sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

VESELĪBAS NOMETNE


28-30.06.2024 VESELĪBAS NOMETNE- APGAISMĪBA

Aicinām gan vīriešus, gan sievietes uz Veselības nometni-Apgaismība 28-30.jūnijā, kas notiks vēsturiskā vietā Cēsu novadā. Billes viesu namā.

 

NOMETNES CENA:

Cenā iekļauta dzīvošana atpūtas mājiņās (sākot no 2-7vietīgas), ēšana (brokastis, pusdienas, vakariņas), pasniedzēju garīgās prakses.

Nometnē varēs piedalīties gan vienā, gan visās 3 dienās.

PIRMĀ IEMAKSA-50,Eur

Ņem draugu un maksā lētāk!

Cena no viena cilvēka, kas piesakās kopā ar draugu:

CENA PAR 3 Dienām-155,Eur

CENA PAR 2 DIENĀM-110,Eur

CENA PAR 1 DIENU-60,Eur

 

Šī brīža nometnes cena:

CENA PAR 3 Dienām-200,Eur

CENA PAR 2 DIENĀM-150,Eur

CENA PAR 1 DIENU-80,Eur

 

NOMETNES MĒRĶIS:

Palīdzēt pilnveidoties, attīstīties un atklāt sevi garīgi un fiziski!

 

NOMETNES PASNIEDZĒJI:

Kristīne Sīle

Neirografika, ar tās palīdzību tiks atrasts zelta vidusceļš starp saviem talantiem un resursiem, ļaujot sev uzplaukt īpašā veseluma neiromandalā!

Uguns rituāls”APGAISMĪBA”-kursim četrus ugunskurus un godināsim četrus savus spēkus, kurus savienosim vienā veselumā, lai piedzīvotu savu labāko versiju.

 

Inga Gromova

Redzes uzlabošana, bioenerģētiskie punkti nogurušām acīm..Vienmēr visas slimības iet kopā ar izsistu no līdzsvara un nepareizu elpošanu, tāpēc veiksim elpošanas testus, lai pārbaudītu savu veselības stāvokli. Meditācija un elpošana palīdzēs sakārtot veselību, nomierināt prātu un sasniegt Apgaismību. Būs speciāls elpošanas vingrinājums, kas iedarbinās hipofīzi un aktivizē 3 aci, tādejādi uzlabojot hormonālo plūsmu, vielmaiņu, endokrīno sistēmu un palīdzot sasniegt pilnību.

 

Inga un Andris Graumaņi

 gongu un dažādu muzikālo instrumentu meditācija, kas likvidēs visus stresa radītos saspringumus, atbrīvojot ķermeni un nomierinot prātu. Skaņu terapija, kurā katrs pats varēs ārstēt un dziedināt savu ķermeni. Pie pareizas noteiktu skaņu dziedāšanas iespējams sev iztaisnot nobīdījušos muguras skriemeļus, noņemt iekaisumu un muskuļu spazmas, nomierināt panikas lēkmes u.t.t.

 

Maira Gūtmane

 Cigun- ķermenim un prātam. Dinamiskā kustība, kurā iesaistīta elpošana, aktīva sevis izkratīšana, izelpošana caur energocentriemn un noslēgumā meditācija, kas gala rezultātā palīdzēs savienoties ar Visumu un atklāt sevi!

Komanda- resursu akumulēšana, tā ir iespēja saprast, kāds resurs pietrūkst un kā komanda palīdz tev virzīties uz priekšu. Apļa meditācijas atslēga, palīdz atbrīvot saspringumus.

 

 

Irēna Budreika

Sakrālās ģeometrijas kodu meditācija. Visam, dabā ir savs ģeometrālais kods, tāpat arī cilvēka DNS un šūnu struktūrā ir sakrālās ģeometrijas kodi. Šie kodi ir visuma hologrammas, ko atpazīst mūsu zemapziņa ar mērķi mainīt un uzlabot dzīves kvalitāti. Dzimtas sistēmas sakārtošanas terapija pēc Berta Helingera metodes noder tiem, kas nevar noteikt savu nelaimju, slimību un problēmu cēloņus, tā fokusējas uz emociju mazināšanu un jūtu izcelšanu gaismā, tādējādi attīrot graudus no pelavām un parādot dzīves patiesās vērtības.

 

 

Rezervē tagad, jo vietu skaits ierobežots!

Pieteikties un vairāk info: +371 27602019, vai ingucis.gromova@gmail.com

Komentāri (0)  |  2022-06-26 14:39  |  Skatīts: 3831x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ