sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

ENERĢIJAS LĪDZSVAROŠANA AR AKUPRESŪRAS PALĪDZĪBUMūsdienu pasaulē pēdējā laikā pieaug interese par tradicionālām medicīnas sistēmām. Akupresūra ir viens no senākām un popularākām alternatīvo medicīnu vidū, ar kuras palīdzību ik viens spēj viegli sev palīdzēt un sakārtot savu organismu. Svarīgi saprast, kā tas viss strāda, lai būtu motivācija pielietot šo metodi.
Praktizētājam ir jāzin, ka pa organismu plūst ne tikai asinsvadi un limfvadi, bet arī meridiāni - enerģētiskie kanāli, caur kuriem plūst enerģija - “cji”. Ja šī enerģija ir bloķēta vai novājināta, tad tas noved pie fiziskām, jeb garīgām slimībām. Es neizplūdīšu Ķīniešu filozofijā par “cji” energiju, bet pastāstīšu no anatomiskā sakata punkta, kā šī energija iedarbojas uz mūsu organismu.


Mūsdienu tehnoloģijas ir ļoti attīstītas un ja mēs ielūkotos no iekšpuses ar tumšā lauka mikroskopa palīdzību, tad pamanītu, ka asinīm – eritrocītiem, leikocītemi u.t.t. ir apkārt spožs enerģētiskais lauks, jeb aura. Šis apvalciņš ļauj asins ķermenīšiem atgrūsties vienam no otra (skatīt a) att.). Ja “cji” enerģija ir novājināta, vai bloķēta, tā iespaido mūsu asins ķermenīšus un tie salīp kopā izveidojot “monētu līnijas” vai čupiņas (skatīt b) att.). Šādas čupas netiek caur asinsvadiem un kapilāriem. Kapilārs ir viena eritrocīta platumā, un nespēj apgādāt šūnas ar nepieciešamo skābekli, uzturvielām u.t.t. Šūnas šajās vietās, rajonā jeb meridiānos atrodas, kā uz nāves saliņas un sāk atmirt no skābekļu bada- asfeksijas un uzturvielu trūkuma. Turppretī cilvēks izjūt spēcīgas veselības problēmas. Imūnā sistēma šādās salipušās, labirintu čupās nespēj strādāt, jo tā sastāv no leikocītiem, kas plūst pa asinīm medījot parazītus- mikrobus, baktērijas, senītes u.t.t. Tas nozīmē, ka parazīti sāk vairoties un uzdzīvot organismā, veidojot perēkļu ligzdas un indīgās gāzes –toksīnus. Šie toksīni turpina nodarīt organismam lielu ļaunumu, veicinot dažadas slimbas un audzēju veidošanos.
Ja cilvēks uzsāk punktu stimulāciju, viņš veicina enerģijas padevi pa meridiāniem uz attiecīgiem organiem, kas veicina asins cirkulaciju un toksīnu izskalošanu no organisma. Atmirušie audi sāk atjaunoties un dzīvības enerģija palielinās. Cilvēks kļūst ne tikai veselīgāks, bet enerģiskāks, modrāks, līksmāks. Visam apakšā ir neiroķīmiskie procesi, ja organisms ir sārmains, sāk izdalīties hormoni un fermenti, kas atbild gan par labsajūtu, gan par fizisko aktivitāti. Turpretī, ja organismā ir daudz toksīni, tie veicina skābu pH līmeni, kas apstādina šos neiroķimiskos procesus.
Ziniet, ka visiem dusmīgiem, depresīviem, nīgriem, nogurušiem vai slinkiem cilvēkiem ir novājināta, vai bloķēta “cji” enerģija!
Tikai strādājot ar sevi, stimulējot šos bioenerģētiskos punktus, vai pielietojot citas dažādas garīgās prakses, iespējams atjaunot “cji” enerģiju, uzlabojot dzīvesprieku un veselību.

Uzdāvini sev VIDEO TRENIŅU – SEJAS AKUPRESŪRA!

Papildus, dāvanā iegūsi arī dokumentālu materiālu ar bildēm un punktu aprakstiem, lai atrisinātu tādas problēmas, kā:
- Galvassāpes un migrēniskās sāpes,
- Gripa, iesnas un saaukstēšanās,
- Nogurums, nespēks un enerģijas izsīkums,
- Slikta dūša un vemšana,
- Zobu sāpes.
Iegādāties video šeit: https://sejasjoga.1w.lv/117-sejas-akupresuras-video-trenins/

Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu. (Nodarbības maksa -10,00Eur)
Nodarbības notiek:
Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Valmierā - trešdienās, pl.18-19:00, Rīgas 7-1, Centrā BALTI
Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019

Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (0)  |  2014-01-02 21:23  |  Skatīts: 4782x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ