sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

VEBINĀRS - KĀ ATBRĪVOTIES NO APTAUKOŠANĀS AR ELPOŠANAS PALĪDZĪBULiekais svars rada lērumu veselības problēmu. Iemesls ir stress, nepareizs dzīves veids un nekvalitatīva pārtika! Cilvēki ar lieko svaru jūtas neaizsargāti. Viņi visu laiku no kaut kā baidās, tāpēc viņiem nepieciešama aizsardzība un augošais zemādas tauku slānis uzņemas pildīt, it kā aizsardzības funkciju, lai pasargātu no nevēlamām emocijām un pārdzīvojumiem. Kad cilvēks satraucas, ar negatīvām emocijām un jūtām tiek nobloķēti enerģētiskie kanāli.

Pa organismu plūst ne tikai asinis un limfa, bet arī enerģija, kurai diemžēl mūsdienu medicīna pievērš ļoti mazu uzmanību. Stresa brīdī elementārdaļiņām polarizējoties, smadzenēs nedarbojas neiroķīmiskie procesi, kas apstādina hormonu un fermentu aktivitāti un sintēzi. Kad enerģija sāk plūst caur cilvēku, tā iet caur kakla bedrīti, kurā atrodas vairogdziedzeris. Ja ir nepietiekoša hormonu un fermentu funkcija, apstājas viss lielais ķēdīšu mehānisms. Vairogdziedzeris nespēj piesaistīt joda atomus, kurš atbildīgs par aizkuņģa darbību, bet tas savukārt nespēj izdalīt pietiekošu žults un fermenta izdali. Barība ir nepietiekoši pārstrādāta un nonāk nākamajā fāzē - zarnās. Tāda nepārstrādāta barība sāk klejot, rūgt, pūt un bojāties, radot smaguma sajūtu, spiešanu un pampšanu. Organismā sāk izdalīties skābes un kaitīgās vielas, kas uzkrājās asinīs. Organisma pH līmenis strauji krītas uz skābo pusi un sāk krāties un veidoties toksīni. Organisms tiek piesārņots ar atkritumiem un indēm.

Ģenētiski, stresa brīdī mūsu organismā ir ielikta funkcija aizsargāt sevi. Akna sāk izdalīt glikozi, ko adrenalīns izmētā pa muskuļiem, kā enerģijas avotu, lai pasargātu sevi. Ja cilvēks fiziski nekustās un neko nedara, bet turpina uztraukties, glikoze pārvēršas taukos. Sāk bojāties aknas un tiek traucēta vielmaiņa, kas noved pie pārmērīgas aptaukošanās.

Pateicoties skābeklim, ir iespējams likvidēt liekos kilogramus, uzlabot vielmaiņu un stabilizēt visus organismā notiekošos procesus. Skābekļa uzdevums ir atjaunot šūnas un sašķelt tauku rezerves, pārvēršot tās enerģijā, kas arī domātas neiroķīmisko procesu darbībai.

Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu. (Nodarbības maksa -10,00Eur)
Nodarbības notiek:
Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Valmierā - trešdienās, pl.18-19:00, Rīgas 7-1, Centrā BALTI
Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019

Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (0)  |  2013-05-20 00:01  |  Skatīts: 5254x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ