi sajutu drudzi un paceļamies ķermeņa temperatūrai. Es sapratu, ka tā ir infekcija, jo tiklīdz mūsu ķermeņa temperatūra paaugstinās virs 37 °C tā attīstās imūnā sistēma – medicīniski leikocitoze. Veidojās jauni leikocīti, kas kā drosmīgi kareivji dodas svešo mikroorganismu meklējumos. Trīs dienas es cīnījos, lai mana temperatūra neuzkāpj augstāk virs šūnu bojāejai. Es nesapratu vienu, kāpēc organisms grib uzcelt temperatūru līdz 42 °C, jo tā ir tieša nāve. Man vienmēr patika atšķetināt sarežģītus kamoliņus. Es nolēmu griezties uz slimnīcu, lai veic man analīzes.

Liels bija mans pārsteigums, kad uzsitot pa muguru, es sajutu asas, nepatīkamas sāpes, kas apliecināja, ka mana diagnoze par aknu ir maldīga un vainīgas ir nieres. Man paņēma urīna un asins paraugus, pēc kuriem dakteris man izteica savu diagnozi- urīnceļu akūts iekaisums. Biju apjukumā par daktera atklājumu un skaidroju viņam, ka man nav dedzinoša un bieža urinēšana, bet mani jau nedzirdēja. Es tiku gatavota uz slimnīcu un dakterim bija vienalga, kur iekaisums, jo antibiotiku kurss visam vienāds. Liels bija visiem izbrīns, kad es ar savu akūto iekaisumu atteicos no ārstēšanas un nolēmu savu veselību paņemt savās rokās.

Viss bija atkarīgs no DIEVA un manas TICĪBAS.
Izpētot savas analīzes es sastingu šokā, jo mans iekaisums bija pārāk akūts. Lai jūs saprastu tad CRP C-reaktīvais olbaltums normāli cilvēkiem jābūt no 0 - 5 mg/l, ja tas ir no 20-40 mg/l tad liecina par augstu iekaisumu.
Man CRP uzrādīja 176 mg/l. Nesen izlasīju,ka tik augsti rādījumi uzlec 1-2 dienas pirms nāves.

Ziniet, kur ir visu cilvēku problēma- TICĪBA. Līdz ar to mēs esam pazaudējuši veselību. Tikai TICĪBA, ka mēs visi esam Dievišķi un ka mums jāieklausās savā organismā izglāba man dzīvību.Esmu pateicīga Dievam un visām tām zināšanām, ko viņš man deva.

Atcerējos senāk lasītu teicienu „Avicenna laikos teica: vispirms attīries, gavē, padzer ūdeni un nomierinies. Ja tas viss nelīdz, tikai tad ej pie ārsta.”
Pirmais, kad atbraucu mājās no uzņemšanas es sapratu, ka man nav nevienam citam, kam ticēt un uzticēt sevi ,kā tikai Dievam. Es sāku ieklausīties sevī, beidzot es atklāju, kāpēc organisms ceļ nāvējošos augstos grādus. Ieklausoties sevī es sapratu, ko jūtu un kas man vajadzīgs. Es iemācījos saprast savu ķermeni un pāris minūšu laikā, bez smagiem elpošanas vingrinājumiem un citas tehnikas, kas mani fiziski bija nogurdinājusi iepriekš,es nolaidu ķermeņa temperatūru uz normu. Trešajā dienā man vispār pazuda temperatūra un es sapratu es esmu uzvarējusi. Vēl pāris dienas man sāka viss tīrīties un caur strutām nākt laukā. Un tas viss bez medikamentiem, tikai paļaujoties uz Dievu un ieklausoties savā ķermenī es izpildīju visu, ko viņš prasīja.

Ja vēlies noskaidrot, kāpēc organisms pārkarst, kā apturēt ķermeņa pārkaršanu un nolaist temperatūru, kā attīrīt organismu un kas jādara pie akūtām infekcijām, iekaisumiem un vīrusiem, tad iegādājies vebināru IEMĀCIES LIKVIDĒT AKŪTU INFEKCIJU, IEKAISUMU UN VĪRUSU BEZ MEDIKAMENTIEM (maksa-5.00 Eur)

Pieteikties rakstot epastā: ingucis.gromova@gmail.com


Komentāri (1)  |  2015-09-19 17:51  |  Skatīts: 2741x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
aiva* - 2015-09-20 11:09
velos piedalities 21 sept. vebinara.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ