sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

VAI TU ELPO PAREIZIPiedāvāju pirmdienas un piektdienas -decembra dienās, pl.19:00 vebināru ”VAI TU ELPO PAREIZI” , jeb tepat caur datoru, iemacīties pareizu elpošanu un pārbaudīt vai TU elpo pareizi.


ENERĢIJAS AVOTS, VEIDI UN TO PIELIETOŠANA

Mēģināsim izprast un atklāt noslēpumu, kas bija iesākumā un kas ir ENERĢIJA.

“Iesākumā bija Vārds, un Vārds bija pie Dieva, un Vārds bija Dievs.” (Jāņa1:1)

Apskatīsim kas ir VĀRDS? Skaņas veido vārdus….vai tas nozīmē, ka sākumā bija SKAŅA? Apskatīsim, ko nozīmē SKAŅA?
SKAŅA ir ar dzirdes orgāniem uztveramās gaisa vides svārstības un vibrācijas. VIBRĀCIJAS rada skaņu un gaismu….bet kas ir VIBRĀCIJA?
Visa veida ENERĢIJA vibrē. SKAŅA ir ENERĢIJAS pārvietošanās svārstību veidā. SKAŅU apraksta vairāki fizikāli lielumi, kā piemēram, frekvence, viļņa garums, amplitūda, periods, skaņas ātrums u.t.t. No tā izriet, ka VĀRDS ir ENERĢIJA. Tas nozīmē, ENERĢIJA ir gaismas, skaņas vibrāciju plūsma, kuru mēra frekvencēs (Hz), bet tālāk jau paši izdariet secinājumu, kas bija iesākumā. No kurienes mēs iegūstam enerģiju un kas ir ENERĢIJAS AVOTS?
Kad jautāju šo jautājumu cilvēkiem, tad atbilde bija šāda…. enerģiju uzlādēju ejot pastaigāties, …paguļot …meditējot, …smejoties, …vingrojot …pieņemot kontrastdušu …baudot mākslu...iedzerot kafiju.
Nu jauki!
Apskatieties cik daudz pozitīvu lietu cilvēki dara. Bet…diemžel, šeit nav minēts neviens veids, kā uzlādēt enerģiju un tūlit to izskaidrošu.
Nu skatieties, pastaigājoties …vingrojot …smejoties… enerģija tieši otrādi tiek tērēta, jo tiek kustināti muskuļi, bet lai kustinātu muskuļus mums ir vajadzīga enerģija. Es neapstrīdu, ka no tā ir savi citi labumi, bet tas nav ENERĢIJAS AVOTS.
Tālāk - guļot ….miegā ar mums norisinās svarīgi organisma atjaunošanas procesi, enerģija tiek sabalansēta pa kanaliem un orgāniem, kuru laikā notiek bojāto audu, šūnu un sakrātās enerģijas spēka atjaunošanās. Īsāk sakot, šūnu celtniecības darbi un šis nav ENERĢIJAS AVOTS, bet gan sakrātās enerģijas pielietošana svarīgiem dzīvības procesiem.
Ar kontrastdušu tiek aktivizēta jau sakrātā enerģija, jo siltumā asinsvadi paplašinās, aukstumā saraujās, līdz ar to tiek tīrīti enerģētiskie kanāli no aizsprostojumiem.Tajās vietās, kur enerģija ir nosprostojusies, asinis, jeb eritrocīti ir salipuši čupiņās, medicīniski to sauc aglutinācija. Šādas salipušas asinis nespēj ieplūst attiecīgo orgānu kapilāros, jo kapilārs ir viena eritrocīta platumā un šūnas šajā rajonā sāk atmirt un saindēt organismu, bet cilvēks to sāk izjust ar slimību. Tātad kontrastduša izdzenā asinis un attīra enerģētiskos kanālus, bet neskaitās ENERĢIJAS AVOTS.
Daudzi uzskata par ENERĢIJAS AVOU meditāciju, lūgšanas, reiki un citas garīgās prakses, jā šis ir instruments ar kura palīdzību iegūst enerģiju, bet tas nav ENERĢIJAS AVOTS. Ar šīm praksēm var iegūt, pacelt un attīrīt enerģētiskās vibrācijas uz augstākām frekvencēm. Prakses laikā tiek izlidzināti fiziskie, emocionālie, mentālie un garīgie lauki un tiek paaugstināta rezonanse uz augstākām frekvencēm (Hz).
Degradējošās vibrācijas
viszemākās- 0-2.7Hz
zemākās-2.7-9.7Hz
zemas-9.7-26Hz

Gaismas vibrācijas
augstas-26-56Hz
augstākās-56-115Hz
visaugstākās-115-205Hz
kristāliskās rases 205Hz+

Arī ar mākslu enerģiju neuzlādējam. Baudot mākslu, enerģija tiek izlādēta, jo tās ir emocijas. Ar emocijām cilvēks izgrūž enerģiju- klapejot kājas, svilpjot un izkliedzot dažādas frāzes: ….garām, …nost no laukuma …burvīgi,…. bravisimo… Emocijas ir pozitīvas un negatīvas. Emocijas ir mūsu saražotā enerģija, cilvēks atbrīvo savu saražoto enerģiju un paaugstina vai pazemina savu vibrācijas frekvenci(Hz). Arī šis nav ENERĢIJAS AVOTS, bet kārtējais instruments, ar kura palīdzību mēs attīram un paaugstinam vai pazeminam enerģētiskās frekvences.
Negatīvās
aizkaitinājums-0.9-3.8Hz
sašutums-0.6-1.9Hz
patmīlība-līdz 2.8Hz
"ātrās" dusmas-0.9Hz
dusmu lēkme-0.5Hz
naids-1.4Hz

Pozitīvās
Pateicība no sirds - 140Hz+
Vienotība ar citiem - 144Hz
Līdzcietība - 150Hz+
Mīlestība prāta līmenī 50Hz
Mīlestība no sirds pret visu, kas radīts - 150Hz+
Beznosacījuma mīlestība/Kosmiskā apziņa 205Hz+

“Viņā bija dzīvība, un dzīvība bija cilvēku gaisma.” (Jāņa 1:4)

Mēs izpētīsim nākošo un proti, kas ir GAISMA un kapēc tā ir vajadzīga, vai tā ir ENERĢIJAS AVOTS, kas uztur mūs pie dzīvības.

5 ELEMENTI, JEB ENERĢIJAS AVOTI

Hinduismā tiek uzskatīts, ka 5 galvenie elementi– uguns(Agni), gaiss(Vaijū), ūdens(Jal), zeme(Prithvi) un telpa, jeb izplatījums(Akaša), bez kuriem nav iespējama dzīvība. Arī Ķīniešiem ir savi 5 elementi un sena teiksma stāsta par ķīniešu filozofu, kurš meditācijas laikā ieraudzījis no upes iznirstam zirgu ar neparastu zīmi uz sāniem. Tā bija ar apli apjozta pentagramma, kurā atspoguļojās 5 stihijas, šī pentagramma attēlo laika tecējumu un cilvēka dzīves ritējumu ar viņa iespējamām dzīvības norisēm.
1. SAULE, jeb UGUNS elements ir galvenais un pirmais siltuma ENERĢIJAS AVOTS.
Atcerieties “ …dzīvība bija cilvēku gaisma” … atvasinājumā ENERĢIJA. Saule ir ārkārtīgi koncentrētu enerģijas lādiņu sablīvēts kopums. Bez saules gaismas pasaule ieslīgtu tumsā. Kā piemēru varu minēt saules ģeneratori, kas ražo elektrību. Arī mūsu līdzgaitnieki- augi var augt tikai ar saules gaismas palīdzību. Ar saules gaismas palīdzību tiek ražota enerģija. Saule dod siltumu un siltums ir nepieciešams visām dzīvām būtnēm. Tas ir nepieciešams ķermeņa siltuma radīšanai, tapēc arī pēc ķīniešu medicīnas pamatprincipiem “Trīskāršais sildītājs” ir viens no 12 svarīgajiem enerģijas kanāliem, jeb meridiāniem. Ķīnieši apgalvo, ka karstumam un aukstumam organismā ir jābūt harmonijā.
Arī Indieši uzskata, ja ķermenī nav siltuma, tas nozīmē nāvi. Tāpēc viņi veic dažādus upurēšanas rituālus un ar sakrālās liesmas palīdzību un smaržas elementiem attīra ķermeni, telpas un filtrē gaisu no visa sliktā un negatīvā.
Ja mūsu organismā savairojās pārāk daudz vīrusi un baktērijas, mēs to izjūtam ar ķermeņa karstumu, jo tikai virs 370 organismā var vairoties leikocīti, kas kā drosmīgi kareivji izķer svešiniekus. Mēs to neapzināmies un ar dažādu tablešu palīdzību meģinam apslāpēt imūnās sistēmas procesus.
Siltums organismā veicina daudzus procesus- ražo žulti un tā savukārt urīnam piešķir dzelteno,saules krāsu.
Organismā visam ir jābūt balansā un ja karstums ņem virsroku un paliek par dauz, tad to izjūtamar tādām problēmām kā: ar acu un ādas dzeltēšanu, karstuma viļniem, pārmērīgu svīšanu, augstu skābju līmeni, vemšanu, strutainiem, dzelteniem izdalījumiem, ar augoņiem un alerģiskām pumpām. Ja taisni otrādi un siltums organismā trūkst, tad izjūtam ar nespēku, vājumu, ģībšanu, epilepsiju, astmu, aukstuma drudzi, vāju redzi un dzirdi u.t.t.
Ar to es gribu teikt, ka SAULE saražo enerģiju un caur savu gaismu izplata to pa visu VISUMU.
Būsiet dzirdējuši, ka parādījušies cilvēki -“saulēdāji”, kas pārtiek nevis no pārtikas, bet no saules enerģijas. Nē, es neaicinu pārtikt tikai no saules, bet gan norādu, ka SAULE ir pirmais ENERĢIJAS AVOTS no kurienes var smelt enerģiju.
Labākais SAULES ENERĢIJAS laiks ir 15 min pirms saullēkta un pēc salrieta, protams var arī visas dienas garumā uzņemt saules gaismu un sasildīties saules staros, bet ne mazāk par 10 min. Jāievēro viens noteikums, ka visam jābūt balansā, tāpēc nevajadzētu pārspīlet un pārsauļoties.
Siltums veidojās atomu un molekulu daļiņu haotisku kustību rezultātā. Jo karstāka ir temperatūra, jo lielāka ir daļiņu ķinētiskā kustība, jeb berze. Pateicoties saules izplatītajai enerģijai un berzei rodas uguns. Tas nozīmē, ka UGUNS satur saules enerģijas īpašības un informāciju. Tāpēc arī UGUNS ir labs ENERĢIJAS AVOTS.
Iekurot kamīnu, ugunskuru vai aizdedzinot mājās svecīti vajag, ne mazāk kā 10 min. pavērojot uguns liesmiņu. Tieši uguns liesmiņa ir līdzvērtīga SAULES enerģijai un uzlādē meridiānus un enerģijas kanālus.
Svecīti var arī aizdedzināt katru reizi, kad atnāk kāds ciemiņš, jo mēs nezinām, ar kādām domām un emocijām katrs ierodas, toties aizdedzinot sveci, šādi enerģētiski varam pasargāt un attīrīt savu māju no sliktās enerģijas.
2. Otrs ENERĢIJAS AVOTS ir GAISS, jeb ĒTERS.
Saule savu enerģiju izplata gaisā, bet gaiss asimilē šo informāciju, uzsūcot sevī un skābekļa molekulu veidā nodod visām dzīvības formām.
Lūk, spilgts piemērs - vēja ģenerātors, kas ražo elektribu!
Hinduisms māca, ka pastāv enerģija, jeb spēka kopīgs sākums - „prāna”, nozīmē „absolūtā enerģija”, kas veido katras kustības, spēka vai enerģijas būtību, lai kā un kur tā izpaustos – pievilkšanas spēkā, elektrībā, planētu kustībā vai citās dzīvības formās.
Ķīnieši dzīvības enerģiju dēvē par “Ci”. Enerģija tiek uzņemta ar galvas augšdaļu, tad tā izplūst cauri mugurkaulam, tālāk enerģija aizplūst uz iekšējiem orgāniem un caur plaukstām, pirkstiem vai pēdām tā izplūst laukā.
Svaigs gaiss ar enerģiju ir piesātināts un ar dziļu elpošanu mēs iegūstam enerģijas rezerves, kas sakrājas, kā elektrība akumulatorā. Arī bērns iekliedzas ar pirmo ieelpu un ar pēdējo izelpu cilvēks aiziet uz garīgo pasauli.
Tas, kā mēs elpojam atspoguļo to, kā mēs dzīvojam.
Mūsdienu cilvēks pakļauts daudzām slimībām tādēļ, ka elpo nepareizi un elpošana ir sekla, jeb vāja, neritmiska un saraustīta. Nepareizās elpošanas dēļ izaug slimīgi jaunieši, kas pakļauti dažādām hroniskām kaitēm. Elpošana ir tieša atgriešanās pie dabas. Kad mēs piedzimstam visi elpojam pareizi, bet pieaugot sākam mainīt savus dabiskās uzvedības paradumus, uztvert savādāk dzīvi, šādi aizmirstot par savu dabisko elpošanu. Neviens orgāns bez šīs enerģijas nepilda savas funkcijas, un arī smadzenes bez prānas, jeb skābekļa klātbūtnes vairs nedomā.
Saules pinums sastāv no baltās un pelēkās smadzeņu vielas un pēc jogu uzskata ir enerģijas noliktava. Asins kvalitāte lielā mērā atkarīga no skābekļa klātbūtnes plaušās – nepietiekami apskābekļotas asinis ir pārpilnas ar visādiem sārņiem un indēm, kura rezultātā viss organisms cieš no barības vielu trūkuma un parādās akūtas saindēšanās pazīmes, ko izraisa neizvadītās šlakvielas.
Tāpēc, otrs galvenais ENERĢIJAS AVOTS, ar kura palīdzību papildināt savus rezervuārus ir GAISS. Svaigs GAISS mums ir ļoti nepieciešams, jo telpās ir sastāvējusies enerģija. Vai pamanat, ka uzturoties telpās, kur notiek lamāšanās, kliegšana un ķīviņi jūtama neomulīga gaisotne, bet tiko pametot šo telpu, it kā ar atvieglojumu nopūšaties. Tas tāpēc, ka šadās telpās sakrājusies ļoti daudz negatīvā enerģija. Telpas pēc iespējas biežāk jāvēdina, sevišķi pēc skandāliem. Lielpilsētās GAISS ir piesārņots, tapēc šeit enerģija uzņem attiecīga veida informāciju un nogādā cilvēkam.
Labākais ENERĢIJAS AVOTS svaigs gaiss pie dabas. Vai zinājāt, ka katrs otrais cilvēks elpo nepareizi?
Pārbaudiet sevi, pieliekot roku pie nabas un veiciet ieelpu, ja ieelpas laikā nabas punkts attālinās no rokas, tad elpošana nepareiza, ja pietuvinās rokai, tad viss kārtībā. Ja nejūtiet, ka nabas punkts staigātu, tad problēma ir seklā elpošanā. Mācot cilvēkiem pareizi elpot esmu veikusi dažādus eksperimentus, kuru rezultātā uzlabojas veselība momentāli. Piemēram, ar dažiem elpas vilcieniem pāriet galvassāpes, bet asinsspiediens no 176 mmHg nokrītas uz 130 mmHg, dažu minūšu laikā pāriet asmātiska lēkme, veicot tikai 3 reizes elpošanas tehniku pāriet vēdersāpes, pielietojot īpašu elpošanas tehniku pāriet migrēniskas galvassāpes, pat visas atkarības var nosist pielietojot speciālu elpošanas tehniku.
3. Trešais ENERĢIJAS AVOTS ir ŪDENS.
Ja paskatītos visu Kosmisko sistēmu no sākuma, tad SAULE saražo enerģiju un izplata šo enerģiju Kosmosā, tālāk GAISS uzsūc enerģiju un kondensē to ŪDENĪ.
Krītošs ŪDENS rada pietiekami lielu spēku, lai darbinātu turbīnas, kas ražo elektrību. Hidroelektrostacijās būvē aizsprostus, lai uzkrātu ŪDENI.
Japāņu zinātnieks Dr. M.Emoto pierādīja, ka ŪDENS – tā ir viegli ietekmējama substance. Tas viegli pielāgojas esošajai videi, tai pat laikā mainās ne tikai tā fiziskās īpašības, mainās arī to molekulārā forma. Apkārtējās vides vibrāciju enerģija maina ūdens molekulāro formu. Un šajā nozīmē, ūdens ne tikai vizuāli, bet arī molekulārā līmenī, var atspoguļot tās izmaiņas, kuras notiek apkārtējā vidē. Tas nozīmē, ka ŪDENS uzņem visu apkārtējo informāciju un nodod to mūsu šūnām (DNS).
Šī iemesla dēļ ir ļoti svarīgi lietot tīru, strukturētu ūdeni.
Viss mūsu ŪDENS ir pilns ar negatīvo enerģiju, ko esam radījuši mēs paši ar savām emocijām, domām un nodomiem. Sevišķi problemātiski ir daudzdzīvokļu ēkās, kur ŪDENS uzturās ūdens caurulēs un no viena kaimiņa nonak, pie otra un, ja tur notiek strīdi un spēcīgi emociju izvirdumi, tad tads ŪDENS uzsūcot šo informāciju nodod to nākošajam kaimiņam, bet mēs brīnamies, ka esam palikuši par emocionāliem lādiņiem. Lai tā nenotiktu,ŪDENS ir jaattīra.
Darīt to var gan uzvārot, gan sasaldējot. Šādi ŪDENS tiek attīrīts arī no hlora. Bez tam, sasaldētam ūdenim ir smalkāka molekula un tas viegli uzsūcās šūnās. Vārot un saldējot ŪDENIM tiek attīrīta visa informācija un šāds ūdens ir palicis pliks, tāpēc šo ūdeni vajadzētu uzlādēt.
Paskatieties, kā baznīcā attīra ŪDENI! To lej sudraba traukos, vai liek klāt sudraba krustu. Sudrabs ir kā antibakteriāls līdzeklis pret visiem parazītiem un baktērijām. Tad ŪDENĪ tiek ieskaitītas lūgšanas šādi to uzlādējot. Šāds ūdens stāv daudzus gadus un nebojājās, bet cilvēki to lieto, kā dziedniecisku līdzekli.
Tieši to pašu dara visi dziednieki, katrs ŪDENIM ieskaita savu lūgšanu un nodod savu informāciju, kas uzlādē ŪDENI un izdziedē slimnieku. Tieši to pašu var veikt katrs pats ieliekot priekš sevis vajadzīgo informāciju.
Piemēram, ja sāp kāja, tad vajadzētu pateikties ŪDENIM un ieskaitīt tēvreizi ar lūgumu piepildīt kāju ar vajadzīgo enerģiju. Galvenais izdarīt to pareizi bez „NE” nolieguma formas, jo citā gadījumā, ja lūgsiet, lai „ne-sāpētu kāja”, tad nebrīnieties, ka tā turpinās sāpēt, jo Visumā nolieguma formas nav un tās netiek uztvertas, tāpēc ūdens uztvers jūsu lūgumu, lai sāpētu kāja.
Ūdeni jālieto pareizi, vismaz 2-3l dienā. Pati svarīgākā dienas daļa ir rīts, tāpēc ŪDENI jālieto tukšā dūšā un pirmā deva 0,5l līdz 37° silts.
Ja dzersiet tēju ar cukuru, kafiju vai saldinātu sulu, tas būs ūdens ar pilnām kabatām un šāds ūdens nespēs attīrīt organismu no indēm, bet ja dzersiet tīru ŪDENI, tad šādam ŪDENIM kabatas ir tukšas un tās var piebāzt pilnas ar toksīniem un izvadīt ārā.
ŪDENI nevajadzētu dzert ēšanas laikā, tas jālieto 15min., pirms ēšanas, bet pēc ēšanas, ja tie ir dārzeņi, augļi – 30 min., ja pārtika bez gaļas- 1h, ja sastāvā gaļa, tad pēc 2h.
Nedzerot ŪDENI veidojās biezas asinis, kura rezultātā sirdij ir jāstrādā ar dubulto slodzi, lai asinis izdzenātu. Šeit sākas problēmas ar asinsriti, asinsspiedienu un sirds pārslodzi. Biezās asinīs leikocīti nespēj pārvietoties un attīrīt organismu no baktērijām, sēnēm un vīrusiem, kā rezultātā imūnā sistēma ir novārdzināta un cilvēks sāk slimot.
Nu ko ceru, ka sapratāt, ka ŪDENS ir trešais ENERĢETISKAIS AVOTS,no kura var smelt enerģiju, svarīgi, lai to darītu pareizi un tad enerģija būs visas dienas garumā garantēta. Ja sāp galva, nespēks, vājums un nogurums, iesaku iedzert 0,5l ļoti siltu līdz 37° ŪDENI un enerģija piepūdīs.
4. Ceturtais ENERĢIJAS AVOTS ir ZEME.
Ja atkal atgriežamies pie mūsu cikla, tad kā jau noskaidrojām augstāk, SAULE saražo enerģiju, GAISĀ tā izplatās, kondensējās caur ŪDENI un ar lietus nokrišņiem nonāk uz ZEMI. Tā uztver šo informāciju un nodod mums enerģiju caur augiem, augļiem, dārzeņiem, graudiem un kokiem.
KOKS skaitās viens no Ķīniešu 5 elementiem. Koki caur savām saknēm uzsūc no ZEMES enerģiju un caur savu lapotni saražo skābekli, kas skaitās, kā viens no ENERĢIJAS AVOTIEM.
Katram kokam un augam uz ZEMES ir sava nozīme un uzdevums. Mums tikai jāmāk pareizi tos saprast un izmantot to, ko tie dod. Mums ir jāsadraudzējās un jāiegūst no viņiem enerģiju. KOKI tāpēc šeit uz zemes ir radīti,lai palīdzētu mums cilvēkiem. Katram kokam ir sava nozīme, vieni mūs baro ar enerģiju. Piemēram, Ozols skaitās pats spēcīgākais un varenākais koks. Tā saknes zem zemes ir kā neredzams enerģētisks tīklojums, kas savstarpēji savienoās un caur saknēm pārraida visu informāciju tālāk citiem ozoliem. Sevišķi enerģētiski spēcīga ir tā vieta kur aug 9 ozoli.
Koki ir arī enerģētiskie vampīri. Pie tādiem kokiem, pieder Egles. Ar tās palīdzību ir labi attīrīt enerģiju, tāpēc arī Ziemassvētkos ir rituāls - ienest mājās eglīti. Šādi egle attīra māju no visu gadu sakrātās, negatīvās enerģijas.
Uz mūsu ZEMĪTES ir arī zemes spēka vietas. Tās ir vietas, kur savu laik bija izveidojušies vulkāniski izvirdumi. Parasti tās ir pakalnu vai kalnāju vietas. Sevišķi enerģētiski aktivizējas šīs vietas uz Saulgriežiem, tad cilvēki var gūt spēcīgu enerģiju un aktivizēt savus talantus un dotības. Parasti uz šādām vietām tiek veikti rituāli, piemēram Jāņos. Cilvēki salasās un enerģijas epicentrā kurina ugunskuru, dzied īpašas rituāla dziesmas un lec pāri ugunskuram, šādi atbrīvojoties no savām negatīvām enerģijām un slimībām. Zemes uzdevums ir nodrošināt ķermeni ar barību, izmantojot to brīnišķīgo daudzveidību, kas tika radīta speciāli šim nolūkam.
BARĪBA, kas nāk no ZEMES ir vēl viens ENERĢIJAS AVOTS.
Enerģētiskā barība skaitās tauki un cukurs. Pateicoties skābeklim (O2), tā tiek sašķeļta līdz glikozei. Protams runa iet par dabīgo cukuru, kas atrodas augļos un dārzeņos. Baltais cukurs skaitās inde, jo ir rafinēts un tur nav palicis nekas dabisks. Tas skaitās vienkāršie ogļhidrāti. Salikto ogļhidrātu šķelšanās rezultātā veidojās glikozes molekula, kura ir noderīga mūsu organismam un tā skaitās vēl viens ENERĢIJAS AVOTS. Vienkāršie (rafinētie) ogļhidrāti savukārt zarnu traktā sāk rūgt, pūt un bojāties, jo nav sagremojami un rezultātā veidojās alkohols, etiķskābe, ūdens un oglekļa dioksīds. Lai organismu atindētu no baltā cukura un tas darbotos ir nepieciešami enzīmi, vitamīni, minerāli un insulīns. Piemēram K, Na, Mg, un Ca vajadzīgs, lai pasargātu cilvēku no bojāejas, jo cukurs skābina organismu un tad tiek paņemts Ca no zobiem, lūk kapēc no saldumiem bojājās zobi.
Organismā notiekošā darbība ir kairinājums, izvadīšana un aizsardzība nevis barošanās. Rezultātā mums ir sintētiski ogļhidrāti, kādu dabā nav.
Nesenie pētījumi rāda, ka baltā cukura ietekmē paliek trausli un atlūzt neirona izaugumi –aksoni un dendrīti un teiksim 50 vietā, neironam paliek tikai 5, kas norāda uz atmiņas zudumu un stulbumu viss tiešākajā nozīmē.
Tāpēc piedomājiet vai enerģijas palielināšanai apēst reklamētu šokolādes batoniņu, vai medu.
Cilvēkiem īpaši svarīgs ir hlorofils, kas atrodas zaļajos augos un kas uzpilda cilvēka ķermenī esošo hlorofilu. Tā ir vienīgā zināmā substance, kas pārvērš saules enerģiju ēdamajā enerģijā (glikozē). Tas ir process, bez kura nebūtu iespējama dzīve uz planētas Zeme. Ēdiet vairak augļus un zaļumus, īpaši savus audzētos, jo tas ir vēl viens ENERĢIJAS AVOTS.
5. Ķīniešiem piektais elements ir METĀLS, bet mums piektais ENERĢIJAS AVOTS ir nātrijs(Na), kālijs(K), magnijs(Mg), un kalcijs (Ca).
Ja apskatām augstāk minēto, tad Saules enerģija izplatās Gaisā, tad caur lietu nonāk Zemes garozā un sāk veidoties derīgie izrakteņi – iežu un minerāļu sakopojumi. Mums tie ir ķīmiski elementi, kas nāk no ZEMES dzīlēm un uz kā bāzējās organisma pH skabju - sārmu līdzsvars. Jo sarmaināks pH, jo ar skābekli bagātāks organisms, jo skābāks pH, jo ar skābekli nabadzīgāks. Ja organismā ir skāba vide, tad tas asimilē ļoti maz skābekļa, bet – ja būs sārmaināka vide, asimilēsies desmit reizes vairāk skābeklis.
Cilvēka asinis ir sārmainas – 7.35 – 7.45. , ja izmainās skaitlis, kaut par vienu iedaļu abos virzienos, tad veidojās slimības vai nāve. Skābā vidē zarnu traktā aktivizējās patoloģiskā flora, attīstās un progresē disbakterioze, neizdalās pietiekoši fermenti un hormoni, līdz ar to uzņemtās barības vielas pārstrādājās un uzsūcas nepilnīgi, asinīs samazinās skābekļa daudzums, kas veicina arī parazītu, vīrusu un nelabvēlīgo baktēriju vairošanos, kas atspoguļojas ar vājumu un nogurumu. Ja organisms ir skābs, tad tas sāk izmantot savas minerālvielas – Na, K, Mg, Ca, sevišķi ja cilvēkam ir mazkustība. Organisms uzskata, ka tur šīs minerālvielas nav tik ļoti nepieciešamas un paņem svarīgākiem procesiem, lai saglabātu normālu pH. Tas tiek darīts paņemot minerālvielas no audiem, kauliem, zobiem, un asinsvadu sieniņām, aizlipinot ar holesterīna plāksteriem.
Lūk arī veidojās augsts asinsspiediens, infarkts un insults!
Tāpēc, piektais ENERĢIJAS AVOTS ir METĀLS- Ca, K, Na un Mg

KAS IR NOGURUMS?

Cilvēki sūdzās, ka nogurst. Pēc būtības, tāda noguruma nav, tieši tāpat, kā nav slimības, bet ir totāls ENERĢIJAS trūkums, kas uz fiziskā plāna atspoguļojas ar:

1) Skābekļa trūkumu organismā, jeb medicīniski hipoksija- skābekļa bads, jeb trūkums asinīs. Bet tas savu kārt ir vājums, nespēks, galvassāpes, redzes, dzirdes samazināšanās, ja skābekļa trūkums būs matos, tad mati izkritīs, ja hipoksija būs sirdī, tad sirds sapēs, ja hipoksija zobos – zobi izkritīs…u.t.t.

2) Ūdens trūkumu organismā, arī ūdenī ir skābeklis- H20, jo ūdens ir šķidrs kristāls, kas satur sevī svarīgu informāciju un nogādā to uz šūnas DNS.

3) Skābšanas procesiem organismā, tas ir pH līmeņa skābju un sārmu izmaiņas organismā uz skābo pusi, kā rezultātā vairojas baktērijas, parazīti un vīrusi. Sevišķi pēc 50 gadiem tas ir izteikti, ja cilvēks pastrādā, sāk sāpēt kauli, mugura, ceļgali, jo izdalās pienskābe, kas bojā šūnas. Organisms mēģina sevi pasargāt un lai neskābtu notiek it kā iekšēja apzagšana.

Tālāk izšķirieties paši, kā uzņemt enerģijas un kādas garīgās prakses pielietot, lai organisms to asimilētu, attīrītu un pārstrādātu.
 
Sadarbībā ar Juri Brantu- ESI VESELS, piedāvāju katru pirmdienas un piektdienas decembra dienu pl.19:00 Vebināru”VAI TU ELPO PAREIZI” , jeb tepat caur datoru, iemacīties pareizu elpošanu un pārbaudīt vai TU elpo pareizi.

Kas ir vebinārs?
Vebinars ir telpa interneta vidienē, kur iespējams caur saiti ( nosūtīta tiks epastā) ieiet konferences zālē un tiešraidē piedalīties nodarbībās.

Pieteikties caur epastu: ingucis.gromova@gmail.com

(Maksa 3,00EUR, tiek nosūtīts rēķins epastā, var atmaksāt caur jeb kuru bankas sistēmu)
Komentāri (1)  |  2014-12-07 13:23  |  Skatīts: 3373x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Latvju Skaudības Dievs * - 2020-11-10 12:31
"Situācija kļūst ārkārtēja,
Darbošanās tūlītēja,
Spēki kopā jāapvieno,
Kovids ātrāk jānolinčo.

Noteikumiem jābūt stingriem,
Izpildīt tos jākļūst vingriem,
Mediķi mums ceļu rādīs,
Kovidu no troņa gāzīs.

Piketiem nav šoreiz vietas,
Katram jāķeras pie lietas,
Pesimistiem jāmūk malā,
Ar pandēmiju jātiek galā.

Nav jākautrējas aizrādīt,
Uz nepilnībām norādīt,
Vienoti, ja būsim kopā,
Neiedzīs mūs vīruss kapā.

Neceļosim kādu laiku,
Tepat nolaidīsim tvaiku,
Kamēr Kovids valstī kliedz,
Kaut kas arī jāaizliedz."
Ar ironiju par nopietno, Tavs Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs
[Latvju Skaudības Dievs] (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#Koronavīruss #Kovid-19 #Covid-19 #Kroņvīruss #Skolnieciņš #SkaudībasDievs #nabadzība #GMI #bezdarbs #simtlatnieki


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ