sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Cena: 30.00 €

KARMAS ATSTRĀDĀŠANA CAUR LŪGŠANĀM

Vēlos iepazīstināt ar speciāli izstrādātām lūgšanām, kas atceļ visas nevajadzīgās karmiskās programmas. Lūgšanām ir liels spēks. Zinātnieki atklāja, ka lūgšanu brīdī, līdzīgi kā meditācijās, cilvēks atrodas alfas stāvoklī, kura laikā caur zemapziņu mainās DNS ģenētiskais kods. Īsāk sakot mēs spējam sevi programmēt.

Bieži vien pirms dzimšanas mēs izvēlamies savu dzīves programmu, lai atstrādātu karmiskās situācijas un visu dzīvi plūcam piespiedu izvēles augļus.

Katrā lūgšanā ir sava karmiskā situācija, kura tiek izlaista caur zemapziņu, kā atceļošā programma, kas izmaina dzīves situāciju.

Atceļot attīstībai traucējošos iestatījumus, atbrīvojas liels daudzums enerģijas, kas saistītas ar saspringumu un stresu (programmām, blokiem, parazitārām būtnēm), kuru jānosūta uz konkrēto adresi. Ja tas netiek darīts, tad enerģijas pārpalikums izraisa ķermeņa laušanu vai pamodina dziļi iesakņojušos saspringumu un stresu, ar kuru vēlāk grūti tikt galā.

Ja tavā dzīvē ir izveidojusies sevišķi akūta situācija, piemēram- dzimtā problēmas ar mīlestību, vai kaut kāda slimība, tad šādu lūgšanu jāklausās 30 dienas.

Katra lūgšana ir ierakstīta 21 reizi un obligāti jānoklausās līdz galam. Tas ir īpašs adoptācijas cikls, ķermenim, kura laikā informācija ierakstās mūsu apziņā un zemapziņā.

Vienā dienā ieteicams klausīties ne vairāk par 3 lūgšanām, tās pašas 3 lūgšanas jāklausās ne ilgāk par 30 dienām, tās var klausīties mazāk līdz jūtat, ka jūsu dzīvē viss sakārtojas. Pieredze rāda, ka jau 1 nedēļā parādās rezultāti. Tad kad tās pabeigsi vari ņemt nākošās 3 lūgšanas. Kad visas lūgšanas izietas var atgriezties atkal no sākuma un turpināt visu no gala.

Atpakaļ

Visas preces ir norādītas ar +21% PVN