sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

ENERĢĒTISKIE UZBRUKUMI
Mans dzīves redzējums ir mainījies un pateicoties tam, man pavērās ļoti plašs skatījums uz dzīvi. Es sāku saprast un izjust enerģijas. Ja agrāk es nesapratu nozīmi elpošanā un citās enerģētiskās praksēs, es nemācēju mīlēt, jo biju nocietinājusi un noslēgusi savu sirdi, es nespēju saprast, kas ir Dievs un biju pazaudējusi pašu svarīgāko ticību, tad tagad apgūstot visas savas pieredzes un paplašinot apziņu, esmu patiesi laimīga un pateicīga Dievam, ka beidzot es jūtu un redzu visu savādākās krāsās. Es saprotu cik svarīgu nozīmi mēs katrs šajā dzīvē ieņemam. Es ieraudzīju, kā strādā šī vienotā Visuma sistēma un, kā mēs katrs viens otru mēģinām iznīcināt. Es redzu, ka daudzi to nespēj pieņemt un nemāk pareizi mīlēt. Cilvēki uztver, ka mīlestība var būt tikai uz tuvākiem un jauc to ar savstarpējām attiecībām vīrietim ar sievieti. Cilvēki uzskata, ka mīlēt ar Dievišķo mīlestību ir mīlēt, kādu Garīgu tēlu, vai to pielūgt. Daudziem grūti saprast, ka Dievišķā mīlestība ir spēja nodzīvot savu dzīvi, bez aizvainojuma, noskaušanas, aprunāšanas, bailēm, agresijas, naida un visām citām negatīvām emocijām. Šī Visuma sistēma ir kā vienots organisms, kurā mēs līdzīgi šūnām nespējam izdzīvot viens bez otra. Ja, kāds mēģina, kādu iznīcināt, tad tas līdzinās audzēju šūnām, kas spēj iznīcināt visu organisms.

Cilvēki viens otru sāpina, ņirgājās, apspiež un nogalina. Tas viss tikai tāpēc, ka kāds ir laimīgāks, veiksmīgāks, bagātāks un skaistāks. Šādi cilvēki to dara, lai iegūtu varu, ietekmi un naudu, lai apspiestu otra gribu un piespiestu ar varu sevi cienīt, mīlēt un vergot.

Maģija
Ja cilvēkam nesanāk valdīt pār otru, tad tiek pielietota maģija. Jau agrāk, cilvēki ar maģiskiem rituāliem ir apspieduši cita gribu, uzspieduši savējo un piespieduši sev kalpot, cienīt un mīlēt. Ar maģiskiem rituāliem cilvēkam tika nodarīts ļaunums viņa veselībai, ģimenei un labklājībai. Tādi cilvēki ir gatavi ne ar ko nerēķināties, lai tikai tiktu apmierināts viņu EGO. Viņi ir gatavi otru nolādēt, uzlikt lāstu, noskaust un pieburt mīlestību.
Arī man savā dzīvē nācās saskarties ar cilvēkiem, kas pieraduši apmierināt savas vajadzības caur maģiju uzliekot lāstu un pieburot mīlestību. Šādi cilvēki ir gatavi iznīcināt un pakļaut cita gribu. Viņi nav iemācījušies pašu spēkiem gūt panākumus, labklājību un mīlestību. Viņi izvēlās vienu no vieglākajiem un ļaunākajiem ceļiem, nesaprotot, ka tas viss, ne kur nepazūd, bet karmiski nāk atpakaļ ar simtreiz lielāku triecienu. Jo viens no Visuma likumiem ir CILVĒKA BRĪVĀS GRIBAS LIKUMS, kas nosaka, ka cilvēkam pašam ir jāpieņem lēmums un viņam nevar neviens neko uzspiest un piespiest. Esmu pamanījusi, ka šādiem cilvēkiem neinteresē sekas un cēloņi, jo galvenais, lai tiktu panākta viņu iegriba. Viņus interesē tikai vara, kontrole un materiālā labklājība, lai labi būtu tikai viņiem, lai kalpotu tikai viņiem un laimīgus darītu tikai viņus.

Maģijas sekas
Pieburtiem cilvēkiem, diemžēl sekas ir bēdīgas, jo tas viss izraisa smagas nopietnas veselības problēmas vai nāvi, jo nomākta ir čakru sistēma, kuru dēļ notiek totāls enerģijas trūkums.
Par piemēru, mīlas pieburšana vīrietim bloķē 2 sakrālo, jeb seksuālo čakru, 3 saules pinuma čakru, 4 sirds čakru un 6 trešās acs, jeb galvas čakru. Pieburšanas gadījumos vīrietim velk tikai pie konkrētas sievietes- piebūrējas. Kad vīrietis aiziet pie citām, tad gribēšana ir, bet varēšana nav, par to atbild 2 čakra. Sākas nopietnas veselības problēmas – prostatu iekaisumi, aiziet līdz audzējiem, urīnpūšļa iekaisumi un aiziet līdz audzējiem. 3.čakras problēma ir nomākts gribas centrs un ar tādu cilvēku var vieglāk manipulēt un uzspiest savu gribu. Cieš galvenokārt gremošanas sistēma un tās orgāni. Ar 4 čakras bloku veidojās emocionali uzplūdi, tad spēcīga mīlestība, tad pēkšņi spēcīga agresija, kas izraisa asinsspiediena problēmas, sirds un asinsrites slimības. Toties 6 čakru bloķē, lai cilvēks visu laiku domātu par piebūrēju un te tiek nomākta intuīcija, kas atbild par izdzīvošanas instinktiem. Arī paši piebūrēji netiek sveikā cauri, jo šeit sāk darboties KARMAS LIKUMS, kas padara nelaimīgus ne tikai viņus, bet vēl septiņas paaudzes.
Cilvēki var burties ar lāstiem, nodarot otram spēcīgu enerģētisku triecienu, kura rezultātā pieburtais cilvēks var visu laiku slimot. Pieburšanas var būt arī uz nāvi, dzimtas lāsti, kuros var mirt piemēram tikai vīrieši. Pie bezbērnu problēmas arī vainīgs var būt lāsts vai nolādējums. Tieši šī iemesla dēļ cilvēki nevar atrast savas īstās otrās pusītes un nespēj apprecēties, jo visu laiku viņu dzīvē trāpās neizlēmīgi, bezmērķīgi cilvēki. Tiem, kam totāls finansiāls iztrūkums problēma arī ir enerģētikā, jo bloķēta ir naudas plūsma. Tie cilvēki, kuriem ir darba problēmas un visu laiku maina darbus vienu pēc otra, tiem, kuriem notiek viena liksta pēc otras, kā nebaltās dienās, tie, kuri nepārtraukti slimo, tie, kuri nodzeras vai iekrīt atkarībās, tās visas ir smagas enerģētiskās problēmas, ko izraisa citu cilvēku noskaudumi, lāsti, nolādējumi, ļaunas acis, pieburšanas un citas ar maģiju saistītas enerģētiskās iejaukšanās. Un tas viss tāpēc, ka cilvēki nemāk sevi enerģētiski aizsargāt. Mūsu senči to zināja, viņi darināja aizsardzības amuletus, šūdināja dažādas zīmes apģērbos un priekšmetos, pirms būvēja māju, uzlika aizsardzību, ne velti tas viss atspoguļojās Dainās:

Bur man buri, skauž man skauģi,
Nevar manis izpostit:
Dieviņš taisa dzelžu sētu
Apkārt manu māju vietu.

Tais", Dieviņ, dzelzu sētu
Apkārt manu dzīvošanu:
Burvis būra, skauģis skauda,
Nevēloņa nevēleja.

Lād man ļaudis, bur man ļaudis,
Nevar mani izpostìt,
Dieviņš taisa zelta sētu
Apkārt manu augumiņu.

Vebināra fragments:
Jaunums!

Iegādājies Vebināru un iemācies Rūnu formulu, kuru varēs pielietot uz bērniem un zīdaiņiem, kas ne tikai enerģētiski pasargās, bet veicinās bērnam pareizo attīstību un to, lai bērns iet pa pareizo, viņam iecerēto dzīves ceļu, neiepinās sliktās kompānijās un nedara nepiemērotas lietas.

Piedāvāju iegādāties visu vebināru „Aizsargā sevi, savu ģimeni un māju no maģiskām pieburšanām, buršanām, lāstiem, nolādējumiem un citām negatīvām enerģijām.” 1.daļa
Vebinārā apgūsi:
  • Noskaidrosi, kas ir lāsts un kā enerģētiski tas spēj ietekmēt cilvēkus.
  • Noskaidrosi, kādas slimības, jeb problēmas izraisa lāsts. 
  • Noskaidrosi, kas ir RŪNAS un kā ar to palīdzību var pasargāt sevi, savus bērnus un savus mīļos cilvēkus. 
  • Aizsardzībai apgūsi īpašas RŪNAS formulas.

Maksa-5,00 Eur

Iegādāties rakstot epastā- ingucis.gromova@gmail.com

Piedāvāju SEJAS JOGAS nodarbības
Nodarbības notiek: Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019
Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (0)  |  2015-10-17 22:12  |  Skatīts: 3535x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ