sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Vilhelms Reihs, kas skaitās Freida māceklis apraksta folija metodi savās mācībās:

Cilvēka organisms izdala biostrāvu, kas atstarojas uz alumīnija foliju, un atgriežas atpakaļ meridiānos-enerģijas kanālos, iedarbojoties uz to orgānu, ar kuru kanāls ir saistīts. Mūsu ķermenim ir īpašas bio-enerģētiskās matricas šūnas. Tās mijiedarbojas ar planētas Zemes matricas bio-enerģētisko lauku. No tā, cik šī mijiedarbība ir harmoniska, atkarīgs mūsu veselības stāvoklis. Ja kaut kādi cēloņi izraisa traucējumus vai izmaiņas matricu biolaukos, samazinās cilvēka matrices šūnu enerģētiskās rezerves un veselība pasliktinās.

Alumīnija folija iedarbojas ar lielisku atstarošanās efektu. Iedarbojoties uz zemes matricas enerģijas lauku, tas strādā kā liels objektīvs fokusējot enerģētisko plūsmu uz sevi un atdodot to organismam. Tas atstaro cilvēka personīgo enerģētiku un pastiprina to līdz ar zemes enerģētiku. Šī iedarbība noslēdzas biorezonansē, kas labvēlīgi iedarbojas uz šūnām un membrānu.

Ar folija palīdzību slimais rajons, caur meridiāniem tiek savienots, līdzīgi, kā tiltiņš ar veselo rajonu. Rezultātā notiek «informācijas pārnešana», tādejādi atjaunojot enerģiju meridiānos. Lai notiktu dziedniecība jāsaprot, kā pareizi novietot foliju uz meridiāniem.

Atsauksmes:

......Labdien! Noklausoties vebināru par follija aplikācijām man radās situācija kur ātri gribēju atbrīvoties no galvassāpēm ,kas bija radušās  no satraukuma. Pieliku folliju  pie sprandas. Un tiešām nepagāja ilgs laiks varbūt kādas 5 min.kad sāpes bija  pārgājušas .Es vēl pie sevis nodomāju cik tas ātri iedarbojās!

......Labvakar Inga! Man folija pielietošanas metode bija nedaudz dīvaina. Manam vīram uz kājas uzmetās čūla( iemesls nezināms). Tā bija tik traucējoša, ka vīrs naktīs nevarēja gulēt. Kad uzliku foliju, vīrs mierīgi nogulēja visu nakti. Otrajā naktī atkal atkārtojām un čūliņa pārsteidzoši ātri pazuda. Tas tiešām brīnums!

......Gribu padalīties ar pieredzi un uzaicināt pārējos izmantot folija brīnumainās spējas. Galvenais iemācīties, kā un kur to pareizi novietot, pie dažādām veselības problēmām. Dažu dienu vēlāk, pēc pirmās nodarbības, sajutu, ka ilgstoši sēžot pie datora sāk sāpēt galva. Asi dūrieni parādījās pakauša rajonā. Esmu to piedzīvojusi ne pirmo reizi vien, taču tad es vienmēr noliku datoru, un izmantojot elpošanas tehniku atbrīvojos no galvassāpēm. Šoreiz es izmantoju foliju, lai eksperimenta nolūkā pārbaudītu, cik ilgā laikā tas tiks ar uzdevumu galā. Mani priecēja rezultāts, galvassāpes norimās pirmajās 3 minūtēs no folija uzlikšanas brīža, un es varēju turpināt strādāt ar datoru, ietaupot laiku, kuru būtu pielietojusi elpošanas praksē.

.....Kādu dienu aizgāju pie vecmammas un nolēmu ar folija palīdzību viņai palīdzēt ar dzirdes uzlabošanu. Viņa neticīgi skatījās, bet ļāvās procesam. Tikko biju piestiprinājusi foliju uz attiecīgiem meridiāniem, viņa ar izbrīnu un sajūsmu paziņoja, ka pārstāja džinkstēt ausīs un nu viņa var normāli runāt un pat skatīties televizoru, jo agrāk tas sagādāja nepatīkamas sajūtas, tāpēc viņa mazāk runāja un neskatījās TV. Pašlaik notiek viņas dziednieciskais process dzirdes atgūšanā.

 ..... strādājot ar foliju, šo nedēļu, mokošās sāpes mugurā, ar katru dienu samazinājās, pašlaik dziednieciskais process turpinās.

....kolēģei ļoti sāpēja zobs un pat auss. Uzlikām foliju aiz auss un pāri attiecīgā vaiga kaulam.  Nakti izturēja līdz tika pie zobārsta izraut. Viss darbojas!

 

Iespējams iegādāties 5 nodarbību videokursu-DARBS AR FOLIJU:

1 nodarbība- Kaulu, locītavu un muguru sāpju, tūsku, izmežģījumu, lūzumu dziedniecība, artrīti, osteohondroze, reimatisms;

 

2 nodarbība- Asinsvadu problēmas, asinsspiedienu normalizēšana, vāji asinsvadi, venozās stāzes, varikozās vēnas, ātrs nogurums, galvassāpes, reibonis, cerebrālie smadzeņu traucējumi; 

 

3 nodarbība -Sirds nepietiekamība un plaušu problēmas, bronhi trahejas, krūšu dziedzeri, roku tūskas, angīna, samazināta imunitāte, vairogdziedzera un kakla problēmas, veģetatīvā sistēma;

 

4 nodarbība- Gremošanas problēmas, anēmija, kuņģa un 12 pirkstu zarnas erozija un čūlas, pankreatīts, aknu problēmas, nieru un virsnieru dziedzera mazspēja;

 

5 nodarbība- Sieviešu un vīriešu slimības, venozais sastingums mazajā iegurnī, urīnpūšļa iekaisums, podagra;

Videokurss sastāv no 5 video, kuros iespējams apgūt folija pielietojumu uz attiecīgiem meridiāniem uz augstāk aprakstītām problēmātiskām zonām. 

Visa kursa cena: 35,00Eur

Vienas nodarbības cena 10,00Eur

Rakstīt epastā- ingucis.gromova@gmail.com

 

Komentāri (0)  |  2018-03-27 15:36  |  Skatīts: 1886x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ