sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

MĒLE


Uzstādīt diagnozi pēc mēles nav viegli, bet daži padomi palīdzēs saprast, kas notiek mūsu organismā. Mēle pasaka visu, par cilvēka veselības stāvokli, jo tā atspoguļo visus iekšējos orgānus. Pēc mēle var nolasīt visas slimības, iekaisumus un problēmas. Tā ir gremošanas orgānu spogulis. Ja veselība ir normāla, mēlei jābūt mitrai, gaiši sarkanā krāsā un ar bālganu aplikumu. Ja uz mēles ir biezs aplikumu slānis, tas liecina, ka organismā ir par daudz toksīnu. (sk. mēles karti)


Dzeltens aplikums liecina, ka slikti funkcionē aknas un žultspūslis.
Sarkana mēle par uzbudinātu organisma stāvokli, bet sarkani plankumi parāda, ka problēma ir konkrētā orgāna.
Bieza mēle ar plankumiem norāda, ka vēdera dobumā ūdens.
Resnas malas, it kā uzlocītas uz augšu - aknas un liesas problēmas.
Sarkani punktiņi mēles galā nozīmē, ka sirds strādā ar pārslodzi. Tas var būt saistīts ar treknu ēdienu, stimulējošu dzērienu vai stresu.
Biezs, balts vai dzeltenīgs aplikums mēles vidū, kuņģa rajonā, liecina par sliktu gremošanu. Ja šī zona izskatās pietūkusi, tas nozīmē, ka atbilstošā orgānā notiek šķidruma uzkrāšanās vai vēdera aizcietējums.
Viscaur glums mēles aplikums baltā krāsā liecina par vāju barības pārstrādi, ja parādās tikai no rītiem – žultspūšļa, aknu vājums.
Brūngani dzeltens aplikums –iekaisums kuņģī, izteikts šķidruma trūkums, dedzināšana.
Melns aplikums ar violetu mēles sakni – sirds un asinsvadu vājums, izteikts šķidruma zudums.
Mēle, kā pelējums, sēnīšveida aplikums var parādīties no antibiotiku lietošanas, par ko liecina novājinātā imūnā sistēma un straujš skābekļa trūkums, kas var izraisīt stenokardiju.
Trekni, netīri brūngans aplikums var būt arī pelēkā krāsā, bet mēles malā zobveida robojums norāda par smagu infekciju, asins saindēšanos, šoku, sirds un asinsvadu vājumu.
 Pietūkusi mēle un zobu nospiedumi uz mēles malām norāda, ka cēlonis meklējams resnajā zarnā, tajā iespējami uzsūkšanās traucējumi. Izmaiņas mēles viduslīnijā -tajā atspoguļojas viss mugurkauls.
Mēles saknes viduslīnijā atspoguļojas muguras lejasdaļa, mēles centrā – lāpstiņu apvidus, bet gals - kakla rajonu. Atkarībā no tā, kurā mugurkaula zonā ir problēma, viduslīnija ieplaisā vai citādi izmainās.
Mēle ne tikai parāda visas organisma problēmas, bet to tīrot šādi, atbrīvojam to no bakteriālā aplikuma un toksīniem, pasargājam sevi no šo vielu nokļūšanas atpakaļ mūsu organismā. Turklāt tīrīšanas procesā tiek masēti mēles aktīvie punkti un receptori, stimulēta iekšējo orgānu darbība.
Ar jums biju es Inga SEJAS JOGAS pasniedzēja.


Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu. (Nodarbības maksa -10,00Eur)
Nodarbības notiek:
Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Valmierā - trešdienās, pl.18-19:00, Rīgas 7-1, Centrā BALTI
Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019 J

a saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (0)  |  2013-02-22 16:37  |  Skatīts: 11493x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ