sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

DIALOGS-CILVĒKAM AR LAIKU


Dienās saņēmu informāciju, ka katras nepabeigtas attiecības ar cilvēkiem gala rezultātā noved pie dažādām veselības problēmām. Tas nozīmē, ka slimības rodas tikai tāpēc, ka mēs turam aizvainojumu, dusmas, naidu uz cilvēkiem, kuriem nespējam piedot, samierināties un atlaist. Protams, esam pietiekoši gudri un zinām, ka to nevajadzētu darīt. Taču, lai kā mēs to saprotam un gribam viņus atlaist, pieķeram sevi atkal un atkal domājam par šiem cilvēkiem.

Erceņģelis Mihails saka: „Lai notiktu dziedniecība, vispirms ir svarīgi atbrīvoties no visām  enerģijām un piesaistēm, kas ir nevajadzīgas un nekalpo augstākajam labumam. Šādas enerģijas, piesaistes un astrālās būtnes ietekmē enerģētisko lauku un barojas ar tavu enerģiju, samazinot dziedniecības procesu. Tāpēc pirmais solis -attiecību attīrošā meditācija, kas kalpo, lai attīrītu un apskaidrotu tavas enerģētiskās struktūras, kuras rezultātā paātrināsies dziednieciskie procesi un cilvēks izveseļosies.”

DZIEDNIECISKĀ UN ATTIECĪBU ATTĪROŠĀ MEDITĀCIJA

Iegādāties spiežot šeit

Šo meditāciju var pielietot tie, kuri slimo vai sevišķi tie cilvēki, kuri izšķīrušies ar savām otrām pusītēm un izjūt pārdzīvojumu, sāpes, dusmas un aizvainojumu.  Vai tie cilvēki, kuri sanaidojušies ar saviem draugiem, radiem, darba kolēģiem. Vai arī tādi, kas tur savā sirdī jau senu naidu, dusmas vai aizvainojumu. Vārdu sakot, ar visiem kuriem tev ir nesaskaņas, tos cilvēkus tu enerģētiski baro, viņi gūst spēku un enerģiju, toties tu izjūti arvien lielāku vājumu, nogurumu, nespēku un gala rezultātā slimību.

Komentāri (0)  |  2019-02-18 23:18  |  Skatīts: 712x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ