sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

Festivāls 2019


FESTIVĀLS- Laika rata pietura Evertos-2019

Festivāla mērķis:

Divu dienu sanākšana ļaudīm, kam interesē, kas notiek apkārt un sevī. Katrs mēs esam unikāli un neatkārtojami savā Dvēseles ceļā un Dievs ir radījis iespēju nebūt vientuļiem savās gaitās, ļaujot baudīt savu esību mijiedarbībā ar citiem cilvēkiem un ne tikai. Festivāla laikā vienlaicīgi vairākās runātavās norisināsies sarunas, meditācijas, lekcijas, praktiskās nodarbības, joga, skaņu peldes, uguns rituāli, naksnīgs kino zem klajas debess un rītausmas sagaidīšanas mistērija, pirts un vēl daudz neapjaustu norišu.

Vairāk par festivālu: LAIKA RATA PIETURA 2019

Festivāla programmaPROGRAMMA 2019

VISU DIENU GARUMĀ SEJAS JOGAS TELTĪ - THAI-MASĀŽA:

Pieteikties laicīgi zvanot-27602019 vai rakstot epastā- ingucis.gromova@gmail.com

Thai-masāžas tehnika ietver piespiešanas, izstiepšanas, savērpšanas kompleksu, spaidīšanu ar pirkstu galiem un visu plaukstu, strādājot pa enerģijas līnijām uz akupunktūras punktiem, sākot no kāju pirkstu galiņiem un beidzot ar matu galiņiem.

Masāža ietver daudzkārtēju staipīšanu, pasīvās jogas elementus, vieglu manuālo terapiju. Ar Thai -masāžas palīdzību, sistemātiski iestiepjot visus svarīgākos ķermeņa muskuļus, tiek novērsts stīvums un lokanības trūkums, kas ir viens no galvenajiem novecošanas procesiem. Šī masāža spēj novērst dažādu slimību rašanos, normalizēt un atjaunot orgānu darbību, nostiprināt jaunību un darba spējas. Īpaši efektīva tā ir, ārstējot muguras un locītavu sāpes, osteohondrozi. Turklāt ievērojami palielinās arī asins šūnu tonuss un normalizējas vielmaiņas procesi.

EVERTU RUNĀTAVĀ (Rietumu apmetne) NORISINĀSIES:

10.augusts

Pl.14:30-15:30 Stresa zonas uz sejas (Rietumu apmetne)

„Laika rata pietura” festivālā būs iespēja pavingrot ar seju un sameklēt uz sejas dusmu un stresa punktus. Jo tieši emociju brīdī mēdz savilkties mīmiskie muskuļi, tie saspazmējas un veido limfas un asins cirkulācijas nosprostojumus, kas izraisa sejas tūsku, plānu, sausu un krunkainu ādu un noslīdējušu sejas ovālu. Uzspiežot uz šiem punktiem, varēs sajust lielu jūtīgumu vai pat sāpes.

Sejas joga arī atstāj milzīgu iespaidu uz seju, jo elpošanas brīdī atslābst muskuļi, paplašinās asinsvadi un pieplūst skābeklis, kas atjauno šūnas. Rezultāts neliek ilgi gaidīt un jau laika gaitā redzami pirmie uzlabojumi:

  • Tonuss un apjoms zemādas zonā;
  • Sejas ovāla pacēlums;
  • Grumbu un krunku samazināšanās;
  • Seja izskatās jaunāka, svaigāka, dzirkstošāka;
  • Sejas vaibsti pamanāmi gludāki un līdzenāki;
  • Pazūd tūska un zilie riņķi zem acīm;                   
  • Samazinās dubultzods.

11.augusts

Pl.14:00-15:00 Manuālā muskuļu atslābināšana (Rietumu apmetne)

Manuālā muskuļu terapija paša spēkiem ir metode, kas ar griešanu, vilkšanu, stiepšanu izvelk muskuli un 60 sekunžu laikā panāk tā atslābšanu. Atslābinoties muskuļiem, sāk veidoties asins cirkulācija un pazūd saspringums, stīvums un sāpes.

„Laika rata pietura” festivāla laikā mācīšu, kā ar paša spēkiem, atslābinot muskuļus var  likvidēt galvassāpes -pieres, deniņu pakauša rajonā, atbrīvoties no stresa, atrisināt nogulsnēšanās problēmu sprandā, kas kā akmens un ciets izaugums atrodas uz kakla, likvidēt spriedzi un sāpes acu muskuļos, uzlabojot redzi un redzes asumu. Iemācīšu tehniku, kā normalizēt augstu asinsspiedienu un līdz ar to sakārtot sirdi. Lekcijā varēs noskaidrot, kāpēc  veidojās sāpes plecu rajonā, muguras, jostas un sprandas daļā. Iemācīšu, kā ar muskuļu izstiepšanu atbrīvoties no spriedzes un sāpēm plecos, mugurā, gurnos un kāju locītavās.

Komentāri (3)  |  2019-07-08 12:00  |  Skatīts: 2559x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Skolnieciņš no sidrabbirzs * - 2021-06-21 21:14
Nemanot ir atnākusi vasara. Vasara mums ir nesusi karstumu, Sauli un auglību. Šodien ir īpaša diena. Šodien ir 21. jūnijs – Vasaras saulgrieži. Šodien ir šī gada visgarākā diena un visīsākā nakts. Gaisma atrodas pārākumā, bet tumsa atrodas mazākumā. Gaisma ir uzvervējusi tumsu. Vasaras saulstāvji ir maģisks laiks, kad izdodas visi pagāniskie rituāli. Šis laiks ir labvēlīgs, lai zīlētu un burtos. Šodien, 21. jūnijā, aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas un valsts nākotni. Iedegsim tumši zilu svecīti skaistā, māla svečturītī par godu Dievam Pērkonam! Iedegsim koši dzeltenu svecīti skaistā, māla svečturītī par godu Dievietei Laimai! Iedegsim pelēku svecīti skaistā, māla svečturītī par godu Dievietei Mārai! Lai pērkonkrusts mūs pasargā no ļaunajiem spēkiem! Lai Laimas skujiņa pasargā mūsu dvēseles! Lai Laimas slotiņa aizdzen no mums nelaimes! Lai Māras ūdeņi atvaira no mums nelabvēļus! Lai Zalkša zīme nes mums svētību! Lai Māras krusts sniedz mums pārpilnību! Lai godāti Latvju Dievi kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Sentēvu Dieviem!
Priecīgus vasaras saulgriežus vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#21.06.2021. #VasarasSaulstāvji #VasarasSaulgrieži #maģija #buršanās #rituāli #ticība #lūgšanās #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #iecietība #sidrabbirzs

Skolnieciņš no sidrabbirzs * - 2021-06-21 21:15
Ir atnākuši ilgi gaidītie vasaras saulgrieži. Vasaras saulgriežos ir gada garākā diena un īsākā nakts. Daba ir savā pilnbriedā. Dzīvība svin savu uzvaru. Šis ir maģisks laiks. Vasaras saulgriežos Latvju Dievu spēks ir sasniedzis savu pilnību. Šis ir pats labākais laiks, lai pielūgtu Latvju Dievus. Šai saulgriežu vakarā iedegsim trīs svecītes uz palodzes skaistos, māla svečturīšos par godu Latvju Dieviem. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu visvarenajam Pērkonam – Debesu Tēvam. Lūgsim seno Dievu Pērkonu, lai Pērkons dāvā mums drosmi, neatlaidību un spēku. Iedegsim koši dzeltenu svecīti par godu likteņa Dievietei Laimai. Lūgsim labsirdīgo Dievieti Laimu, lai Laima dāvā mums labklājību, laimi un prieku. Iedegsim pelēku svecīti par godu nāves un dzīvības Dievietei Mārai. Lūgsim mīļo Dievieti Māru, lai Māra dāvā mums gudrību, auglību un veselību. Ziedosim uz svētakmeņa baltmaizes klaipu un glāzi piena par godu Latvju Dieviem. Kvēpināsim vērmeļu un asinszāles buntītes par godu Latvju Dieviem. Dzīvosim ar ticību sirdīs. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Leposimies ar Sentēvu Dieviem – Latvju Dieviem. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Austras koks zeļ un plaukst! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Sentēvu Dieviem!
Lustīgus vasaras saulgriežus vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#21.06.2021. #VasarasSaulstāvji #VasarasSaulgrieži #maģija #buršanās #rituāli #ticība #lūgšanās #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #iecietība #sidrabbirzs

Skolnieciņš no sidrabbirzs * - 2021-06-21 21:15
Vasaras saulstāvji ir vispiemērotākais laiks, lai atgrieztos pie Sentēvu Dieviem un lai pieņemtu sentēvu pagānisko ticību. Vasaras saulstāvju laiks ir īstais laiks, lai godātu nāves un dzīvības Dievieti Māru. Dieviete Māra ir sena un spēcīga Dieviete, kas nepametīs ticīgos nelaimē. Viņa palīdz visiem tiem, kas viņu lūdz un godā. Šī lieliskā Dieviete ir plaši pazīstama gan baltu, gan slāvu tautu dzīvesziņā. Latviešu tautas dzīvesziņā (pēc latviešu pagāniskās tradīcijas jeb dievturības) Dieviete Māra apvieno divas pasaules – Šaisauli un Viņsauli. Viņa pārvalda fizisko pasauli (kurā mēs dzīvojam) un garīgo pasauli (kurā mēs nokļūsim pēc fiziskās nāves). Dieviete Māra latviešiem ir pazīstama kā Māra – Veļu Māte, Māra – Zemes Māte, Māra – Jūras Māte, Māra – Lopu Māte. Māra pie cilvēkiem var atnākt dažādos veidolos. Visbiežāk viņa atnāk zalkša vai krupja veidolā. Šāda ir mūsu Dieviete, taču slāvu tautu dzīvesziņā Dieviete Māras tēls nedaudz atšķiras. Slāvu tautu dzīvesziņā (pēc slāvu pagāniskās tradīcijas) Dieviete Māra ir nāves un ziemas Dieviete. Viņa ir pazemes valstības valdniece, kura ar savu sirpi pārgriež cilvēku likteņa pavedienus. Kad viņa to izdara, cilvēks dodas mūžībā. Viņa ir iznīcības un nāves Dieva Černaboga sieva. Dieviete Māra slāvu tautu dzīvesziņā nav nedz laba, nedz ļauna. Viņa ir nāve, kura ir neizbēgama. Taču ja Dievieti Māru lūdz un godā, tad viņa aizstāv ticīgos no naidniekiem un nelaimēm. Diemžēl mūsdienu Latvijā kristietība ir atņēmusi šīs senās un viedās Dievietes pielūgsmi. Kristietība (it īpaši katolisms) ir mēģinājis asimilēt šo spēcīgo Dievieti. Dieviete Māra ir pagānu Dieviete, viņai ar kristietību un jebkāda veida monoteismu nav nekā kopīga. Latgales Māra, kas atrodas Rēzeknes pilsētas centrā, sniedz maldīgu priekšstatu par mūsu Dievieti. Lai arī Krusta kari ietekmēja mūsu tautas vēsturi, tomēr senā pagāniskā ticība vel joprojām ir dzīva. Atvērsim savas sirdis Sentēvu Dieviem. Pieņemsim savu senču spēku.
Svētīgus vasaras saulgriežus vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Par Dievieti Māru var lasīt šeit: https://slavyanskieoberegi.ru/slavyanskie-bogi/mara/ Мара (slavyanskieoberegi.ru). Ar mūsu Dievieti var iepazīties šeit: https://www.sarah4hope.org/the-goddess-files THE GODDESS FILES | SARAH4Hope un https://www.sarah4hope.org/meet-the-goddesses MEET THE GODDESSES | SARAH4Hope.
#21.06.2021. #VasarasSaulstāvji #VasarasSaulgrieži #maģija #buršanās #rituāli #ticība #lūgšanās #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #iecietība #sidrabbirzs


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ