sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

ĀRSTNIECISKĀ ELPOŠANA


Piedāvāju 5.septembrī apgūt ĀRSTNIECISKĀS ELPOŠANAS KURSU ONLINE TIEŠRAIDĒ!
 
Elpošanas kursu būs iespējams apgūt caur ZOOM, tiešraidē katru svētdienu no pl.20:00 bet tie kas netiks uz tiešraidēm saņems atkārtojuma ierakstus.
 
Piesakies 29.augustā pl.20:00 uz pirmo iepazīšanās BEZMAKSAS nodarbība!
 
Tajā varēs iziet testu un noskaidrot cik pareizi tu elpo. Nodarbībā noskaidrosi cik lielu efektivitāti skābeklis un ogļskābā gāze atstāj uz cilvēka organismu kopumā.
Pieteikties epastā- ingucis.gromova@gmail.com
vai zvanot- 27602019
Alternatīvās medicīnas pasniedzēja- Inga Gromova.
PAR ĀRSTNIECISKĀS ELPOŠANAS IESPĒJĀM
Ārstnieciskās elpošanas kursā būs iespējams apgūt dažādus ārstnieciskos elpošanas vingrinājumus, kas palīdzēs atrisināt daudzas veselības problēmas- galvassāpes, tai skaitā migrēnu, bronhu un elpceļu slimības, vīrusu un saaukstēšanos, vairogdziedzera, sirds, un asinsspiediena problēmas, zarnu trakta un gremošanas problēmas, liekā svara līdz pat urīna nesaturēšanai. Kursā būs iespējams apgūt un salīdzināt arī elpošanu pēc Streļņikovas un Buteiko metodes un atklāt to efektivitāti.
ELPOŠANA
Vienmēr visas slimības iet kopā ar izsistu no līdzsvara un nepareizu elpošanu.
Vesels cilvēks elpo viegli, mierīgi un vienmērīgi. Taču stress krasi maina situāciju: elpošanas biežums un ritms tiek traucēts, tas kļūst "smags" un apgrūtināts. Sevišķi ilgstošiem stresiem elpošanas intensitāte iepriekšējos parametros vairs neatjaunojas, bet pastāvīgi samazinās. Attiecīgi, pieaugot elpošanas intensitātei, CO2 koncentrācija asinīs samazinās un palielina visu gludo muskulatūru un arteriolu hipertoniju. Katra ieelpa un izelpa tiek veikta ar lielu piepūli, palielinoties elpošanas intensitātei, tiek traucēta gāzu apmaiņa, cieš sirds un asinsvadu sistēma, kā arī citi orgāni, samazinās aizsargājošās un adaptīvās reakcijas.
Lai uzlabotu veselību īpaši svarīgi ir elpošanas vingrinājumi. Tie ir tik efektīvi, ka ļauj atteikties no medikamentu terapijas.
Komentāri (0)  |  2021-08-26 20:00  |  Skatīts: 708x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ