sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

SEJAS JOGA, JEB DARBS AR SEVIGadsimtiem ilgi cilvēki mēģināja izdomāt veidu un līdzekļus, lai apturētu vecumu. Izrādās tas ir iespējams un nav vajadzīgs jaunības eliksīrs, vai ķirurģiskās iejaukšanās, to visu iespējams veikt pašam ar saviem spēkiem nodarbojoties ar Sejas Jogu, jeb sejas vingrinājumiem. Cilvēki ļoti strauji noveco, un iemesls ir nepareizs uzturs, mazkustība, palēnināta asinsrite un nepietiekošs skābekļa daudzums organismā. Asinsrites palēnināšanās dēļ var veidoties kuperoze un teleangiektāze jeb hronisks kapilāru paplašinājums, ādas mitruma samazinājums, jo ādas virsmu aizsargājošais hidrolipīdu slānis nesatur pietiekamu daudzumu lipīdu. Gadiem ejot, muskuļi zaudē elastību, atslābst, sejas audi pamazām sāk slīdēt uz leju, atslābinās pieres, pakauša muskuļi un acs gredzenmuskuļi. Sejas centrālās daļas muskuļu saraušanās rezultātā, padziļinās grumbas. Atslābinoties vaigu, zoda un žokļa līnijas muskuļiem, veidojas grumbas, kā arī, noslīdot vaigu muskuļiem, veidojas tā sauktie „buldoga vaidziņi" un atslābstot kakla muskuļu tonusam, veidojas dubultzods. Ādas PH līmenis nav līdzsvarā un padara ādu sausu, plānu vai pārmērīgi taukainu uz kuras parādās akne. Tas kā tu elpo, lieto ūdeni un barību, atspoguļo to, kā tu dzīvo. Ja asinis ir nepietiekoši apskābekļotas, ko izraisa seklā elpošana, āda zaudē savu elastību kļūst pelēcīgi bāla, nošļukusi, un lūpas iegūst zilganu nokrāsu. Pateicoties skābeklim 20% atjaunojas šūnas, bet 80 % skābeklis sašķeļ zemādas tauku rezerves pārvēršot tās enerģijā, kura paredzēta muskuļu kustināšanai, dziedzeru sekrēcijai un citām dzīvības norisēm. Cilvēks ap 70-80 % sastāv no ūdens. Pakāpeniski dzīves laikā cilvēks ūdeni zaudē, un veca cilvēka organismā ūdens ir tikai 55%. Tātad novecošana saistīta arī ar izžūšanu, kā rezultātā šūnas sāk strauji atmirt, saindējot organismu un radot daudzas problēmas.Tāpēc intensīva muskuļu nodarbināšana sejas vingrošanas procesā ideāli uzlabo asinscirkulāciju, kas nodrošina sejas ādas barošanu un audu reģenerēšanu. Seja ir mūsu karte, kura parāda ne tikai veselības stāvokli, bet visu dzīvi kopumā. Uz sejas ir ļoti daudz biopunktu, kurus stimulējot ar akupresūras paņēmienu iespējams uzlabot iekšējos orgānus un sakārtot savu veselību un ja uzturā pareizi lietot ūdeni, nepieciešamās barības vielas, minerālvielas un vitamīnus, kas nepieciešami šūnu stiprināšanai un atjaunošanai, tad rezultāts ir fantastisks, jo tad ne tikai uzlabojas sejas āda, bet uzlabojas sirds, asinsrites sistēma, nervu sistēma un gremošanas sistēma uzturot tonusā ķermeni, likvidējot liekos kilogramus un uzlabojot fizisko formu.

Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu. (Nodarbības maksa -10,00Eur)

Nodarbības notiek:

Rīgā - otrdienās pl.18-19:30, Lāčplēša 35, (5stv.)

Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019

Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (0)  |  2012-01-28 00:33  |  Skatīts: 10065x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ