sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

SEJA - VESELĪBAS SĀKUMPUNKTS


Vairums cilvēki vingro tikai ar ķermeni, bet neviens neaizdomājas, ka vingrot varētu arī ar seju. Ne tikai varētu, bet vajadzētu! Gadiem ejot, muskuļi zaudē elastību, atslābst, sejas audi pamazām sāk slīdēt uz leju, atslābinās pieres, pakauša muskuļi un acs gredzenmuskuļi. Atslābinoties vaigu, zoda un žokļa līnijas muskuļiem, veidojas grumbas, kā arī noslīd vaigu muskuļi, un atslābstot kakla muskuļu tonusam, veidojas dubultzods.
Bet vai zinājāt, ka tas viss rada veselībai un dzīvībai bīstamas problēmas, jo noslīdējumi, grumbas un tonusi nospiež kapilārus, nervu šķiedras un limfvadus. Līdz ar to asins cirkulācija attiecīgajiem iekšējiem orgāniem ir nepietiekoša. Tas nozīmē, ka šūnas ir skābekļa badā un nepietiekoši apgādātas ar vajadzīgām barības vielām, minerāliem un vitamīniem. Tam seko šūnu bojāšanās un atmiršana, kas papildus vēl saindē organismu. Par piemēru, ilgstoši savilkta piere grumbās nospiež kapilārus līdz ar to eritrocīti nespēj pietiekoši apgādāt smadzenes ar skābekli un glikozi. Asins plūsma neironam ir nepietiekoša un pēc dažām minūtēm, galvas smadzeņu šūna – neirons tiek bojāts un atmirst. Atmirušās šūnas sāk sadalīties un trūdēt un, lai tās izvadītu laukā, organisms iesūknē galvaskausā lielu daudzumu šķidrumu, kas var radīt galvassāpes.
Seja ir mūsu spogulis, kas atspoguļo dažādas iekšējo orgānu problēmas. Jo ķermenī atrodas ne tikai asinsvadi un limfvadi, bet arī enerģētiskie kanāli, pa kuriem plūst enerģija. Par piemēru, ja uz pieres vidusdaļas parādās izsitumi, ēdes, pumpas, vai pleķi, tas nozīmē, kad problēma ir tievajā zarnā. Šādi katra sejas daļa atbild par savu attiecīgo iekšējo orgānu un pēc sejas var pateikt, kādas cilvēkam konkrēti problēmas.
Barība un pareiza šķidrumu lietošana arī atstāj lielu iespaidu uz seju. Ja uzturā tiek lietoti daudz rafinēti produkti, E-vielas un produkti, kas palielina skābju un toksīnu līmeni asinīs, tad parasti ap acīm parādās tūskas un starp uzacīm izsitumi, kas norāda, ka pārpūlētas nieres un aknas. Limfā ir milzīgs daudzums fermentu, sevišķi limfmezglos, kas iznīcina strutas, baktērijas un vīrusus, bet E-vielas un toksīni traucē fermentiem veikt šo nozīmīgo funkciju, līdz ar to nenotiek strutu noārdīšanās un tā rezultātā veidojas bakteriāla rakstura izsitumi uz ādas. Arī rūgšanas un pūšanas process zarnās atspoguļojas uz sejas, jo zarnu traktā veidojas kabatas, kur sakrājas indīgi produkti un gāzes. Toksiskās vielas paspēj izsūkties caur asinsvadu sieniņām un ar asins plūsmu nonāk visos orgānos un sistēmās. Šo parādību, kas saucās zarnu autointoksikācija uzskata par galveno problēmu ilgdzīvošanai. Toksīni var izraisīt hroniskās organisma saindēšanās, kuri noved pie ādas problēmām- pinnēm, izsitumiem, furunkuliem un aknes.
Elpošana uz seju arī atstāj savu iespaidu. Ja asinis ir nepietiekoši apskābekļotas, par ko liecina sekla elpošana, āda zaudē savu elastību, kļūst pelēcīgi bāla, ļengana, nošļukusi un lūpas iegūst zilganu nokrāsu. Skābeklis 20% atjauno 
šūnas, bet 80% skābeklis sašķeļ zemādas tauku rezerves pārvēršot tās enerģijā, kura paredzēta muskuļu kustināšanai, fermentu un dziedzeru sekrēcijai un citām svarīgām dzīvības norisēm.
Seju klāj bioloģiski aktīvie punkti, uz kuriem iedarbojoties ar pirkstu stimulāciju, vingrošanu un masāžu, tiek ietekmēts viss organisms kopumā, kas labvēlīgi regulē visu iekšējo orgānu funkcijas.
Pateicoties sejas vingrošanai, muskuļu stimulācijai, akupresūrai, un elpošanai iespējams panākt lieliskus rezultātus: sakārtot sevi no iekšienes, uzlabot sejas tonusu, likvidēt sejas tūskas un acu tūskas, noņemt zilos riņķus, nostiprināt kakla muskuļus un likvidēt dubulto zodu, pacelt sejas ovālu un likvidēt krunciņas.


Sejas vingrinājums - pieres grumbu likvidēšanai:
 Novieto abas rokas uz pieres tā, lai tās cieši pieguļ pie tās. Labā roka, lai būtu apakšā un kreisā virsū. Ar uzacīm veic darbību uz augšu -izbrīnīti un uz leju-dusmīgi. Pirms tam svarīgi ievilkt gaisu pilnas krūtis un aizturēt elpu. Vingrinājumu veic tik ilgi, cik var noturēt gaisu. 
Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu. (Nodarbības maksa -10,00Eur)
Nodarbības notiek:
Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Valmierā - trešdienās, pl.18-19:00, Rīgas 7-1, Centrā BALTI
Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019

Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (0)  |  2013-02-13 13:11  |  Skatīts: 4750x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ