sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

NOSKAIDRO 23.maija VEBINĀRĀ -kas esi?


Noskaidro, kas esi?
Izvēlies dotās figūras un uzzīmē cilvēciņu ar galvu, actiņām, degunu, muti , ausīm, ķermeni, rokām un kajām. Cilvēciņam var būt mati, cepure, kurpes, apģērbs ar pogām. Ļaujies fantazijai! Beigās saskaiti visas figūriņas.
Piemērs:
Trījstūri-5
Apļi- 10
Kvadrāti-1
Taisnstūri-0
Zigzagi-3
Uz tikšanos vebinārā, lai noskaidrotu, kas esi.
Vebināra dalībnieki dāvanā saņems testu un varēs testēt savus draugus, radus u.t.t.

Vebinarā pieteikties šeit: Dzives-elpas-vebinars

Komentāri (2)  |  2014-05-22 11:47  |  Skatīts: 14473x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Skolnieciņš * - 2021-03-30 10:31
Nesteidzoties tuvojas Lieldienas. Lieldienas ir auglības un dzīvības svētki. Šie svētki ir par godu pavasara un rītausmas Dievietei Ostarai. Lieldienas ir ģermāņu Dievietes Ostaras svētki. Lielā diena ir par godu pavasara un rītausmas Dievietei Ostarai. Diemžēl kristietība, veicot asiņaino ekspansiju Eiropā, ir nozagusi šos svētkus pagāniem. Taču pagāniskās tradīcijas nekur nav zudušas, vajag tikai atcerēties to jēgu. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Šī leģenda ir mīļa un jauka, tā atklāj Dievietes Ostaras patieso dabu. Lieldienās, kad diena ir līdzsvarā ar nakti, Dievietes Ostaras spēks ir savā pilnībā. Kopš senseniem laikiem trusis ir bijis uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Trusis jeb Lieldienu zaķis ir auglības simbols, bet ola ir jaunas dzīvības simbols. Tā kā SARS-CoV-2 vīruss nekur nav zudis, svinēsim šīs Lieldienas piesardzīgi, ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības. Svinēsim šīs Lieldienas savās mājās, godinot Dievieti Ostaru. Lai pavasara un rītausmas Dieviete Ostara mūs svētī! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Ar dzīvības nesējas Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētavota
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021.

Skolnieciņš * - 2021-03-30 10:31
Незаметно приближается Пасха. Пасха — это древний, языческий праздник весеннего солнцестояния, который праздновали за долго до эпохи христианства. Пасха — это священный праздник в честь германской Богини Остары. В этот день великая сила Богини Остары достигает свою кульминацию. В это время верующие пируют во славу Богини весны и рассвета — Остары. А Богиня весны и рассвета одаривает их благополучием и успехом. Легенда гласит, что на Пасху Богиня Остара отправляет в каждый дом кролика, чтобы узнать, как там поживают домочадцы. За это она разрешает кроликам раз в год класть яйца для людей. Это очень добрая и милая легенда, которая рассказывает нам об этой замечательной Богине. С древних времён кролик (Пасхальный заяц) был верным спутником Богини Остары. Пасхальный кролик (Пасхальный заяц) — это символ плодородия, а Пасхальное яйцо это символ новой жизни.
Да благословят нас Боги! Да благословит нас Богиня Остара! С наступающей Пасхой!
С уважением, жрец Богини Остары
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#ПраздникВесны #ВесеннееСолнцестояние #Пасха #язычество #БогиняОстара #БогиняВесны #БогиняРассвета #счастье #успех #удача #Skolnieciņš


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ