sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

KĀ BĒRNA UN VĒLĀK PIEAUGUŠĀ CILVĒKA ATTĪSTĪBA ATSPĪGUĻOJĀS UZ LIKTENI
Vai kāds zina, kam ir vajadzīga ZEMES enerģija, kas ir KOSMISKAIS kanāls, SPOGUĻU LOTOS, ZVAIGŽŅU čakras? Kas notiek ar bērna un vēlāk pieaugušā cilvēka attīstību, ja šīs čakras nav atvērušās?

Piedāvāju 27.jul. Pl.20:30 vebināru DIAGNOZE UN LIKTEŅA VEIDOŠANA BĒRNAM VAI REDIĢĒŠANA PIEAUGUŠAM CILVĒKAM.
Vebinārā apgūsi:
Diagnoze- kā funkcionē visas enerģijas attiecīgajā vecumā;
Praktiski– attiecīgi katram vecumam apgūsi mācību, kā atvērt attiecīgo centru bērnam (caur spēlēm), bet pieaugušiem (caur vingrinājumiem), kam nav atvēries rediģēsim, lai spētu uzņemt un nolasīt KOSMISKĀS PROGRAMMAS un izveidot  pilnvērtīgu dzīvi;

Vebināra cena-5,00Eur
Pieteikties e-pastā- ingucis.gromova@gmail.com

Ja jūs pastāvīgi šaubāties, neesat pārliecināts par sevi, neticat un neuzticaties cilvēkiem, tad jums vāji funkcionē KOSMISKAIS kanāls. KOSMISKAIS kanāls skaitās APZIŅAS enerģijas nesējs, kas atbild par savu likteni, jeb dzīves kontraktu.

KOSMISKAIS kanāls atvērties sāk no astoņiem gadiem. KOSMISKAIS kanāls sastāv no vairākām čakrām, tas atveras un attīstās sākot no VIOLETĀS čakras un dodas virzienā uz leju, izveidojot nedaudz mazākas čakras blakus ZEMES čakrām.

SPOGUĻU LOTOS tā ir savdabīga papildus čakra. Kas izpilda savienošanās funkciju, savieno ZEMES un KOSMISKO kanālu un izvietota nedaudz augstāk par mūsu violeto VAINAGA čakru. Senos traktātos to atspoguļo zvaigznes formā. Čakra ir baltā krāsā, starojoša struktūra un līdzīga ieliektam diskam- cepurītei, pusmēnesim, kas ietver visu krāsu spektru. SPOGUĻU LOTOS pieņem zemes enerģiju no vienas mēness puses palaižot to kosmosā, jo tā piesātināta ar informāciju par cilvēka problēmām, grūtībām un priekiem. Saistībā ar šo informāciju INFORMATĪVAIS LAUKS savāc vajadzīgo programmu cilvēka attīstībai. Šīs programmas caur KOSMISKO kanālu nonāk otrā pusmēnes pusē un dodas pie cilvēka. Ja SPOGUĻU LOTOSĀ, tai pašā laikā abos kanālos satiekas analoģiska informācija var notikt apgaismība, lai risinātu kaut kādus uzdevumus un problēmas, bet ja tā līdzīga -sociālam pieprasījumam, tad tādas domas var realizēties dzīvē. No šejienes teiciens „Domas materiālas”.

SPOGUĻU LOTOS atveras vecumā no sešiem līdz astoņiem gadiem, tajā vecumā, kad sāk atvērties Violetā čakra. Tieši SPOGUĻU LOTOSĀ notiek visas apgaismības, atklāsmes un iedvesmas. Visa KOSMISKĀ informācija (miljardi dažādu programmu) SPOGUĻU LOTOSA līmenī adaptējas planētas vajadzībai un fiksējās dažādu cilvēku SPOGUĻU LOTOSĀ. Šī iemesla dēļ dažādās pasaules valstīs vienlaicīgi var notikt vienādi atklājumi. Cilvēks, kuram labi attīstītas šīs čakras un līmeņi, kas labi funkcionē SPOGUĻU LOTOSĀ var uztvert šo informāciju. No tā izriet, ka informāciju uztver daudzi cilvēki, bet saprot un nolasa tikai nedaudzi, tikai tie, kuriem labi funkcionē enerģētiskie centri, kuri pieņem un analizē informāciju.

Bērniem deviņos gados ir sarežģīts raksturs, taču izrādās, ja viņam ir atvērts KOSMISKAIS kanāls ZILĀS čakras līmenī, tad tas var būt ļoti interesants vecums. Pie vāji atvērta vai neatvērta KOSMISKĀ kanāla ZILĀS čakras līmenī bērns aug egoistisks, kurš pārliecināts, ka viņš visu zina un saprot. Tajā vecumā viņš tiek pakļauts kolektīvajam saprātam, viņš patstāvīgi strīdas un aizstāv draugu viedokļus.

Taču ZAĻĀS SIRDS čakras līmenī KOSMISKAIS kanāls veido filtrus un aizsardzību, bet ja šis kanāls nav attīstījies un atvēries ZAĻĀS čakras līmenī tad sākot no 10-11 gadiem un līdz pieaugušam vecumam, cilvēki atrodas bez aizsardzības un viegli pakļaujas negatīvām ietekmēm-alkohols, nikotīns, narkotikas, azarts, sekss. Tādus cilvēkus var viegli pakļaut svešu programmu spiedienam, var ievilkt dažādās kompānijās, sektās u.t.t.

Taču 11-12 gados KOSMISKAIS kanāls nolaižas DZELTENĀS čakras līmenī, tas ir veiksmes, labklājības, zelšanas un plaukšanas līmenis, šajā līmenī visus gaida veiksme. DZELTENAIS KOSMISKAIS līmenis cilvēkam dod sajust varenību savā ģimenē un apkārtējā vidē. Ja 12 gados kanāls ir atvēries, tad bērni tiecas pēc meistardarbiem savās izvēlētajās sfērās- sportā, mākslā, mūzikā. Agrāk bērnus šajā vecumā apmācīja vecāki savam arodam. Meitenes gāja šudināt, bet zēnus apmācīja galdniecībai, zemkopībai u.t.t. Taču ja kanāls nav atvēries, tad bērni cenšas ieņemt līdera pozīcijas, tie ir 12 gadīgie buntnieki, kas spēj vadīt pusaudžus izmantojot viņu vājās vietas, izsmejot viņus. Arī starp pieaugušiem var redzēt bravūrīgus, rupjus izlecējus, kas meklē veidu izcelties citu vidū.
Komentāri (0)  |  2017-07-25 15:40  |  Skatīts: 1589x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ