sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

DIALOGS-CILVĒKAM AR LAIKU


Dienās saņēmu informāciju, ka katras nepabeigtas attiecības ar cilvēkiem gala rezultātā noved pie dažādām veselības problēmām. Tas nozīmē, ka slimības rodas tikai tāpēc, ka mēs turam aizvainojumu, dusmas, naidu uz cilvēkiem, kuriem nespējam piedot, samierināties un atlaist. Protams, esam pietiekoši gudri un zinām, ka to nevajadzētu darīt. Taču, lai kā mēs to saprotam un gribam viņus atlaist, pieķeram sevi atkal un atkal domājam par šiem cilvēkiem.

Erceņģelis Mihails saka: „Lai notiktu dziedniecība, vispirms ir svarīgi atbrīvoties no visām  enerģijām un piesaistēm, kas ir nevajadzīgas un nekalpo augstākajam labumam. Šādas enerģijas, piesaistes un astrālās būtnes ietekmē enerģētisko lauku un barojas ar tavu enerģiju, samazinot dziedniecības procesu. Tāpēc pirmais solis -attiecību attīrošā meditācija, kas kalpo, lai attīrītu un apskaidrotu tavas enerģētiskās struktūras, kuras rezultātā paātrināsies dziednieciskie procesi un cilvēks izveseļosies.”

DZIEDNIECISKĀ UN ATTIECĪBU ATTĪROŠĀ MEDITĀCIJA

Iegādāties spiežot šeit

Šo meditāciju var pielietot tie, kuri slimo vai sevišķi tie cilvēki, kuri izšķīrušies ar savām otrām pusītēm un izjūt pārdzīvojumu, sāpes, dusmas un aizvainojumu.  Vai tie cilvēki, kuri sanaidojušies ar saviem draugiem, radiem, darba kolēģiem. Vai arī tādi, kas tur savā sirdī jau senu naidu, dusmas vai aizvainojumu. Vārdu sakot, ar visiem kuriem tev ir nesaskaņas, tos cilvēkus tu enerģētiski baro, viņi gūst spēku un enerģiju, toties tu izjūti arvien lielāku vājumu, nogurumu, nespēku un gala rezultātā slimību.

Komentāri (1)  |  2019-02-18 23:18  |  Skatīts: 1433x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Skolnieciņš no svētavota * - 2020-12-06 10:28
Ekonomiskā krīze, kuru izraisījis koronavīruss (kroņvīruss), ir skarusi daudzus no mums. Ienākumi samazinās, bet bezdarbs pieaug. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Dievietei Laimai. Aizlūgsim Laimu par mūsu valsts un tautas labklājību. Aizlūgsim Laimu par kovid-19 (covid-19) krīzē cietušajām ģimenēm. Lūgsim Laimu – Likteņa Valdnieci! «Likteņa Dieviete, Likteņa Valdniece, es lūdzu Tevi! Visvarenā Laima, es lūdzu Tevi! Apturi šo postošo ekonomisko krīzi! Pasargā manus tautiešus no bezdarba. Dāvā maniem tautiešiem labi apmaksātas darbavietas un uzcītību. Iznīcini aplokšņalgu sistēmu un negodīgus uzņēmējus. Dot trūcīgajiem un maznodrošinātajiem iespēju izķepuroties no nelaimēm. Dāvā manai tautai laimi un prieku. Dāvā Latvijai mūžīgu labklājību! Sargi mūs no slinkuma, nevīžības, tuvredzības un izputēšanas! Lai Laima ir ar mums! Lai slavēta Laima mūžīgi mūžos!» Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) #Laima #LatvjuDievi #LatvjuDievuSvētība #centība #spēks #veselība #labklājība #pagāni #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #krīze #Skolnieciņš #svētavots


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ