sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

NAUDAS RŪNAS


Rūnas, tās ir Dievu zīmes, ko atstāja mums cilvēcei mantojumā, lai palīdzētu dažādās dzīves situācijās.

Rūnu darbību princips, pārraidīt enerģiju. Uzzīmējot rūnas Visumā, tās savieno tevi ar Kosmosu kā tiltiņš, caur kuru sāk plūst enerģija. Ja tavā enerģijas laukā veidojās pārrāvumi vai bloki, tad tev grūti nopelnīt naudu. Vai nauda izplūst pārrāvuma vietās, un tu naudu it kā nopelni, taču tā ļoti ātri pazūd, jo veidojās mistiski izdevumi.

RŪNISKAIS NAUDAS VIRPULI

Darba rūnas: Jera, Raido, Fehu;

Kas vēlas iemācīties aktivizēt šo formulu skatīt šeit:RŪNISKĀ APMĀCĪBA

Komentāri (3)  |  2019-12-04 14:16  |  Skatīts: 2382x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Skolnieciņš* - 2020-11-10 12:26
Par nelaimi, kovid-19 (covid-19) sērga vēl joprojām turpinās. Lai apturētu kovid-19 sērgas izplatību, būsim apzinīgi un piesardzīgi. Izvairīsimies no drūzmēšanās un ievērosim 2 m distanci visur, kur vien tas ir iespējams. Regulāri mazgāsim vai dezinficēsim rokas. Ievērosim Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus Covid-19 izplatības ierobežošanai. Dzīvosim saticīgi. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautu un valsti. Lūgsim Latvju Dievu svētību! Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai kovid-19 sērga atkāpjas no mūsu zemītes robežām! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte pasargā mūs no ļauna! Lūgsim Laimu, lai mūsu tautai ir laba veselība! Lūgsim Veļu Māti, lai mums tiek dots garš mūžs! Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
Iecietībā un saticībā, Tavs Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#saticība #miers #iecietība #labestība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #PozitīvāDomāšana #veselība #iecietība #sapratne #mīlestība

Skolnieciņš* - 2020-11-10 12:27
Šajā skaudrajā laikā nepadosimies un saglabāsim cerību savās sirdīs. Lai gan ārkārtas stāvokļa laiks ir sūrs katram no mums, taču tieši no mums pašiem ir atkarīga mūsu veselība un dzīvība. Būsim piesardzīgi un apzinīgi. Ievērosim visus Ministru kabineta izsludinātos ierobežojumus. Nepieļausim tālāku kovid-19 sērgas izplatību. Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte pasargā mūs no kovid-19 sērgas! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons patriec kovid-19 sērgu prom no mūsu zemītes! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums labu veselību! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dod mums garu mūžu! Ticēsim labajam. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Būsim veseli un spēka pilni!!!
Labu veselību no sirds vēlot, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#veselība #drošība #Pērkons #Laima #Māra #izturība #LatvjuDievuSvētība #MežaMāte #VeļuMāte #DvēselesSpēks

Skolnieciņš* - 2020-11-10 12:30
Ārkārtējā stāvokļa laiks ir grūts un smags katram no mums. Latvijā pašlaik ir ārkārtas stāvoklis kovid-19 sērgas dēļ. Diemžēl kovid-19 sērga turpinās. Koronavīruss negrib padoties. Par spīti grūtībām mūsu dzīvēs, nezaudēsim cerību un sirds gaismu sevī. Būsim atbildīgi par sevi un saviem tuvajiem. Ievērosim visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Apzinīgi lietosim sejas maskas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Regulāri mazgāsim rokas ar ziepēm. Iedegsim uz palodzes zaļu svecīti par godu Dabas Mātei – mūsu radītājai. Dabas Māte mūs ir radījusi tādus kādi mēs esam. Būsim pateicīgi Dabas Mātei par dzīvību, kuru Dabas Māte ir sniegusi katram no mums. Lūgsim Dabas Mātes svētību no visas sirds! Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi mūs svētī!
Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis)
#kroņvīruss #kovid-19 #drošība #veselība #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #iecietība #optimisms #PozitīvāDomāšana #labklājība #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ