sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

SEJAS MUSKUĻI


SEJAS JOGA - tas ir darbs ar sevi, sakārtot sevi gan no iekšienes, gan no ārienes. Vai zināt, ka cilvēka seja sastāv no 46 muskuļiem. Gadiem ejot muskuļi zaudē elastību, atslābst, sejas audi pamazām sāk slīdēt uz leju, atslābinās pieres, pakauša muskuļi un acs gredzenmuskuļi. Sejas centrālās daļas muskuļu saraušanās rezultātā, padziļinās grumbas. Atslābinoties vaigu, zoda un žokļa līnijas muskuļiem, veidojas grumbas, kā arī, noslīdot vaigu muskuļiem, veidojas tā sauktie „buldoga vaidziņi" un atslābstot kakla muskuļu tonusam, veidojas dubultzods. Pēc 30 gadu vecuma visi  sāk nopietni aizdomāties par krunciņām, kaut gan pirmās krunciņas var parādīties aptuveni no 25 gadu vecuma. Protams, daudz kas ir atkarīgs no katra cilvēka individuālām īpatnībām-iedzimtības un dzīvesveida. Stress izraisa lokālas muskuļu spazmas un traucē mikrocirkulāciju. Pirmie cieš visvājākie muskuļi - tie, kuri atrodas ap acīm. Āda cieš ne tikai no muskuļu spazmām, bet arī no apkārtējās vides negatīvas ietekmes: sauss biroja gaiss, lielpilsētas netīrība, aizraušanās ar solārija un saules iedegumu, smēķēšana - tā visa rezultāts ir krunciņu parādīšanās. Taču, lai arī cik nepatīkamas būtu pirmās krunciņas, ar tām ir pietiekami viegli tikt galā ar sejas jogu vai sejas vingrinājumiem.

Kustinot sejas muskuļus jūs iegūsiet fantastiskus rezultātus.
Jau 5 dienā jūs redzēsiet savā sejā satriecošas pārmaiņas.
Piesakies uz Sejas Jogu  un izbaudi to.


  Sejas muskuļi.  
Muskuļi sastāv no muskuļšūnām, tās satur kontraktīlas (sarauties spējīgas) šķiedras, kuras kustās cita gar citu, mainot šūnas izmēru. Muskulatūra sastāv no atsevišķām šūnām jeb tā dēvētām muskuļu šķiedrām, kuras saraujoties kļūst īsākas un resnākas. Katra muskuļu šķiedra sastāv no sīkākām struktūrām miofibrilām (mio - muskuļu, fibrilas- mazāka izmēra šķiedras). Katra miofibrila sastāv no vēl sīkākām struktūrām (aktīna un miozīna), kas ir muskuļa "motors" jeb aktīvā muskuļu audu daļa. Tas nozīmē, ka uz sejas visi muskuļi ir izstieptā formā, bet tikko kā savel kādu mīmiku, jeb īsāk sakot saviebjās, tā muskulis samazinās. Ja muskuļus nekustina un ar viņiem nestrādā, tad šāds muskulis atslābst un saspazmējās izveidojot krunku  vai grumbu. Šīs savilktās grumbas spiež uz kapilāriem, asinsvadiem, nervu galiem, kā rezultātā veidojās nepietiekoša asins cirkulācija. Tur kur ir nepietiekoša asins cirkulācija šūnām ir nepietiekoša barības padeve, apskābekļošana. Tas nozīmē, ka šūnas nesaņem pietiekoši vajadzīgos minerāļus, vitamīnus, svarīgās olbaltumvielas un šķidrumu. Līdz ar to šūna atmirst, radot organismas, problēmas un slimības.
Pateicoties muskuļu stimulācijai  un dinamismam, tiks panākts lielisks rezultāts: ·                  
  • Tonuss un apjoms zemādas zonā; ·                   
  • Pacelsies sejas ovāls; ·                    
  • Izlīdzināsies grumbas un krunkas; ·                    
  • Seja izskatīsies jaunāka, svaigāka, dzirkstošāka; ·                   
  • Sejas vaibsti būs pamanāmi gludāki un līdzenāki; ·                    
  • Likvidēsies tūskas  un zilie riņķi zem acīm; ·                   
  • Lūpas kļūs  piebriedušākas; ·                   
  • Pazudīs dubultzods.    
Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu. (Nodarbības maksa -10,00Eur)
Nodarbības notiek:
Rīgā - otrdienās pl.18-19:30, Lāčplēša 35, 5stv.  

Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019

Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (0)  |  2012-01-28 00:58  |  Skatīts: 11766x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ