sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

AR 13.APRĪLI VALMIERĀ ORGANIZĒJAS SEJAS JOGAS NODARBĪBAS!

Piedāvāju katru ceturtdienu, pl.18:00 SEJAS JOGAS nodarbības.
Nodarbību vieta - Valmierā, Beātes 4 (blakus Multiklubam)
Nodarbības ilgums-1,5h
Nodarbības cena 10,00Eur
13.apr. starta cena ar 50% atlaidi- 5,00Eur
Obligāta iepriekš pieteikšanās zvanot pa tālruni- 276 020 19

  • Nodarbībās strādāsim ar sejas akupresūru iesaistot elpošanu un īpašu punktu stimulēšanas tehniku, šādi sakārtojot enerģiju konkrētajos orgānos un likvidējot sejas un acu tūskas, āda paliks tvirtāka, elastīgāka un enerģiskāka. 
  • Pielietosim dažādus sejas vingrinājumus, kas samazina krunciņas, paceļ sejas ovālu un noslīdējušos acu plakstiņus, stimulē asinsriti, limfas atteci, reģenerē ādu un uzlabo sejas korekciju. 
  • Mācīsimies dažādus elpošanas vingrinājumus, kas ir viens no svarīgākajiem organisma atjaunošanas procesiem, apstādinot novecošanu un veicinot ātrāku šūnu atjaunošanu. 
  • Pielietosim daudz, dažādas enerģētiskas prakses, kas palīdzēs saglabāt un atjaunot jaunību, skaistumu un veselību.

Seja ir mūsu veselības atspulgs. Katra krunciņa, pumpiņa, pleķītis, dzimumzīmite mums kaut ko stāsta.
Seja atspoguļo visu - cik ļoti mēs sevi mīlam, ko ēdam, kā elpojam, cik daudz lietojam ūdeni un kādu dzīvi dzīvojam.
Seja parāda pat to, kā mēs guļam. Guļot uz augstiem spilveniem kakls sāk palikt krunkains, jo galva tajā brībī atrodas nepareizā stāvoklī un zods balstās uz krūtīm. Beztam, kaklā mums atrodas vairogdziedzers un šādā stāvoklī tiek nosprostoti ne tikai asinsvadi, bet arī enerģētiskie kanāli, kas apgādā vairogdziedzeri ar enerģiju. Asins, tā rezultātā nespēj pietiekoši cirkulēt un, lai vairogdziedzeris izdzīvotu, tas sāk pavājināti producēt hormonus un pazemināt tā koncentrāciju asinīs un audos. Cilvēks nespēj pamosties un jūtās miegains, neizgulējies ar nespēku, zemu koncentrēšanās spēju, ātri nogurst un pat sāk pieņemties svarā.
Taču, tiem cilvēkiem, kam starp uzacīm izveidojusies rieva būtu nopietni jāaizdomājas par aknu. Tautā šo rievu sauc par „dusmu rievu”, jo dusmu brīdī tiek savilktas uzacis. Varbūt būsiet dzirdējuši, ka akna skaitās dusmu, naida, niknuma un ļaunuma tvertne. Parasti, kad dusmojas mēdz sacīt : „...man jau viņš aknās šēž” vai...”žulti uz citiem gāž ārā”. Tā ir mūsu ķermeņa valoda, jo ar šiem vārdiem organisms mums saka priekšā, kur rodas problēma. Kad apspiežam dusmas un dusmojamies, tad nobloķējam enerģētiskos kanālus, bet akna ir kā liela fabrika, kā asins depo un indīgo vielu, sārņu attīrītājs, kurai ir nepieciešama enerģija, lai uzturētu mūs pie dzīvības.
Arī starp uzacīm uzmetušās pumpas, pleķi, ēdes u.t.t norāda uz pārslodzi aknā, jo, lai toksīni, sārņi un indes neiekļūtu svarīgos orgānos āda uzņemas drenāžas funkciju attīrot organismu.
Sārtas acu sklēras norāda par karstumu aknā, kura rezultātā paplašinās asinsvadi un kapilāri, norādot par problēmām asinsritē un elpošanas sistēmā.
Dzeltenas acu sklēras norāda, ka aknās ir pamatīgi enerģētiskie bloki, kuru dēļ enerģija nespēj apgādāt aknas un organismā sāk krāties tauki, gļotas,sāļi, akmeņi un dažādas indes, izveidojot attiecīgas aknu slimības un žultspūšļa problēmas.

Pateicoties SEJASJOGAS vingrinajumiem, muskuļu stimulācijai, akupresūrai un elpošanai iespējams atvērt svarīgus enerģetiskos kanālus, atjaunot enerģijas plūsmu, uzlabot asins cirkulāciju un limfas atteci, kura rezultātā pazūd tūskas, āda paliek tīrāka, elastīgāka un dzirkstošāka, samazinās krunciņas, paceļas sejas ovāls un acu plakstiņi, bet iekšējie orgāni saņem pietiekoši skābekli, uzturu, vitamīnus un minerālus, kas veicina šūnas atjaunošanos.
Komentāri (1)  |  2017-04-04 14:10  |  Skatīts: 2916x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Andra* - 2017-08-20 01:01
Labdien,
Vairāk kā gadu atpakaļ es nejauši izlasīju avīzē rakstu par sejas jogu. Noskatījos daudzus pamācošus video un mājas apstākļos esmu centusies izpildīt sejas vingrinājumus (cenšos to darīt no rītiem).
Viena no zinošajām jogas sejas speciālistēm esat arī Jūs, un vēl no Valmieras. Lasīju, ka Jūs sniedzat individuālas konsultācijas iepriekš piesakoties.
Vai ir iespēja pie Jums pierakstīties uz individuālu nodarbību (iespējams pat divas) Valmierā, otrajā oktobra nedēļā no 10. Līdz 15. oktobrim?
Bieži esmu dzirdējusi arī par akupresūras punktiem, iespējams, ka tā jau ir cita nodarbība, arī par to vēlētos uzzināt vairāk.
Es ļoti ceru, ka būsiet otrajā oktobra nedēļā Valmierā un mums būs iespēja tikties.
Ar cieņu,
Andra- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ