sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In EnglishZiniet esmu sapratusi, ka mēs neprotam novērtēt patiesās dzīves vērtības un bagātības, jo mums žēl izdot naudu savai veselībai vai garīgai izaugsmei. Domāju, tas tāpēc, ka nemākam sevi mīlēt. Citi cilvēki ir pat tādi, kas ejot iepirkties nopērk bērniem, otrai pusītei, kaķim un sunim, bet sevi aizmirst, jo priekš sevis vienmēr žēl. Cilvēki ir gatavi naudu iztērēt dārgās lietās uzskatot tās par dzīves bagātībām, bet iztērēt naudu sevis izglītošanai vai kādai garīgai praksei viņiem ir žēl. Mums visiem ir ne tikai fiziskais ķermenis, kurš jāapmierina ar fiziskām lietām, bet arī Dvēsele, kas ir izslāpusi un izsalkusi pēc garīgām lietām un arī tā ir jāapmierina.

Reiz es savai Sejas jogai gribēju atmest ar roku, jo nespēju normāli uzturēt ģimeni. Es gribēju iestāties labi apmaksātā darbā, lai beidzot varētu pelnīt naudu, kad pēkšņi es sapnī saņēmu dīvainu vīziju, kas lika man paskatīties uz dzīvi pavisam no citas puses. Manā vīzijā zvanīja telefons, vēl tagad es nespēju aizmirst dīvaino numura kombināciju – 77733777, tālrunī atskanēja barga balss, kura bija noraizējusies par cilvēces eksistenci. Šī balss ilgi un skarbi man stāstīja par mūsu izkropļotām dzīves vērtībām, mūsu pārmērīgo aizraušanos ar tehnokrātiju, par kuru mēs esam gatavi savu Dvēseli pārdot. Tad šī balss man deva ieraudzīt un saprast, kas notiks ar tiem, kas neapdomāsies.

(1.Tim. 6:10-12)
Jo visa ļaunuma sakne ir mantas kārība; dažs labs, tiekdamies pēc tās, ir nomaldījies no ticības un pats sev nodarījis daudz sāpju. Bet tu, Dieva cilvēks, bēdz no šīm lietām: dzenies pēc taisnības, dievbijības, ticības, mīlestības, pacietības, lēnprātības, cīnies labo ticības cīņu, satver mūžīgo dzīvību...

Man mainījās redzējums, es sapratu, kā strādā šis dzīves mehānisms, es ieraudzīju cik vāja un dažāda ir mūsu ticība, es redzēju, kā mēs cīnāmies nevis par savu ticību, bet par saviem principiem un uzskatiem, es sapratu cik sekli un virspusēji ir mūsu uzskati un ka ar tiem mēs radām savus elkus, izveidojot savus likumus, kuriem pakļaujamies un pielūdzam. Tā mēs strīdamies par savu taisnību, jo redzam to, kā šīs ēnas, tikai katrs no sava skatupunkta, par to mēs gatavi viens otru nogalināt, bet nevēlamies ieskatīties patiesībā dziļāk.


Aplūkojiet bildi.... ko redziet? 
Vai tā nav tieši tāpat ar mums, ka mēs katrs redzam savu ēnu no sava skatupunkta un cīnamies par savu taisnību apgalvojot, ka tas ir aplis, bet otrs cīnās par savu taisnību apgalvojot, - nē tas ir kvadrāts ,......un kam tagad  taisnība?...... bet varbūt patiesība slēpjās dziļāk???

Un kā, lai mūs apstādina, kā lai iedod saprast savas kļūdas, kā lai mēs gūstam mācību, kā lai mēs noticam, kā lai mēs ieraugām sevi no malas, kā lai saprotam, ka manta nav galvenais un pasaulē ir daudz lielākas vērtības, ko spējam mīlēt, ka bagātība slēpjas mūsos, bet mums tikai jāmāk tās atrast.

Mūsu dzīve ir kā SISTĒMA un katra kļūda ir kā grēks, ar kuru mēs ieslēdzam šo vareno MEHĀNISMU. Šis MEHĀNISMS ir kā MĀCĪBA, kas ir skarba, sāpīga un nežēlīga. Tā mūs māca caur sāpēm saprast savas kļūdas un negrēkot. Šai varenai SISTĒMAI ir tikai viens mērķis- iemācīt, bet ja mēs to neapgūstam, tad mūs vienkārši izslēdz no šīs SISTĒMAS. Lūk, tāpēc mēs un mūsu mīļie cilvēki slimojam, nonākam dažādās nepatīkamās situācijās vai mirstam! Diemžēl neviens cits šo MEHĀNISMU neieslēdz, kā tikai mēs paši un mēs nevaram vainot SISTĒMU, valsti vai Dievu pie saviem grēkiem. Mums tikai jāsaprot, kā mēs ieslēdzām šo MEHĀNISMU, tā arī mēs to spējam izslēgt.

(Marka 7:20-23)
Kas no cilvēka iziet, tas apgāna cilvēku. Jo no iekšienes, no cilvēka sirds, iziet ļaunas domas, nešķīstība, zādzība, slepkavība, laulības pārkāpšana, mantkārība, blēdība, viltība, ienaidība, skaudība, Dieva zaimošana, lepnība, vieglprātība. Viss tāds ļaunums iziet no iekšienes un apgāna cilvēku."

Mēs brīnāmies, kāpēc slimo mūsu bērni, mīļotie cilvēki, kāpēc viņi mirst, kāpēc mēs paši tik smagi slimojam, kāpēc mums ir jāmokās trūcībā, kāpēc jāpiedzīvo izsmieklu, sāpes, kāpēc mūs piemeklē likstas un nelaimes, bet varbūt tāpēc,lai mēs iemācāmies paskatīties uz sevi no malas un apskatāmies cik tīras ir mūsu Dvēseles

(Kor. 12:20-21)
Es baidos, ka es nākdams neatrodu jūs tādus, kādus es nevēlos, un ka jūs neatrodat mani tādu, kādu jūs nevēlaties; ka tikai nav jūsu vidū ķildu, skaudības, dusmu, naida, apmelošanas, mēlnesības, uzpūtības, nekārtības; .........un ka man nav jāskumst par daudziem, kas grēkojuši un nav atgriezušies no savas netikumības, netiklības un izlaidības, ko tie darījuši.

Tikai mēs paši varam sev palīdzēt, tieši tāpat, kā ieslēdzām šo MEHĀNISMU un radījām problēmu, mēs paši varam atrast slimības saknes un likvidē tās. Slimības saknes ir jāmeklē pagātnes notikumos. Jo tieši pagātnē, mēs paši radām dvēseles sāpes, cenšoties aizmirst sāpju cēloni, bet tas glabājas zemapziņā ilgus gadus, radot sāpes un ciešanas.

Valerijs Siņeļņikovs „Izproti savu slimību”
Piemēram, trīsgadīga meitenīte, neuzmanīgi šūpodamās šūpuļkrēslā, izkrīt no tā. Pēc tam viņa baidās sēsties ne vien šūpuļkrēslā, bet pat uz parasta krēsla. Bērna zemapziņa vēl neaptver atšķirību starp šūpuļkrēslu un parasto krēslu. tie ir priekšmeti, uz kuriem sēž. Zemapziņa apkopo visus sēdēšanai domātos priekšmetus. Šajā gadījumā, izraisīdama bailes no krēsliem, zemapziņa veic bērna aizsardzības funkciju. Vēlāk, kad bērns uztver atšķirību starp šūpuļkrēslu un parastu krēslu, viņa bailes no krēsliem pāriet.
Cits piemērs, sieviete, kuru reiz piekrāpis vai aizvainojis mīļotais vīrietis, izdara secinājumu, vispārinot: "Visi vīrieši ir nelieši!" vai "Nav neviena godīga vīrieša." Un turpmāk viņa savā dzīvē sastop tikai negodīgos, jo attiecīgās domas burtiski pievelk tieši tādus vīriešus. Un pat ja kāds vīrietis pret viņu izturas ar cieņu un izrāda uzmanību, zemapziņa tik un tā pacenšas sagrozīt ārējo informāciju.

Slimība- tas ir zemapziņas signāls par enerģijas līdzsvara zudumu. Nervu gali dod mums ziņu par to, ka noteiktā mūsu organisma vietā ir enerģijas disbalanss. Sāpes- ir tikai veselīga nervu reakcija, kas grib mums pievērst uzmanību un pateikt, ka kaut kas nav kārtībā. Ja cilvēks tam nepievērš pienācīgu uzmanību vai apslāpē sāpes ar tabletēm, tad zemapziņa sāpes izveido nopietnākā veselības problēmā, lai tad tam pievērstu uzmanību. Jo sāpes ir signāls ar kura palīdzību, zemapziņa izpauž savas rūpes par mums un vēlas pateikt mums, lai aizdomājamies un sākam rīkoties. Slimība nav jāuztver, kā kaut ko sliktu, jo jāatceras, ka šo slimību mēs radījām paši. Jo zemapziņa mēģina savā valodā mums pavēstīt noteiktu informāciju, bet mēs dodamies pie ārsta un apslāpējam šo signālu ar medikamentiem. Iznāk, ja degtu māja un atskanētu trauksmes signāls, kas brīdinātu par ugunsgrēku, vai tādēļ māja nodzistu, ja kāds izslēgtu trauksmes signālu. Tieši tas pats notiek ar mūsu organismu, ja mēs likvidējam sāpju simptomus, mēs nenodzēšam ugunsgrēku. Saprotiet reiz par visam reizēm, ja sevī glabāsiet aizvainojumu, bailes, dusmas, naidu,aizkaitinājumu, būsiet augstprātīgs, lepns, iedomīgs, aprunāsiet, nosodīsiet, noskaudīsiet un darīsiet kādam pāri, tad ieslēgsiet VISUMA SISTĒMAS MEHĀNISMU, bet tas savukārt atspēlēsies uz veselību.

Brūss Liptons” Ticības bioloģija. Šūnu un pasaules noslēpumi.”
Lai pārņemtu kontroli pār ķermeni un dzīvi nepieciešams, kas vairāk par pozitīvu domāšanu. Jūsu veselībai un labklājībai ir svarīgi izskaust vienmēr klātesošās, enerģiju izsūcošās un novājinošās negatīvās domas. Jūs varat atkal un atkal atkārtot pozitīvo apgalvojumu, ka esat mīlēts, vai ļaundabīgais audzējs izzudīs, bet, ja kopš bērnības esat klausījies, ka esat nevērtīgs un slimīgs,šie zemapziņas ieprogrammētie vēstījumi sagraus labākos apziņas centienus mainīt jūsu dzīvi. Olbaltumvielas ir fiziskie celtniecības materiāli, to kustībai ir nepieciešami komplementārie vides signāli. Vides signālu un darbību stimulējošo citoplazmas olbaltumvielu saskarsme ir šūnu membrāna. Membrāna saņem stimulus un ģenerē atbilstošu, dzīvību uzturošu šūnu reakciju. Membrāna darbojas, kā šūnu „smadzenes”

Mūsu organismā viss ir ļoti smalki savienots un viens otram pakārtots. Enerģētiskais disbalanss izsit mūsu pH skābju/ sārma līmeni no līdzsvara, tas skābina mūsu organismu. Tieši tāpat mēs graujam organismu no iekšienes. Mūsu pārtika, ko lietojam ir pilna ar pesticīdiem, E-vielām, nitrātiem, nitrītiem un citiem draņķiem. Tās ietekmē neizdalās pietiekoši fermenti un hormoni, kas izraisa endokrīnās sistēmas un vielmaiņas problēmas, bet vēl lielākas problēmas izraisa mirusī barība. Tā ir barība, kura ir zaudējusi savu enerģiju, jo viss, kas agrāk bija dzīvs un enerģijas pilns, tiek iznīcināts termiski apstrādājot.

Tev ir iespēja noklausīties lekciju – Vebināru „Noskaidro, kas ir visu miršanu galvenais iemesls un kā kļūt veselam” Pirms noklausies vebināru izlasi šo citātu no bībeles, kurā teikts, ja esam „apgrēcinājušies” nevajag ēst gaļu!

(Rom. 14:20-21)
Neposti Dieva darbu ēdiena dēļ! Viss gan ir šķīsts par sevi, bet cilvēkam, kas ēzdams apgrēcinājas, tas ir par ļaunu. Tāpēc ir labāk neēst gaļu un nedzert vīnu, nedz arī ko citu darīt..

Komentāri (1)  |  2016-02-04 21:02  |  Skatīts: 2616x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Язычник из Храма Латвийских Богов * - 2020-11-10 12:35
В Латвии сейчас чрезвычайная положение. Поэтому будим соблюдать все ограничения, которое объявило Латвийское правительство. Будем соблюдать дистанцию 2 метра друг от друга. На улице и в общественных местах будем носить медицинские маски. Не забудем регулярно мыть руки с мылом. Отнесёмся к рекомендациям врачей ответственно. Сохраним в своих сердцах надежду. Будем думать позитивно, чтобы окружить себя положительными энергиями. Зажжём зелёную свечечку на подоконнике в честь Матери Природы. Наденем на шею оберег – рябиновые бусы – и помолимся Матери Природе. Мы все дети Матери Природы. Мать Природа наша создательница! В это трудное время помолимся Латвийским Богам за наше здоровье. Пусть Пэрконс – Небесный Отец – защитит Латвию от коронавируса! Пусть Громовержец оберегает мой народ! Пусть Богиня Лайма даст нам здоровья! Пусть Вэлю Маатэ даст нам долгую жизнь! Да благословят нас Латвийские Боги! Да прибудет с нами сила Латвийских Богов!
Искренне Ваш, Язычник из Храма Латвийских Богов [Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#Пэрконс #Лайма #Мара #МатьПрирода #ВэлюМаатэ #здоровье #благополучие #язычество #ЛатвийскиеБоги #saticība #miers #iecietība #labestība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #PozitīvāDomāšana #veselība #kovid-19


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ