sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

Kas ir Alfas stāvoklis?


Esmu atkal kopā ar jums, es – Inga Gromova SEJAS JOGAS pasniedzēja. Šoreiz pastāstīšu par “alfas stāvokli” un kā ar to palīdzību uzlabot veselību.
Es zināju jau sen par alfas stāvokli, bet nesen man pavērās unikāla informācija un es sapratu, ka par to man jāpastāsta un jāpadalās ar visiem.
Zinātnieki ir noteikuši mūsu smadzenēm šādu klasifikāciju:
1.Kad cilvēks ir aktīvs un nomodā, smadzeņu viļņu biežumu sauc par beta stāvokli.
2.Kad gatavojas aizmigt, viļņu biežums samazinās un tas ir alfas stāvoklis.
3.Kad aizmieg, smadzeņu viļņi ir vēl retāki un vieglu miegu sauc par teta stāvokli
4.Kad ir jau dziļš miegs tas ir delta stāvoklis. Izrādās, ka atrodoties “alfas stāvoklī”, organismāsākasatjaunošanāsprocesi. Šādā stāvoklī cilvēks ir spējīgs samazināt vai paātrināt sirdspukstus, samazināt drudzi un normalizēt asinsspiedienu, likt organismam sadedzināt taukus, pārvēršot tos muskuļu masā, ietekmēt ādas stāvokli – izlīdzinot krunkas un panākt, lai galvassāpes pazustu bez pēdām.

Es pati ar savām acīm redzēju, ka zinātnieki ar speciālām ierīcēm pētīja dažādas konfesijas pārstāvjus. Pirmais bija uzaicināts kristīgo ticību pārstāvis, kurš skaitīja lūgšanu. Ierīces uzrādīja, ka šo lūgšanu laikā cilvēks atradās “alfas stāvoklī”. Nākošam, aparātus pieslēdza mūkam, kurš praktizēja jogas meditāciju. Šajā meditācijas brīdī arī viņš atradās tādā pašā “alfas stāvoklī”.  Zinātnieku secinājums bija, ka skaitot lūgšanas un meditējot, mēs atrodamies vienā un tajā pašā “alfas stāvoklī”. Nu tagad saprotams, kāpēc lūgšanas un meditācijas laikā ir dzirdēts, ka cilvēks uzlabo veselību.

Es pati par to pārliecinājos, tas bija, kad vēl īsti nezināju, kādu labumu var iegūt no “alfas stāvokļa”. Vienu dienu es biju aizgājusi pie savas māmiņas, kurai savu laiku atpakaļ bija insults un kopš tā laika mēs cīnāmies ar veselības uzlabošanu, es parast, pie viņas nāku ar savām jaunajām idejām un tā nu gadījās, ka viņa bija iemigusi, kad es iegāju viņa uzmodās un es viņai miegainai liku izmērīt asinsspiedienu, lai varētu veikts izmēģinājumu. Liels bija mans izbrīns, ka viņas asinsspiediens bija normāls, kā jaunam veselam cilvēkam 120/80mmHgst un sirdspuksti 60 minūtē, bet tikko viņa piecēlās un aizgāja līdz tualetei un atpakaļ, es palūdzu viņai atkārtoti nomērīt asinsspiedienu un nu mans izbrīns bija vēl lielāks tas rādīja 154/90 mmHgst un sirdspuksti 80 minūtē. Tagad es pilnīgi piekrītu zinātnei un iesaku arī jums to pamēģināt.
Izrādās šādā alfas stāvoklī mēs varam arī programmēt savu organismu. Ir daudz dažādu paņēmienu, lai sasniegtu alfas stāvokli,- meditācija, garīgo dziesmu dziedāšana, lūgšanu skaitīšana, nomierinošas mūzikas klausīšanās, pastaiga dabā un meditācija ar kokiem u.c. Daudziem cilvēkiem ir pašiem sava īpašā metode, kā sasniegt alfas stāvokli, tikai viņi to nezin un nesaprot, piemēram, sapņojot nomodā. Neskaitot to, ka alfā var atbrīvoties no spriedzes un stabilizēt ķermeņa funkcijas, ir iespēja programmēt sevi. Tas nozīmē, ka iespējams mainīt savas zemapziņas psihiskās programmas, jo zemapziņa ir atvērta un uzņēmīga alfas stāvoklī. Iespējams izmanto alfas stāvokli, lai novērstu veselības problēmas vai uzsāktu lielas un mazas pārmaiņas savā uzvedībā un dzīvē kopumā. Alfa atver zemapziņu, kas akceptē tavas vizualizācijas bez intelekta palīdzības. Tas nozīmē, ka atrodoties alfas stāvoklī, nav jāspriež loģiski vai jāmēģina saprast, kā tas notiks. Vienīgais, kas tev jādara, - jāvizualizē viss tas, pēc kā tu tiecies un tam jātic, ka tas izpaužas tieši šeit un tagad.
Programmēšana alfas stāvoklī:
Lai ieietu alfas stāvoklī, aizver acis un atslābina muskuļus, sāk ar kājas pēdām, stilbiem, vēderu, krūtīm, pleciem, rokām un nobeidz ar galvu. Elpo dziļi un pie katras ieelpas un izelpas sāk dilstošā kārtībā skaitīšanu no 10 līdz 1. Lēnām ieelpo un izelpo -10, ieelpo un izelpo-9.ut.t. Ja sajūt, ka ķermenis ir atslābināts, viegls un mierīgs, tad sāk programmēšanu. Domās izsaka savu vēlēšanos, piemēram,.... man ir stipri un spēcīgi kauli, mana sirds ir vesela, asinsspiediens normāls, es esmu vesels, laimīgs, mierīgs, priecīgs.....visu, ko sirds vēlās. Galvenais, atceries, neko nedrīkst teikt negatīvā formā (es vēlos neslimot, man nav problēmas ar sirdi, es nesajūtu sāpes). Ja tu to negatīvo NE noņem, tad sanāk, ka vēlies, sāpes, slimu sirdi un slimot u.t.t.. Lūk, cik svarīgi pareizi, pozitīvi domāt.

Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu. (Nodarbības maksa -10,00Eur)
Nodarbības notiek:
Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Valmierā - trešdienās, pl.18-19:00, Rīgas 7-1, Centrā BALTI
Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019

Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (1)  |  2012-12-03 17:14  |  Skatīts: 3905x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Skolnieciņš no Pokaiņu meža * - 2020-12-20 18:13
Ir palikusi nedēļa līdz Ziemassvētkiem. Tuvojas gada sniegotākie svētki. Kaut arī kovid-19 (covid-19) dēļ pirmssvētku laiks ir drūms, nezaudēsim cerību. Saglabāsim cerības gaismu savās sirdīs. Ziemassvētki ir svētki par godu ziemai – gada saltākajam gadalaikam. Ziemassvētkos ir jāgodina sentēvi un Latvju Dievi. Ziemassvētku laiks ir īstais laiks, lai iegūtu Latvju Dievu svētību visam nākošajam gadam. Šajā laikā ir jālūdz Latvju Dievi. Jāuzkopj savu mājokli. Jāizmazgā savu namu ar novārdotu sālsūdeni, lai attīrītu mitekli no negatīvās enerģijas. Jākvēpina kadiķa zariņus un vērmeļu buntītes (der arī citi dziednieciskie augi). Jāvēdina dzīvojamās telpas. Skaistos māla svečturīšos ir jāiededz krāsainas svecītes par godu Latvju Dieviem. Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim dzeltenu svecīti par godu Laimai. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Mātei. Būsim saticīgi. Dzīvosim draudzīgi. Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!
Labu pirmssvētku noskaņu vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
Darbs. Mājas. Svaigs gaiss.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #sentēvi #pagāni #Senpokaiņi #PokaiņuMežs #Skolnieciņš #Ziemassvētki


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ