sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

KĀDU ĻAUNUMU NODARA BURŠANA, PIEBURŠANA, ZĪLĒŠANA, LĀSTU UZLIKŠANA, GARU SAUKŠANA UN CIK TAS IR BĪSTAMI?


Pēdējā laikā mūs aptver visdažādākās enerģiju plūsmas, kuras virza mūsu dzīvi, ietekmē pašsajūtu un veselību. Katrai enerģijai – savs vibrāciju līmenis un iedarbības veids. Pienācis laiks nevis pretoties, bet iekļauties šajā enerģijas plūsmā un atrast katram savu skolotāju vai meistaru un vērsties pie dziedniekiem.
Esmu dzirdējusi daudzu cilvēku bažas, kur atrast labu skolotāju vai meistaru, kuram dziedniekam uzticēties un kā atšķirt krāpnieku vai šarlatānu? Par to nav jālauza galva, jo īstais pats tevi atradīs, un pievilks gluži kā magnēts. Tāds tādu pievelk, šādi darbojas Pievilkšanās likums, Dieva likums vai Visuma sistēmas likums, varat to saukt, kā gribat, bet tas darbojas nevainojami. Viena doma piesaista citu, pozitīvā enerģija piesaista vēl vairāk pozitīvās enerģijas. Līdzīgi kā tad, ja ir problēmas, kuras piesaistās vēl vairāk. Īsāk sakot, katrs atradīs savu īsto skolotāju, meistaru vai dziednieku.
Būtībā tādi šarlatāni vai krāpnieki nav ir tikai cilvēki ar dažādu vibrāciju līmeņiem. Lai dziednieks varētu palīdzēt un meistars vai skolotājs iemācīt, tad viņu vibrāciju līmenim ir jābūt augstākam par dziedināmā vai apmācāmā cilvēka līmeni. Sakarā ar izmaiņām Zemes enerģētiskajā struktūrā, tagad dziedināšana pāriet citā līmenī un dziedināt un apmācīt varēs tikai tie, kuri strādā ar mīlestības pozitīvo enerģiju.
Pašlaik augstās vibrācijas tiek saistītas ar lielu garīgās attīstības pakāpi un daudzi cilvēki, kuri iet pa garīgās attīstības ceļu, ir daudzkārt enerģētiski spēcīgāki par, tā saucamajiem meistariem, skolotājiem un dziedniekiem ar lielu darba stāžu (ne visi, t.s., dziednieki iet pa garīgās attīstības ceļu, tāpēc viņu vibrācijas paliek iepriekšējā līmenī – viņi neattīstās).
Kāpēc cilvēkiem ir zems vibrāciju līmenis?
Tāpēc, ka viņos dominē tādas īpašības kā agresija bailes, skaudība, alkatība, mantkārība un tieksme pēc varas, slavas un naudas, u.c. Šīs īpašības attiecas uz garīgo līmeni, bet uz fizisko līmeni attiecas alkohola lietošana, smēķēšana, narkotiku lietošana, seksuālās izvirtības u.c.
Diemžēl daudzu kristīgo reliģiju pārstāvji uztver maldīgi un nevēlas saprast dziedniecību un enerģijas, uzskatot to par sātanismu.

„Ja nu sātans izdzen sātanu, tad tas ir naidā pats ar sevi. Kā tad viņa valsts var pastāvēt." (Mateja ev. 12:26)

Šie uzskati rodas pateicoties tam, ka cilvēks pats neko nevēlas darīt. Vieglāk ir tad, ja kāds cits visu izdara viņa vietā. Tiek izveidots negatīvo enerģiju komplekss: piesaucot mirušo garus, zīlējot, pieburot šādi kodējot un programmējot cilvēkus. Šīs negatīvās enerģijas iedarbojas uz cilvēku fiziskajā līmenī – ar laiku vēl vairāk pasliktinās veselība, likteņa līmenī – cilvēkam sarežģījas dzīve, rodas problēmas ģimenē, darbā, naudas lietās, utt.

"Negriezieties pie pareģiem, netaujājiet zīlniekus: nemeklējiet tos, ka jūs ar tiem nesagānaties..." (Trešā Mozus 19:31)

Buršana, lāstu uzlikšana, pieburšana, zīlēšana, garu saukšana cik tas ir bīstami?

Buršana un lāsti
ir, kad enerģija tiek izmantota, lai gūtu materiālu labumu vai atriebības nolūkā. Tas viss tiek veikts slepeni, bez upura piekrišanas. Buršanās ir vairāk saistīta ar negatīvās informācijas nodošanu ar priekšmetu starpniecību.
Pieburšana ir energoinformacionāla iedarbība uz cilvēku ar mērķi nomākt viņa gribu un pakļaut citam cilvēkam, parasti pretējam dzimumam. Atkarībā no tā, kas veicis pieburšanu un kādā veidā, upurim tiek nomākti enerģētiskie centri (čakras). Jebkurā gadījumā pat pats vājākais piebūrums nes kaitējumu cilvēka enerģētiskajam laukam.
Pieburšana, buršana un lāstu uzlikšana ir nopietns kaitējums. Tā kā tiek nomākts gribas centrs, cilvēks kļūst par bezgribas radījumu attiecībās arī ar citiem cilvēkiem. Tādu cilvēku ir viegli vadīt. Ja tas ir biznesmenis, viņa stāvoklis strauji pasliktinās, naudas arvien mazāk. Daudziem sākas problēmas ar kuņģi. Ja piebūrums darīts vairākas reizes, tas var beigties ar kuņģa čūlu.

Kas notiek ar tiem, kas pasūta un veic šo pasūtījumu?
Tas, kurš ķersies pie buršanas, pieburšanas un lāstu uzlikšanas ar šādiem līdzekļiem, nekad nebūs laimīgs. Cietīs pats pasūtītājs, pieburtais, bērni, ja tādi vispār dzims, bērnu bērni... nelaimīgs liktenis, slimības, nelaimes gadījumi. Jo enerģētiski tiek izjaukts līdzsvars, tātad harmonija Visumā, kas karmiski, kā bumerangs nāk atpakaļ ne tikai pasūtītājam, bet arī pasūtījuma veicējam. Iedomājaties, ja kāda šūna iet bojā, tad no tā cieš viss organisms. Tāpēc karmiski cietīs pats pasūtītājs divreiz vai trīsreiz vairāk.
Visvairāk mani izbrīna paši pasūtījuma veicēji, jo arī viņiem šis sods neies secen un arī viņi savu karmu atstrādās smagi.
Zīlēšana, ir saistīta ar cilvēka mēģinājumiem izvairīties no negatīvās situācijas, no enerģētiskā parāda atlīdzināšanas. Noskaidrojot nākotni, zīlnieks nobloķē pasūtītāja šī brīža energoinformatīvo lauku un ieprogrammē viņu konkrētam notikumam- mērķim. Par piemēru, ja zīlnieks pasaka, ka pēc pāris gadiem celsies tavs finansiālais stāvoklis, viņš tevi ieprogrammē šim konkrētam mērķim. Ļaunums tajā ir tas, ka tu pats esi savas laimes kalējs un tu spēj mainīt savu dzīves situācijas katru sekundi, minūti un dienu. Līdz ar to pastāv iespēja, ka šī veiksme tev būtu atnākusi stipri ātrāk, kā pēc pāris gadiem. Teiksim pēc pāris mēnešiem, tev būtu iespēja mainīt savu energoinformatīvo lauku, jo tu būtu garīgi attīstījies, uzkrājis savas zināšanas un ieguvis pieredzi.
Bet pieņemsim tagad, ka zīlnieks pasaka tev negatīvas vēstis, teiksim, ka pēc pāris mēnešiem tu izšķirsies ar otru pusīti. Lūk, šajā situācijā cieš zīlnieks, jo kad piepildās vēlējums, cilvēks paliek dusmīgs. Zīlnieks taču piesauca nelaimi! Un tad šo dusmu enerģētiskais izvirdums, skar zīlnieka energoinformatīvo lauku un karmiski nāk atpakaļ, kā slimības. Tā darbojas Dievišķais likums, jeb Visuma sistēmas likums, tāpēc likumu nezināšana, neatbrīvo no atbildības.
Šobrīd ir daudzas zinātnes – metafizika, eneoloģija u.t.t, kas pēta un pierāda visas šīs lietas. Mūsdienās ir noskaidrots, ka mums galvā ir hipofīze, kas atrodas smadzeņu hipotalamusa rajonā, tā ir darbības aktīvā fāze. Brīdī kad pietiekami daudz iekšējās enerģijas tiek pievadīts šai smadzeņu daļai, hipofīze aktivizējas un cilvēks spēj saskatīt to, kas sniedzas ārpus ierastās uztveres – citas dimensijas un pasaules, iegūst gaišredzību, telepātijas, nākotnes paredzēšanas spējas un daudz ko citu. Ja cilvēks iegūst šo spēju, bet neizglītojās un neattīsta savas zināšanas, viņš var apdraudēt apkārtējo sabiedrību un sevi tai skaitā.

MEDITĀCIJA “VIOLETĀS GAISMAS AIZSARDZĪBA”
Piedāvāju Violetās gaismas aizsardzību pašam, saviem mīļajiem, mājai, mašīnai, zemei un citiem. Tā padarīs jūs neredzamus, pret zemo vibrāciju spēkiem un ļaunu vēlošiem cilvēkiem. Aizveriet acis un atbrīvojiet visus muskuļus, izdariet 3 dziļas ieelpas, šādi atbrīvojot enerģētiskos kanālus. Elpošanu pārtrauciet un sakoncentrējieties uz vizualizāciju. Tie kuri nespēj vizualizēt, dariet to domās, jo pašlaik ir lieli enerģētiskie bloki, kas nedod jums vizualizēt. Vizualizējiet sev apkārt violetu gaismas enerģijas spirāli. Jūs atrodieties tādā kā virpulī. Spirāle, lai griežas pretēji pulkstenim un transmutē visus sārņus prom no jums. Tie visi izzūd gaisā. Ieprogrammējiet, ka šī Violetā gaisma aizsargās jūs un padarīs neredzamus zemo vibrāciju spēkiem un ļaunu vēlošiem cilvēkiem. Tieši to pašu jūs varat vizualizēt ap māju, auto un citiem. Kādu laiku vēl izjūtiet šo violeto gaismu un tad uz 3 veriet acis vaļā.


Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu. (Nodarbības maksa -10,00Eur)
Nodarbības notiek:
Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Valmierā - trešdienās, pl.18-19:00, Rīgas 7-1, Centrā BALTI
Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019

Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (5)  |  2012-12-11 14:22  |  Skatīts: 8978x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Skolnieciņš* - 2017-07-27 20:40
Es nodarbojos ar melno maģiju. Tas nav bīstami. Esmu pat kapos savas asinis tecinājis. Dzīvs esmu. Kopš 2015.g. 20.jūnija beigām es praktizēju.

Anonīms* - 2017-07-28 06:12
Kā nāk atpakaļ? Lapsa nogalināja un appēda vistu, kas diez gan tālu aizgāja no kūts. Vista jau ir appēsta un izkakāta. Kā "beigtā vista" nāks lapsai atpakaļ? Tas nozīmē, ka karmas teorija ir pretstatā dabas likumiem. Tātad dabā nav cilvēku izdomāta duālisma (labais un ļaunais). Dabā vienkārši notiek procesi. Pagātni nevar mainīt, bet tagadni un nākotni var. Hinduisti izdomāja "karmu", bet viņu valstī ir tik daudz nabagu. Tur ir liela sociālā nevienlīdzība. Kāpēc bagātie nav vel saņēmuši svētīgu, taisno un mokpilno nāvi no nabagi rokām? Kāpēc nabagi Indijā nesaceļas? Karmiski viņiem ir tiesības, jo bagātie veicina sabiedrības noslāņošanos. Tātad bagātos sagaida Krievijas Impērijas pēdējā cara liktenis. Bet kāpēc dzīvē tā nenotiek? Tad sanāk, ka " karma" ir sviests un izdomājums, kas ierobežo brīvo cilvēka gribu. Tad "karmu" izdomāja bagātie, lai pasargātu sevi no nabagu pūļa. Gudrs gājiens no viņu puses. Iebaida ar ciešanām, jo pašiem ir vara un spēks. Dzīve ir barības ķēde jeb nekā personīga.

Skolnieciņš* - 2017-07-28 06:19
"Negriezieties pie pareģiem, netaujājiet zīlniekus: nemeklējiet tos, ka jūs ar tiem nesagānaties..." (Trešā Mozus 19:31) mani besī kristiešu augsprātība. Kāpēc baznīca nav izārdīta un aizklapēta. Tie ēbreju piekritēji visur kur sludināja kristietību kropļoja un iznicināja pamatkultūru. Inkvizīcija. Kristanicācija pēc jaunajiem ģeogrāfiskajiem atklājumiem, kas bija ļoti vardarbīga. Piemēram, tepat Baltijā pavisam nesen 12.gs. beigās krustneši ieparoja Igaunijas un Latvijas teritorijas. Nu, cik viņu kristietības sludināšana bija demokrātiska? Tā bija varmācība! Un "ticīgie" latvieši no brīvajiem cilvēkiem pārvērtās vergos! Kristietība ir vergu reliģija! Mākslīgā morāle nespēj dzīvot pasaulē!

Skolnieciņš* - 2017-07-28 06:29
Mazohisms ir karma! Vai jūs domājat? Ja "karma" un liktenis pastāv, tad pār pasauli valda monstri, tad sanāk, ka cilvēkam nav brīvas gribas un cilvēks ir marionete dievu (vai citu rafību rokās, kas pēc hiearhijas stāv augstāk). Viss labais un ļaunais ir jau izlemts. Kāpēc pasaule radīta, lai ciestu? Kāds kroplis radija pasauli? Un jūs tā ar piekpilnu muti pieņemat šo verga būtību? Jo ja cilvēku vosādi ierobežo, iebiedē un moka, tad viņš nav brīvs cilvēks. Viņš ir rotaļlieta un izklaides objekts citiem. Mani besī, ka sludina mazohistu fizioloģiju. Pasaulē ir tik daudz ļaunuma, tad kāpēc galvenie pasaules "bosi" ir vel dzīvi, jo viņi ir vainīgi ļaunumā, jo izlēma to jau pirms cilvēka dzimšanas. Karma vairo ļaunumu. Noziedzīgi. Tad "bosi" ir nopelniji paši atriebību. Ironija.

Skolnieciņš* - 2017-07-28 06:37
"Tāpēc, ka viņos dominē tādas īpašības kā agresija bailes, skaudība, alkatība, mantkārība un tieksme pēc varas, slavas un naudas, u.c." ir spēks. Spēku pasaulē ir daudz nevajag būt vienmēr vibratoram, jo var arī nevibrēt.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ