sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

KĀ BĒRNA UN VĒLĀK PIEAUGUŠĀ CILVĒKA ATTĪSTĪBA ATSPĪGUĻOJĀS UZ LIKTENI
Vai kāds zina, kam ir vajadzīga ZEMES enerģija, kas ir KOSMISKAIS kanāls, SPOGUĻU LOTOS, ZVAIGŽŅU čakras? Kas notiek ar bērna un vēlāk pieaugušā cilvēka attīstību, ja šīs čakras nav atvērušās?

Piedāvāju 27.jul. Pl.20:30 vebināru DIAGNOZE UN LIKTEŅA VEIDOŠANA BĒRNAM VAI REDIĢĒŠANA PIEAUGUŠAM CILVĒKAM.
Vebinārā apgūsi:
Diagnoze- kā funkcionē visas enerģijas attiecīgajā vecumā;
Praktiski– attiecīgi katram vecumam apgūsi mācību, kā atvērt attiecīgo centru bērnam (caur spēlēm), bet pieaugušiem (caur vingrinājumiem), kam nav atvēries rediģēsim, lai spētu uzņemt un nolasīt KOSMISKĀS PROGRAMMAS un izveidot  pilnvērtīgu dzīvi;

Vebināra cena-5,00Eur
Pieteikties e-pastā- ingucis.gromova@gmail.com

Ja jūs pastāvīgi šaubāties, neesat pārliecināts par sevi, neticat un neuzticaties cilvēkiem, tad jums vāji funkcionē KOSMISKAIS kanāls. KOSMISKAIS kanāls skaitās APZIŅAS enerģijas nesējs, kas atbild par savu likteni, jeb dzīves kontraktu.

KOSMISKAIS kanāls atvērties sāk no astoņiem gadiem. KOSMISKAIS kanāls sastāv no vairākām čakrām, tas atveras un attīstās sākot no VIOLETĀS čakras un dodas virzienā uz leju, izveidojot nedaudz mazākas čakras blakus ZEMES čakrām.

SPOGUĻU LOTOS tā ir savdabīga papildus čakra. Kas izpilda savienošanās funkciju, savieno ZEMES un KOSMISKO kanālu un izvietota nedaudz augstāk par mūsu violeto VAINAGA čakru. Senos traktātos to atspoguļo zvaigznes formā. Čakra ir baltā krāsā, starojoša struktūra un līdzīga ieliektam diskam- cepurītei, pusmēnesim, kas ietver visu krāsu spektru. SPOGUĻU LOTOS pieņem zemes enerģiju no vienas mēness puses palaižot to kosmosā, jo tā piesātināta ar informāciju par cilvēka problēmām, grūtībām un priekiem. Saistībā ar šo informāciju INFORMATĪVAIS LAUKS savāc vajadzīgo programmu cilvēka attīstībai. Šīs programmas caur KOSMISKO kanālu nonāk otrā pusmēnes pusē un dodas pie cilvēka. Ja SPOGUĻU LOTOSĀ, tai pašā laikā abos kanālos satiekas analoģiska informācija var notikt apgaismība, lai risinātu kaut kādus uzdevumus un problēmas, bet ja tā līdzīga -sociālam pieprasījumam, tad tādas domas var realizēties dzīvē. No šejienes teiciens „Domas materiālas”.

SPOGUĻU LOTOS atveras vecumā no sešiem līdz astoņiem gadiem, tajā vecumā, kad sāk atvērties Violetā čakra. Tieši SPOGUĻU LOTOSĀ notiek visas apgaismības, atklāsmes un iedvesmas. Visa KOSMISKĀ informācija (miljardi dažādu programmu) SPOGUĻU LOTOSA līmenī adaptējas planētas vajadzībai un fiksējās dažādu cilvēku SPOGUĻU LOTOSĀ. Šī iemesla dēļ dažādās pasaules valstīs vienlaicīgi var notikt vienādi atklājumi. Cilvēks, kuram labi attīstītas šīs čakras un līmeņi, kas labi funkcionē SPOGUĻU LOTOSĀ var uztvert šo informāciju. No tā izriet, ka informāciju uztver daudzi cilvēki, bet saprot un nolasa tikai nedaudzi, tikai tie, kuriem labi funkcionē enerģētiskie centri, kuri pieņem un analizē informāciju.

Bērniem deviņos gados ir sarežģīts raksturs, taču izrādās, ja viņam ir atvērts KOSMISKAIS kanāls ZILĀS čakras līmenī, tad tas var būt ļoti interesants vecums. Pie vāji atvērta vai neatvērta KOSMISKĀ kanāla ZILĀS čakras līmenī bērns aug egoistisks, kurš pārliecināts, ka viņš visu zina un saprot. Tajā vecumā viņš tiek pakļauts kolektīvajam saprātam, viņš patstāvīgi strīdas un aizstāv draugu viedokļus.

Taču ZAĻĀS SIRDS čakras līmenī KOSMISKAIS kanāls veido filtrus un aizsardzību, bet ja šis kanāls nav attīstījies un atvēries ZAĻĀS čakras līmenī tad sākot no 10-11 gadiem un līdz pieaugušam vecumam, cilvēki atrodas bez aizsardzības un viegli pakļaujas negatīvām ietekmēm-alkohols, nikotīns, narkotikas, azarts, sekss. Tādus cilvēkus var viegli pakļaut svešu programmu spiedienam, var ievilkt dažādās kompānijās, sektās u.t.t.

Taču 11-12 gados KOSMISKAIS kanāls nolaižas DZELTENĀS čakras līmenī, tas ir veiksmes, labklājības, zelšanas un plaukšanas līmenis, šajā līmenī visus gaida veiksme. DZELTENAIS KOSMISKAIS līmenis cilvēkam dod sajust varenību savā ģimenē un apkārtējā vidē. Ja 12 gados kanāls ir atvēries, tad bērni tiecas pēc meistardarbiem savās izvēlētajās sfērās- sportā, mākslā, mūzikā. Agrāk bērnus šajā vecumā apmācīja vecāki savam arodam. Meitenes gāja šudināt, bet zēnus apmācīja galdniecībai, zemkopībai u.t.t. Taču ja kanāls nav atvēries, tad bērni cenšas ieņemt līdera pozīcijas, tie ir 12 gadīgie buntnieki, kas spēj vadīt pusaudžus izmantojot viņu vājās vietas, izsmejot viņus. Arī starp pieaugušiem var redzēt bravūrīgus, rupjus izlecējus, kas meklē veidu izcelties citu vidū.
Komentāri (3)  |  2017-07-25 15:40  |  Skatīts: 2443x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Skolnieciņš no svētakmeņa * - 2020-12-20 18:07
Ir palikusi tikai viena nedēļa līdz Ziemassvētkiem. Būsim apzinīgi un lieki nepulcēsimies. Neļausim Ziemassvētkiem pārtapt par kovid-19 (covid-19) svētkiem. Neizaicināsim lieki likteni! Koronavīruss (kroņvīruss) apdraud katru no mums. Sargāsim savu un savu tuvāko drošību. Rūpīgi ievērosim valdības ierobežojumus un mediķu rekomendācijas. Būsim saprotoši gan pret valdību, gan pret līdzcilvēkiem. Svinēsim Ziemassvētkus atbildīgi gluži kā mūsu sentēvi. Ziemassvētki ir svētki par godu ziemai – gada saltākajam gadalaikam. Ziemassvētkos ir jāgodina sentēvi un Latvju Dievi. Tieši ticība Latvju Dieviem ir palīdzējusi mūsu tautai pārvarēt un izdzīvot pat vissmagākajās krīzēs. Pieņemsim savu sentēvu pagānisko mantojumu. Savas savrupmājas pagalmā iekursim ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Ziedosim ugunskurā sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim pie ugunskura, lai Latvju Dievi svētī mūsu dzimtu, mūsu īpašumu un mūsu nākotni! Lūgsim pie ugunskura Pērkonu, Dabas Māti, Veļu Māti un Laimu. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem! Lai Augstākie spēki (Latvju Dievi) svētī mūs šajos Ziemassvētkos! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
Darbs. Mājas. Svaigs gaiss.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #sentēvi #pagāni #svētakmens #Skolnieciņš #Ziemassvētki

Skolnieciņš no Pokaiņu meža * - 2020-12-20 18:08
Kovid-19 (covid-19) krīze rit pilnā sparā. Lai arī SARS-CoV-2 vīruss negrib piekāpties, saglabāsim mieru. Nepadosimies panikai. Domāsim labas domas. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Nekašķēsimies cits ar citu, bet dzīvosim draudzīgi! Respektēsim valdības lēmumus. Cienīsim mūsu valdību. Publiskās vietās valkāsim sejas un deguna aizsegus. Bieži un rūpīgi mazgāsim rokas ar ziepēm. Nedrūzmēsimies publiskās vietās, bet gan ievērosim 2 metru distanci. Ievērosim visus Latvijas Republikas valdības pieņemtos ierobežojumus kovid-19 sērgas mazināšanai. Ierobežojumi ir pieņemti ne jau izklaides pēc, bet gan sabiedrības veselības un Valsts drošības labā. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atcerēsimies savu senču pagānisko ticību un rituālus. Godāsim Latvju Dievus. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Paliksim mājās un aizlūgsim Latvju Dievus. Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim dzeltenu svecīti par godu Laimai. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Mātei. Iedegsim baltu svecīti par godu kovid-19 sērgā mirušo dvēselītēm. Lai Augstākie spēki (Latvju Dievi) mums palīdz pārvarēt šo krīzi! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!
Svētīgi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
Darbs. Mājas. Svaigs gaiss.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #sentēvi #pagāni #Senpokaiņi #PokaiņuMežs #Skolnieciņš

Skolnieciņš no svētbirzs * - 2020-12-20 18:09
2020. gads iet jau uz beigām. Pavisam drīz mēs svinēsim Ziemassvētkus. Ziemassvētki ir svētki par godu ziemai – gada saltākajam gadalaikam. Ziemassvētkos ir jāgodina sentēvi un Latvju Dievi. Savā privātajā mežiņā noliksim cienastu par godu Latvju Dieviem. Uz svētakmeņa ziedosim baltmaizes klaipu, trīs jēlas olas, septiņas saujas graudu un sauju riekstu par godu Latvju Dieviem. Pieliekot plaukstu pie koka lūgsim Latvju Dievu labvēlību. Mēs esam Dievu bērni, Latvju Dievi vienmēr uzklausīs mūsu lūgšanas. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums, tāpēc pirmssvētku laikā piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret savu tautu. Pavadīsim šos svētkus sirsnīgi. Svinēsim savās mājās ģimenes lokā. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Svētīgus Ziemassvētkus vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
Darbs. Mājas. Svaigs gaiss.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #sentēvi #pagāni #svētbirzs #Skolnieciņš #Ziemassvētki


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ