sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


SU-DŽOKMums, tautā ir tāds teiciens: „Galvenais, lai kājas būtu siltas.
Gan jau būsi pamanījis, ja nosalst kājas lielais īkšķis, piemetās iesnas. Tas tāpēc, ka kājas pēdas un rokas plaukstas projekcija atspoguļo cilvēka uzbūves pamatprincipus. Piemēram rokas un kājas īkšķa augšējā falanga atbilst galvai u.t.t.
Pateicoties korejiešu profesoram Pak – Dže - Vu (1942-2010) pēc šīs sistēmas tika izveidota Su-Džok metode.
Su-Džok ir alternatīvā dziedniecība, kas ietver daudzas ārstnieciskās metodes- punktu masāžu, akupunktūru, sēklu terapiju. Tā ir pati vienkāršākā, drošākā un efektīvākā iedarbība uz bioloģiski aktīviem punktiem, kas atbilst iekšējiem orgāniem un to izvietojumu uz plaukstas, pēdas un auss.
Su-Džok terapija spējīga atbrīvot cilvēku no jebkuras slimības. Vienīgais iemesls, kāpēc šī ārstnieciskā metode varētu neiedarboties ir nepareiza to izmantošana.
Su-Džok metode ir piemērota mājas apstākļos un tā neprasa lielas zināšanas un iemaņas. Daudzi cilvēki apgūstot Su-Džok metodi uz visiem laikiem atsakās no medikamentiem. Sevišķi māmiņām es iesaku pielietot šo metodi bērniņam.

Piedāvāju apgūt Su-Džok metodi caur video nodarbību.
Video nodarbībā smalki stāsta un rāda rokas projekcijas karti un ar ko tā saistīta, iespējams uz vietas veikt diagnozi un atrast jūtīgus punktus, kas norāda par problēmu ar attiecīgu orgānu un sistēmu. Apgūt kādas sēklas vislabāk pielietot attiecīgajiem orgāniem un kā pareizi tās pielietot.
Maksa -7,00Eur

Pieteikties epastā (tiek nosūtīts rēķins un video)- ingucis.gromova@gmail.com
Komentāri (0)  |  2017-03-16 12:51  |  Skatīts: 3112x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ