sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Cena: 120.00 €

E-kurss ATMODINI SAVUS GĒNUS

50% atlaide-60.00Eur 

E-kurss sastāv no 24 video nodarbībām.

 

ATMODINI SAVUS GĒNUS-ir ļoti spēcīgs video e-kurss, kurš stāsta cik svarīgi vecākiem jau no bērnības atvērt katru enerģētisko kanālu, apvalciņu, centru, Spoguļa Lotosu, Zvaigžņu čakras un nostiprināt Sidraba pavedienu.  Ja vecāks to neatver vai atver nepilnīgi, tad viss atspoguļojas uz cilvēka turpmāko dzīvi, jeb likteni, profesiju, ģimenes izveidi, draugu loku, finansēm u.t.t

Atceries, ka visos senos rakstot bija teikts: „sākumā bija Vārds”, bet tā ir dzīves programma. Šī programma, vēlamies mēs to vai nē, dzīvo katrā šūnas DNS mūsu organismā, bet caur dzimumšūnām nododas jaunpiedzimušajam cilvēkam.

0-7gadiem-sākumā atveras 7 krāsas centri-ZEMES kanālā 
Atbild-ķermeņa attīstība un vadība (bērns mācas dzīvot un vadīt savu ķermeni).

 8-14 gadiem- Sākas cits enerģētiskais līmenis, atveras KOSMISKĀ kanāla enerģētiskie centri
Atbild- prāta attīstību, abstrakciju un realitātes atpazīšanu (tikai no šī vecuma bērniem var sākt mācīt ezoterisku)

15-21 gadam- Ieslēdzas trešā daļa katra centra līmenim un attīstās smalkie ķermeņa apvalciņi uz SOCEĀLĀS enerģētiskās plūsmas (astrālais, mentālais u.t.t.)
Atbild- apzināt savu vajadzību pasaulē, atrast savu vietu dzīvē, sabiedrībā un dabā.

 Pēc 21 gada cilvēks iegūst enerģētisko veselumu visu centru līmeņos. Ja cilvēkam nepietiekoši atvērušies šie līmeņi, tad viņam visu mūžu nāksies sajust nepietiekamu centru funkcionēšanu.

Sidraba pavediens veidojas bērna ieņemšanas brīdī, kad divas dzimumšūnas ar enerģētisko koda sastāvu savienojas vienotā veselumā dodot sākumu jaunai dzīvībai. Sidraba saite ir dzīvības avots, likteņa, zinību un dotību nesējs. Tās stiprums un elastīgums bērnam ir atkarīgs no vecākiem. To varēs noskaidrot e-kursā, kas notiek, ja vāji attīstīta Sidraba saite, kā labot un veikt korekcijas, lai veidotu spēcīgu un enerģētisku SIDRABA PAVEDIENU

Kā noteikt kāda dvēsele ieradās vecākiem:

1) labvēlīga dzimtas dvēsele

2) ienaidnieka dvēsele-karma

 

E-kursā noskaidrosi, kā vecāki spēj mainīt karmisko situāciju. Tāpat varēs uzzināt, kā atvērt visu augstāk minēto, katrā gada gājumā (no dzimšanas brīža līdz 21 gadam ) savam bērnam, mazbērnam vai veikt labojumus, jeb korekcijas pašam sev.  Noskaidrosi, kas notiek ar cilvēku 33 gados, jeb saucamajā Jēzus vecumā.

PIEMĒRAM:

Ja tev problēmas ar veselību, kas atspoguļojas ar vājumu

un nogurumu, depresiju, garastāvokļa krasām svārstībām, grūtu

barības pārstrādi, tātad tev vecāki nepilnīgi atvēra kanālu, kad tev bija 1 gadiņš.

 

Ja tev problēmas partnera atrašanā, nav drosmes atzīt to, ka cilvēks tev patīk, tu baidies izteikt savu viedokli, esi kautrīgs vai otrādi ne no šā, ne no tā uzliesmo un pat esi agresīvs, tas liecina, ka vecāki tev nepietiekoši atvērta kanālu tavos 2 gados.

Ja tu, neskatoties uz saviem centieniem, izjūti visu laiku finansiālās grūtības un darbā neizdodas iegūt paaugstinājumu, ja nauda, kuru izdevās iekrāt ātri iztērējās, tas nozīmē, ka vecāki nepilnīgi atvēra kanālu 3 gados.

Sāpes sirds rajonā signalizē par enerģijas plūsmas traucējumiem. Ja tu esi centīgs, strādīgs, nesavtīgs, bet saņēmi samaksu ar nepateicību, vienaldzību vai pamācību, tev  vecāki nepietiekami atvēra kanālu 4 gados, vai precīzāk, nedarbojas filtri, kuriem bija jābūt izveidotiem četru gadu vecumā, pielāgotiem vienpadsmitajā dzīves gadā un nostiprinātiem uz astoņpadsmit gadiem.

Ja tu vai tavi mīļie ir zaudējuši interesi par dzīvi, viss  pastāvošais pasaulē, šķiet pelēks un neinteresants, problēma, protams, ir saistīta ar cilvēka emocionālo stāvokli. Tas ir saistīts ar to, ka vecāki vāji atvēra kanālu 5 gados un

nebrīnies, ka tavs pusaudzis noslēgsies no tevis un nevēlēsies komunicēt, bet pieaugot pat nepainteresēsies, kā tev klājas, kāda tava veselība, vai tev vajadzīgs kaut kas.

Ja tev liekas, ka nodarbojies ne ar savu darbu, tev nepārtraukti biksta, piespiež darīt, pēc tavām domām kaut ko nevajadzīgu un neinteresantu, aizdomājies, jo varbūt, ka tā tas ir. Ja tev nepatīk un neapmierina tavs darbs, bet tu zini, ka darbs, kurš patīk nenesīs tik lielu peļņu, lai nodrošinātu ģimeni un tu tikai domās atļaujaties sapņot par mīļoto darbu, tātad tavi vecāki neiemācīja jūs vecumā no 6-7 gadiem tām zināšanām, kas atver un attīsta vajadzīgos enerģētiskos kanālus, prieka un daudzveidības līmenī.

E- kursā tāpat tu noskaidrosi, kas ir Bībelē minētā-DZĪVĪBAS GRĀMATA un SVĒTĀ GRĀLA KAUSS.

Atpakaļ

Visas preces ir norādītas ar +21% PVN