sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Mana pieredze rāda, ka tikai intensīvi vingrojot ar seju, iespējams panākt labus rezultātus. Tāpēc veicu eksperimentu un izstrādāju speciālus sejas vingrinājumus katrai dienai, nedēļas garumā. Cilvēki, kas pieteicās uz šo eksperimentu, jau 1 nedēļas laikā guva rezultātus,(skatīt zemāk bildes). Praktizētājam bija iespējams caur video, katru vakaru, kopā ar mani, vingrot ar seju. Jāsaka, ka visi projekta dalībnieki guva brīnišķīgus rezultātus, kāds lielākus, kāds mazākus, bet visi palika ļoti apmierināti, jo atkarīgs bija no paša praktizētāja darba. Jums ir iespējams pašiem pārliecināties apskatot dažus rezultāta fragmentus, protams praktizētāji nevēlējās reklamēt sevi, tāpēc parādu tikai nelielus fragmentus. Gribu piebilst, ka visi praktizētāji sevi fotogrāfēja paši un bildes iesūtīja caur epastu, tāpēc bilžu kvalitāte nebūs, kā žurnālu vākos, bet būs redzami rezultāti, kuri tika panākti nedēļas laikā. 

Lai uzlabotu savu izskatu un likvidētu vecuma pazīmes piedāvāju iegādāties video nodarbības-Sejas jogas intensīvā vingrošana.  
Arī tu, ja iegādāsies Sejas jogas intensīvo vingrošanu un novingrosi veselu nedēļu, iegūsi patīkamu pārsteigumu, uzlabojot savu izskatu un likvidējot vecuma pazīmes. Tev nav jālieto dārgi krēmi, ne kosmētiskie un plastiskie pakalpojumi, lai izlīdzinātu krunciņas, paceltu noslīdējušos plakstiņus un sejas ovālu, viss, kas tev vajadzīgs ir tavs darbs un Sejas jogas vingrinājumi.

Piedāvāju Sejas jogas intensīvo vingrošanu nedēļas garumā, kurš sastāv no 7 video, katrs savai dienai. 

Līdz 31.decembrim cena-35,00 Eur
Parastā cena- 49,00 Eur 


Iegādāties rakstot epastā-ingucis.gromova@gmail.com


Nedēļas laikā pacēlies sejas ovāls, ieskatieties dziļāk, tur kur saucamie "buldoga vaidziņi" var redzēt, ka tie samazinājušies un āda tajā rajonā palikusi gludāka un elastīgāka
Nedēļas laikā, iekritušās acis pacēlās un āda ap acīm nav vairs tik vītusi, bet ķļuva gludāka elastīgāka un samazinājās krunciņas.Nedēļas laikā lūpu kaktiņi pacēlās un sejas ovāla atdalošā līnija palika planāka un mazāka, kas liecina par sejas ovāla pacelšanos.


Nedēļas laikā acu tūska samazinājās, iekritušās acis pacēlās, sevišķi var redzēt pēc uzacu līnijas

Komentāri (0)  |  2016-04-14 13:34  |  Skatīts: 3473x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ