sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Mīļās dāmas, es zinu, ka mums visām piemīt tāds „stiķis” par visiem padomāt, visus apčubināt, palutināt, bet par sevi aizmirst.

Mīļās dāmas, beidzot ir iespēja palutināt sevi!

No 31.maija – 19.jūnijam online Vasaras Saulgriežu retrīts – SIEVIETES MAĢIJA- ceļojums sevī!

Tas ir bezmaksas enerģētiski spēcīgs pasākums sievietēm, kurā piedalās apmēram 40 pasniedzēji, jeb eksperti, kas ar savu dažādību palutinās 22 dienu garumā. Retrītā varēs, strādāt gan ar savu seksuālo, gan juteklisko dabu, mīlēt sevi un apgūt sievišķīgās un enerģētiskās prakses: skaistumam, jaunībai, veselībai, strādāt radoši un pat iemācīties atbrīvot saspringumu caur dejām!

 Arī es- Inga Gromova –alternatīvās medicīnas un Sejas Jogas pasniedzēja piedalīšos šajā pasākumā:

  • jūnijā ar ĀRSTNIECISKO ELPOŠANU. Būs iespējams caur testu noskaidrot cik pareizi jūs elpojat. Jā, arī es biju viena no tām, kas elpoja nepareizi. Pateicoties elpošanai es sakārtoju ne tikai sevi, bet palīdzēju ļoti daudziem cilvēkiem atbrīvoties no hroniskām slimībām. Pasākumā iemācīšu elpošanas tehniku, kas skaitās viens no jaunības eleksīriem. Jau pēc 3min elpošanas sejā varēs redzēt pirmos rezultātus- pazudīs noguruma pazīmes, āda izmainīs nokrāsu, kļūstot dzīvīgāka un enerģētiskāka. Šo tehniku iespējams pielietot pie vīrusiem un saaukstēšanās sevišķi vērtīgi šajā pandēmijas laikā, jo tā attīrīs organismu no šlakām, toksīniem un indēm.

 

  • jūnijā es pastāstīšu par RŪNU MAĢISKO SPĒKU. Būs iespēja notestēt rūnas un pārbaudīt, kā rūnas darbojas un kā spēj tās sajust. Iemācīšu ar rūniskās formulas palīdzību uzlikt sev aizsardzību pret visām negatīvām enerģijām, noskaudumu, ļaunu aci, u.c.

 

Nodarbības un lekcijas Instagram kontā @pilsetas_dzivesstila_retriti būs pieejamas par brīvu 24h pēc tiešraides.

Taču tie, kas piedalīsies retrītā, būs iespēja iegādāties maksas online versiju līdz pat 40+ dažādām praksēm. Maksas versijā mājas lapā līdz pat 31. augustam.

Tikai maksas versijā atradīsiet arī katra eksperta sagatavotas padziļinošas prakses un materiālus katrai tēmai.

Sākot no 31.maija, katru dienu @PILSETAS_DZIVESSTILA_RETRITI instegram kontā notiks vismaz viens  “DZĪVAIS STĀSTS” no iesaistītajiem ekspertiem, pēc kura 3h laikā tiks nosūtīts īpašs video materiāls ar attiecīgu praksi.

CENAS

Agrā putniņa cena līdz 31.maijam – € 49, 00 taču, ievadot 20% atlaižu kodu: gromova20 - cena € 39,20 !!!

 

No 1.-4.jūnijam cena – € 69.00 - ar 20% atlaižu kodu: gromova20 - cena € 55,20

No 5.-11.jūnijam cena – € 89.00 - ar 20% atlaižu kodu: gromova20 - cena € 71,20

No 12.-18. jūnijam cena – € 109.00 - ar 20% atlaižu kodu: gromova20 - cena € 87,20

No 19. jūnijam cena – € 129.00 - ar 20% atlaižu kodu: gromova20 - cena € 103,20

Vairāk informācijas un pirkt retrīta paketi šeit: https://pilsetasdzivesstilaretriti.info/product/sievietes_magija/

 

 

 

Komentāri (3)  |  2020-05-25 20:14  |  Skatīts: 1028x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Skolnieciņš* - 2020-11-10 12:37
Aizlūgsim Latvju Dievus par kovid (Covid-19) sirgstošajiem pacientiem ar smagu slimības gaitu. Aizdegsim uz galda zaļas svecītes par viņu veselību. Lūgsim Dabas Māti, kaut šie cilvēki izveseļotos! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt šajā surajā laikā!
Ilgu mūžu vēlot, Skolnieciņš Latvju Skaudības Dievs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis)
#DabasMāte #PozitīvāEnerģija #LatvjuDievuSvētība #Kroņvīruss
#LatvjuDievi

Skolnieciņš* - 2020-11-10 12:38
Iedzersim liepziedu tēju ar medu un lūgsim Latvju Dievu svētību! Padzīsim Kovidu (Covid-19), kvēpinot kadiķa zariņu. Lūgsim Dabas Māti, lai Kovids (Covid-19) pamet mūsu zemīti! Lūgsim Laimu, lai mums būtu laba veselība! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
Stipru veselību no sirds vēlot, Skolnieciņš
[Latvju Skaudības Dievs]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#LatvjuDievuSvētība #DabasMāte

Skolnieciņš* - 2020-11-10 12:39
Siltais rudens ir beidzies. Ziema tuvojas un kovids (Covid-19) min mums uz papēžiem. Tieši šajā saltajā laikā mums ir jābūt īpaši uzmanīgiem. Lai mazinātu kovid (Covid-19) saslimstību, ievērosim visus valdības uzliktos ierobežojumus un ārstu rekomendācijas. Lietosim sejas maskas un roku dezinfekcijas līdzekļus. Centīsimies ievērot 2 metru distanci publiskajās vietās. Būsim apzinīgi, iejūtīgi un saprotoši. Dzīvosim saticīgi. Nekašķēsimies. Vairosim pozitīvās enerģijas sev apkārt. Pasargāsim sevi un sev tuvākos. Ielaidīsim Dabas Mātes spēku sevī. Dzersim zāļu tējiņas ar medu. Domāsim pozitīvas domas. Valkāsim dzintara krelles ar senlatvju spēka zīmēm. Iedegsim zaļu svecīti uz palodzes par godu Dabas Mātei. Cienīsim un mīlēsim Dabas Māti, jo Dabas Māte mums visiem ir devusi dzīvību. Dabas Māte ir mūsu radītājā. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni. Dabas Māte mūs mīl un vienmēr uzklausa. Lai ticība Dabas Mātei mums kalpo par bruņām un vairogu! Šajā pārbaudījumu laikā lūgsim Latvju Dievus – mūsu zemītes aizstāvjus! Lūgsim savu senču spēku un varenību. Ticēsim labajam. Aizlūgsim Latvju Dievus pār mūsu tautas veselību. Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu, lai kovids (Covid-19) tiktu uzveikts un padzīts prom no mūsu mīļās zemītes! Lūgsim Veļu Māti, lai mums tiek dots ilgs mūžs! Lūgsim Laimu, lai mums laba veselība un laimīga dzīvošana! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
Ar patiesu mīļumu un sirsnību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
#veselība #DabasMāte #PozitīvāsEnerģijas #gaisma #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #MežaMāte #LatvjuDievuSvētība #Skolnieciņš #saticība


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ