sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

Kas ir gavēnis un kāpēc jāgavē


Esmu dzirdējusi, ka Ķīnā ir specializēta iestāde, kas dziedina vecus un slimus cilvēkus. Cilvēki tiek ievietoti, tādā, kā izolatorā un pirmajās dienās neko nedzer un neēd. Vēlāk viņi sāk dzert tikai ūdeni, tad pakāpeniski pievieno,zāļu novārījumu, vēl vēlāk pievieno svaigi spiestas sulas. Žēl, ka neatceros cik ilgs bija šis proces, bet atceros, ka rezultāts bija fantastisks. Stāstīja, ka vecā āda, nolīda, kā čūskai, pazuda sirmie mati, bet par slimībām vispār nav ko runāt. Vecie ļaudis no šīs terapijas atgriezās, kā spēcīgi, enerģiski un veselīgi cilvēki.
Izrādās arī Krievijā, Vācijā un Itālijā notiek ļoti līdzīgs proces, kas saistīts ar gavēšanu.(Skat. video) Jau sen ir speciālas iestādes, kurās cilvēki gavē mediķu uzraudzībā un izārstējās no dažādām slimībām. Dakteris, šajā video stāsta, ka nav pat viena cilvēka, kas neizrakstītos vesels. Smieklīgi, bet izrādās, ka no slimībām iespējams atbrīvoties nevis lietojot medikamentus, bet vienkārši neēdot. Vai tas nav fantastiski, lēti un veselīgi.
Sākot pētīt šo procesu dziļāk atklājās, ka mūsu organismam ir vajadzīga atpūta, līdzīgi, kā datoram, kad uzspiežam „restartēt” un viņš sāk labāk un ātrāk darboties, arī mums cilvēkiem ir jāļauj organismam atpūsties. Neēdot mūsu fermenti un hormoni, kā vērtīgs celtniecības materiāls sāk atjaunot vājās un bojātās šūnas. Par cik mēs ēdam ļoti daudz termisku,  nu visu, kas tiek termiski apstrādāts virs 40 grādiem, tad ļoti daudz hormoni un fermenti aiziet mirušās barības pārstrādei un bieži vien tie pietrūkst, jo mēs ēdam pārāk daudz šādu barību.
Nolēmu to visu pārbaudīt uz sevi, tiesa man nav nekādu briesmīgu slimību, bet savas nelielas problēmas atradās. Par piemēru, man bija jūtīgs zobs, sevišķi, kad to mazgāju, tas smeldza un vēl, kur protēzes zobs, tā vieta vienmēr asiņoja.
Nolēmu uzsākt 21 dienu gavēni. Neko neēdu, bet dzeru zāļu tēju, kas sastāvēja no 9 zālītēm, medus un citrona(dienā izdzēru apmēram 2l), attīrītu ar lūgšanām, tīru strukturētu ūdeni(izdzēru 2-3l dienā) un vienu lielu krūzi augļu vai dārzāju svaigi spiestu sulu. Veicu speciālu Šank prakšalana rituālu, kurā ar sālsūdeni un īpašiem vingrinājumiem attīrīju savu kuņģa, zarnu traktu, ļoti daudz uzturējos svaigā gaisā, daudz elpoju dažādus elpošanas vingrinājumus, katru rītu veicu „5 Tibetniekus”, „Sveiciens saulei”, vingrinājumus krūšu nostiprināšanai, daudz meditēju un katru vakaru skaitīju lūgšanas.
Pa visu gavēņa laiku nometu 7kg. Ja uzsākot gavēt svēru -64 (mans garums 1,60m), tad beidzot, svēru 57kg.
Pirmajā nedēļā, var teikt, gandrīz katru dienu no svara nogāja 1kg. Kopā pirmajā nedēļā tie bija 5kg, tad tas apstājās un otrajā nedēļā svars vispār nesamazinājās, bet trešajā nedēļā pamazām nogāja vēl 2kg. Pirmajā diena bija viss smagākā visā šajā procesā. Ļoti gribējās ēst un sāpēja galva, lauza visu organismu, bet pateicoties lūgšanām galva sāpēt pārgāja momentāli. Esmu dzirdējusi, ka citiem cilvēkiem pirmās 3 dienas ir vēl smagākas, nekā man tā bija. Paaugstinājās temperatūra, drudzis, iesnas, klepus, metās laukā strutainas pumpas. Domāju, ka mans organisms nebija tik ļoti piesārņots, jo pārsvarā šādi simptomi liecina, par organisma piesārņojumu. Tikai no tā nevajag baidīties, jo organisms uzsāka „restartēšanos”, jeb sevis attīrīšanu. Galvenais tajā brīdī saprast, ka organisms savādāk nevar sevi attīrīt, kā tikai caur iesnām- izvadot visas strutas un gļotas, kas sakrājušās plaušās, caur klepu- iztīrot bronhus un plaušas. Arī paaugstināta temperatūra ir vajadzīga, jo virs 37 grādiem sāk attīstīties mūsu imūnā sistēma un vairoties leikocīti, kas izķer visus mikrobus, vīrusus un baktērijas.
Vēl viens attīrīšanas veids, kas varbūt man atviegloja visus augstāk minētos simptomus ir kuņģa zarnu trakta tīrīšana. Ļoti daudzi savas zarnas tīra ar klizmu, bet es to veicu naturālākā veidā ar sālsūdeni un vingrinājumiem. Jāsaka, ka ar klizmu augstakais varētu iztīrīt resno zarnu, bet ar Šank prakšalana vingrojumiem tiek iztīrītas visas cukas, sākot ar rīkli, kuņģi, tievo, resno zarnu un nobeidzot ar taisno zarnu. Tas ir vajadzīgs tāpēc, ka resnajā zarnā ir limfātiskās sistēmas izvadkanāli, caur kuriem visi organisma sārņi, toksīni, šlakas tīrās laukā. Parasti mums šie kanāli ir aizdambēti. Sevišķi no gaļas, organismā sākas pūšanas rūgšanas procesi. Gaļa ļoti lēnu pārstrādājas un veicina skābu pH līmeni, kā rezultātā zarnu gļotas paliek, kā līme vai želeja un kopā ar fēcēm aizbloķē visus limfas izvadkanālus. Par cik toksīni un parējās indes no organisma netiek laukā, tad sāk klejot pa organismu un mēģina atrast citus ceļus, kā iztīrīties. Piemēram,caur strutainām pumpām, caur klepu un iesnām. Lūk, tāpēc zarnas jātīra regulāri!
Vēl viens veids, kā mums tīrās organisms ir caur mēli. Esmu speciāli uztaisījusi savu mēles kolekciju,lai jūs redzētu, kaādi aplikumi uz mēles ir sakot gavēni un beidzot. Jāsaka, ka visā savā badošanās laikā tikai pirmajā dienā izjutu izsalkumu, taču parējās dienās izsalkuma nebija, bet bija stiprs pieradums sevišķi, kad tuvojās konkrētās stundas.
Otrajā gavēņa nedēļā pie aktīvām fiziskām slodzēm sāku sajust vājumu un nespēku, arī strauji ceļoties un skrienot, sajutu,ka paliek tumšs gar acīm, bet pateicoties elpošanai un akupresūras punktiem to ātri noregulēju.
Dīvainākais, ka trešajā gavēņa nedēļā, tumšs gar acīm un vājumi pazuda. Varēju noskriet un kāpt pa to pašu kalnu, bet vājums bija izčabējis.
Otrajā gavēņa nedēļā sajutu, ka pastiprinās manas maņas, sevišķi oža. Ejot pa pilsētu sajutu, ko katrā mājā gatavo ēst.J Sāku sajust ne visai patīkamu sava ķermeņa aromātu, domājams, ka caur sviedriem arī sāka viss tīrīties laukā. Trešajā nedēļā aromātu nejutu, arī smaka no mutes bija pazudusi.
Atceros, ka pirms gavēņa, katru rītu, kad cēlos sajutu nepatīkamu aromātu mutē, tagad smakas vairs nav, tas liecina, ka kuņģis un zarnu trakta tīra. Katru rītu man bija patīkami pie spoguļa stāvēt, jo pazudušas bija sejas tūskas, bet āda ar katru dienu likās svaigāka, elastīgāka un tvirtāka. Pazuda arī smalkās krunciņas un seja sāka izskatīties stipri jaunāka. Pazuda zobu jūtīgums un visvairāk mani izbrīnīja, ka zobs vairāk neasiņoja.
Visā visumā, sapratu, ka ēdiens, tā ir viena no baudām, ko dāvināja mums cilvēcei Radītājs. Mums jāiemācās novērtēt Dieva sniegto dāvanu. Mēs ēdienu nebaudām, mēs tikai mākam pierīties, atkrist gultā un tad vaidēt no pārēšanās. Atceros,ka agrāk, pirms gavēņa, kad pagatavoju ēdienu, vienmēr mēdzu apvienot ēšanu ar datora skatīšanos.Ēdienam es pat garšu neizjutu, cik ļoti biju iegrimusi datorā.Tagad, pēc gavēņa viss ir mainījies, es pirmkārt rūpīgi izskatu ingredientus, pārsvarā cenšos lietot pašu audzētus, pat gatavošanas veidu cenšos izmantot pašu naturālāko uz uguns, sāli es lieku ļoti minimāli, lai varētu sajust ēdiena garšu. Jāsaka, ka pateicoties gavēnim, mainījās garšu kārpiņas, ja agrāk nepievērsu uzmanību sālim, tad tagad sajutu pētersīlim savu naturālo sāļumu. Kad ēdiens man ir pagatavots, es dodos uz dārzu to nobaudīt ( bez datora), tikai ar dabu.
Tagad es pateicos Radītājam par šo iespēju baudīt maltīti un lūdzu to svētīt.
Esmu sapratusi, ka es gavēšu un šādu ilgtermiņa gavēšanu veikšu katru gadu, bet īstermiņa gavēšanu mēģināšu pēc iespējas biežāk.
Nobeigumā varu pateikt, ka esmu tikai un vienīgi ieguvēja, jo sāku uztvert dzīvi savādāk, sāku novērtēt un rūpēties par savu MIESU, DVĒSELI UN GARU.
Esmu sapratusi, ja tu tiešām mīli sevi un vēlies parūpēties par savu TEMPLI, tad tev ir nepieciešams gavēnis.
Ja vēlies sākt gavēt un nezini, kā to pareizi darīt, tad sazinies ar mani epastā-ingucis.gromova@inbox.lv
Es tev palīdzēšu!
 

Video,kurā stāsta par gavēšanas efektivitāti.
Tas var iedvesmot!


Mani video, kā man gāja gavēšanas laikā.Pēc Gavēņā!

Mēles kolekcija21 dienā samazināju 7kg

21 dienas gavēņa laikā, kļuvu jaunāka


Komentāri (1)  |  2016-05-13 16:16  |  Skatīts: 4557x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Skolnieciņš no svētavota * - 2021-02-12 19:06
2021. gada sākums ir smags pārbaudījumu laiks katram no mums. Daudziem šīs gads ir iesācies drūmi. Sakarā ar ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6. aprīlim, daudziem nāk prātā bēdīgas domas. Nevajag bēdāties, jo šīs grūtības ir īslaicīgas. Lai arī vakcinācija ar tādu ražotāju kovid-19 (covid-19) vakcīnām kā Moderna, Pfizer-BioNTech un AstraZeneca ir aizkavējusies, tomēr nezaudēsim cerību, tādēļ kā SARS-CoV-2 vīruss drīz tiks uzvarēts. Būsim apzinīgi. Turpināsim ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus. Nebūsim pārgalvīgi. Neriskēsim nedz ar savu, nedz ar tuvinieku dzīvību un veselību. Lietosim sejas maskas, mazgāsim un dezinficēsim rokas, kā arī ievērosim 2 metru distanci viens no otra. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Godāsim visvareno Dievieti Laimu. Pielūgsim likteņa Dievieti Laimu. Iekursim savas viensētas pagalmā rituālo ugunskuru par godu Dievietei Laimai. Ziedosim ugunskurā trīs saujas graudu un gabaliņu sviesta. Lūgsim Dievietes Laimas svētību sev un savai dzimtai. Mūsu mīļotā un cienītā Dieviete Laima ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Dieviete Laima ir palīdzējusi mūsu senčiem pārvarēt krīzes un nelaimes. Arī šoreiz Dieviete Laima nepametīs mūs nelaimē. Vajag tikai ticēt un no sirds lūgt viņas svētību. Lai visvarenā Dieviete Laima svētī katru no mums, kas viņai tic!
Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#DievieteLaima #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #labklājība #veiksme #svētavots


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ