sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

ASTRĀLĀS BŪTNES
Mēs visi esam jau pietiekoši izglītoti un zinām, ka negatīvās emocijas veicina stresu, kā rezultātā rodas slimības. Vēl mēs zinām, ka cilvēki mūs var enerģētiski aplaupīt, veicinot enerģijas izsīkumu, kas atkal noved pie vājuma, nespēka un slimībām. Bet ne visi zin to, ka vēl mūs apdraud enerģētiskās astrālās būtnes. Par tām es arī vēlos pastāstīt.

Enerģētiskās astrālās būtnesSenatnē jau šīs būtnes tika pieminētas, kā „ētriskās būtnes”, kuru blīvums ir tik smalks, ka mūsu acs tos nespēj saskatīt. Tos spēj redzēt tikai cilvēki, kas ir attīstījuši savu garīgo redzējumu- gaišreģi, ekstrasensi u.tt. Toties tagad arī tehnoloģijas ir attīstījušās tā, ka šīs būtnes spēj pamanīt ar infrasarkanā un ultravioletā spektra palīdzību. Ģenētiski, tāds spektrs ir ielikts katrā cilvēkā, bet viņš ir nomākts, tāpēc ne visi redz šos briesmoņus. Bērni gan redz ļoti labi un cenšas mums vecākiem to parādīt un pastāstīt, ka viņiem ir draudziņi, vai ka redz uz sienas briesmoni.Rostovas zinātnieki ir mēģinājuši pētīt smalkās pasaule pārstāvjus, tās ir enerģijas būtnes. Pamatojoties uz vairākiem pētījumiem, viņi ir secinājuši, ka enerģijas būtnes ir tāda paša rakstura, kā lodveia zibens. Vienīgā atšķirība ir tā, ka būtnes ir ar racionālu saprātu. Tie ir ļoti līdzīgi mūsu mikrobiem un amēbām. Zinātnieki ar speciālu patentētu aparātu „Kirlian” ir pētījuši cilvēka auru un atklājuši, ka to okupē dažadu veidu smalkās pasaules iemītnieku. Kā noskaidrojās, ka šīs būtnes ir astrālie parazīti, kuri pieslēdzās un barojas no cilvēku enerģijas un spēj ietekmēt cilvēku, ierobežojot viņa brīvo gribu. Atkarībā no skaita un patērētās enerģijas jaudas, viņi spēj ietekmēt un novest cilvēku līdz nosliecēm uz pīpēšanu, alkoholu, azartspēlēm, narkotikām, agresiju, seksuālajām izvirtībām un garīgo tumsonību.


Šīs ir īstas un reālas fotogrāfija, kuras veiktas ar infrasarkano un ultravioleto starojumu


Zinātnieki pamanīja, ka mums viss apkārt mitinās ne tikai šie primitīvie parazīti, bet ir vēl augsti attīstītas būtnes, kuras spēj ietekmēt cilvēka psihi. Šīs būtnes arī mūsu senči dēvēja par dēmoniem.


Izrādās, ka šīs būtnes, kā enerģētiskos palīgus, izmanto visi dēvētie burvji- magi, ekstrasensi un citi dziednieki. Caur tā dēvētiem lāstiem un nolādējumiem, šīs būtnes tiek piesauktas un uzkabinātas uz cilvēka. Tāds cilvēks viņiem ir kā enerģētiskais donors, kuram tiek veikts enerģētiskais disbalanss, kura rezultātā veidojās nopietnas slimības. Tādam cilvēkam izteikti parādās depresija, skumjas un melanholija.

 Šīs būtnes spēj pārtikt no zemām enerģijām, tāpēc viņas ir ieinteresētas, lai cilvēks dzīvotu stresā, bailēs, dusmās u.t.t. Tajās mājās, kur bieži notiek skandāli un iedzeršanas mitinās pilns ar šīm būtnēm. Ziniet, katrreiz, kad vīrs ar sievu lamāsies viņiem aizmugurē stāvēs šīs būtnes un viņas ir ļoti ieinteresētas, lai šis skandāls turpinātos pēc iespējams ilgāk, tāpēc būtnes nomāc cilvēka gribas centru un apspiež psihi.

Parasti tādās mājās, kad ieiet otrs cilvēks, jūtas slikti neomulīgi. Mājās šādas astrālās būtnes, sāk enerģētiski aplaupīt cilvēka pārtiku, jo katrs ēdiens ir pilns ar enerģiju, bet būtnes izsūc šo enerģiju no ēdiena. Tāpēc, mūsu senči to zināja un pie galda vienmēr lūdza Dievu svētot šo ēdienu. Atcerieties lūgšanām ir ļoti liels spēks, jo katrs vārds, tā ir enerģija ar kuras palīdzību mēs uzliekam aizsardzību un tāda astrāla būtne nespēj izsūkt enerģiju no pārtikas. Ja mājās ātri saskābst piens, bojājās pārtika, radio aparātā, ik pēc laika ir kaut kādi traucējumi, veidojās smaka, it kā sastāvējies gaiss, notiek bieži skandāli, nomāktība, depresija, tas viss liecina par smalkiem, astrāliem ciemiņiem.Šīs būtnes ir ļoti daudz un dažādas. Vieni tiek dēvēti par Ļārvām, Maflokiem, astrāliem parazītiem, Dēmoniem, u.t.t. Viņas ir līdzīgas lodveida zibenim, medūzām, tumšiem mākoņiem, čuskveidīgām, neaprakstāmi briesmīgu izskatu būtnēm.

Jums ir iespējams pašiem pārliecināties noskatoties video, kā ietekmē cilvēkus šīs augsti attīstītās būtnes dēvētie-Dēmoni.

Video redzēsiet, ka cilvēki piedalās Dievkalpojumā un nezin, ka viņos sēž iekšā šis dēmons, tikai pēctam, kad notiek tīrīšana viņi krīt zemē un uzvedās histēriski. Visām astrālām būtnēm ļoti nepatīk lūgšanas, jo tām ir sakrāls spēks. Tikai caur lūgšanām un ticību mēs ielaižam Gaismu - Dievišķo Gaismu.
Piedāvāju iegādāties vebināru „Aizsargā sevi, savu ģimeni un māju no maģiskām pieburšanām, buršanām, lāstiem, nolādējumiem un citām negatīvām enerģijām.” 3.daļa

Vebinārā apgūsi:
  • Noskaidrosi veidu, kā pārbaudīt, vai mājās atrodas astrālās būtnes un kādu ļaunumu tās dara. Iemācīsies ar Rūnu palīdzību attīrīt māju no astrālām būtnēm un uzlikt mājai aizsardzību. 
  • Noskaidrosi, kādu ļaunumu rada astrālie parazīti un iemācīsies ar Rūnu palīdzību atāķēt visus astrālus no sava enerģijas lauka.
  • Noskaidrosi, kā astrālās būtnes ietekmē mūsu labklājību un pārticību un kā ar Rūnām spējam sev palīdzēt . 
Maksa-5.00 Eur
Iegādāties rakstot epastā: ingucis.gromova@gmail.com

Piedāvāju SEJAS JOGAS nodarbības
Nodarbības notiek: Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019
Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (0)  |  2015-11-01 18:45  |  Skatīts: 3709x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ