sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In EnglishKatra slimība vai veselības problēma, kas ienākusi mūsu dzīvē ir signāls, kas brīdina, ka mēs dzīvē darām kaut ko nepareizi!
Ko tad mēs darām nepareizi?

Jo mēs zinām, ka nav pareizas un nepareizas lietas ir tikai dzīves pieredzes, caur kurām mēs apgūstam sava veida mācības.
Dzenbudismā ir brīnišķīgs teiciens: "Ja cilvēks meklē patiesību ap sevi, tad viņš mīda kājām to, ko meklē."
Svrīgai ir, lai prmiais un pējdēais bturs neinmaās, pējiāre var būt sainmaīti un cilkvēs sēps izlsīat testku. Vai Jmus izvādes?
Tikko tu piedalījies lieliskā eksperimentā! Vai tev izdevās izlasīt augstāk minēto, kļūdaino tekstu?
Tas ir burtisks piemērs, ka zemapziņa visu informāciju izlaiž caur saprāta filtriem, caur patieso PASAULI un caur mūsu iekšējās PASAULES radīto moduli.
Visa problēma slēpjas mūsu galvā - zemapziņā un apziņā, jeb vēl precīzāk, kā mēs uztveram cilvēkus, lietas, dzīves notikumus un situācijas. Īsāk sakot- kā mēs uztveram dzīvi. Ar prātu mēs to saprotam, pieņemam un nepamanām izkropļojumus, jo esam ielikuši sevi standarta rāmītī. Mēs dzīvojam pēc pašu izveidotām normām, standartiem un likumiem, apspiežot savu Augstāko ”ES” un piespiežot sevi ar varu. Pats vārds „likums” atvasinājumā nozīmē „likt” „ar varu piespiest”. Mūsu zemapziņa nav pakļauta apziņas kontrolei un tā piefiksē katru niansi, vada mūsu sajūtas, aizsargā un liek ķermenim darboties. Tieši zemapziņa atšķir realitāti no iztēles. Visas mūsu rīcības, pieradumus un atmiņas kontrolē zemapziņa.
Dr. V.Siņeļņikovs savā grāmatā „Izproti savu slimību raksta:
Tātad:
1) mēs paši radām to pasauli, kurā dzīvojam;
2) mums jāuzņemas atbildība par savu pasauli;
3) starp pašu REALITĀTI un mūsu pasauli;
4) PASAULES modeļi, kurus mēs katrs radām, ir atšķirīgi. Citiem vārdiem sakot, katrs cilvēks dzīvo savā pasaulē, kas atšķiras no jebkuras citas;
5) mēs paši radām pasauli, kurā dzīvojam (mēs radām PASAULES modeli, REALITĀTES modeli). Mēs paši radām savas slimības, situācijas ar cilvēkiem, ar darbu, ar naudu un daudz ko citu. Bet ja mēs paši radām savu pasauli, tātad mēs to varam arī mainīt. Citiem vārdiem sakot, ja mūs kaut kas mūsu dzīvē neapmierina, tad mēs varam savu dzīvi mainīt, atklājot un novēršot tās vai citas problēmas cēloņus un veidojot kaut ko jaunu; varam sākt dzīvot daudz pilnīgāk un laimīgāk.
Zemapziņa izpaužas caur izdzīvošanas instinktu, kas liek cilvēkam rīkoties saskaņā ar savām emocijām, instinktiem un vajadzībām. Zemapziņā atrodas visi ieradumi uzvedības stereotipi, bailes, kompleksi, pārdzīvojumi.
Zemapziņa atbild par trīs kontroles funkcijām:
1) Ķermeņa muskuļu vadības funkciju.
2) Somatisko funkciju (iekšējo orgānu darbība ar hormonālās sistēmas palīdzību)
3) Apziņas funkciju caur psihiskiem pārdzīvojumiem- emocijām.
Tas nozīmē, ja zemapziņa izraisīja kādu problēmu, tad tev jāatrod šīs problēmas sakne!
Dzīves piemērs:
Kāds mans radinieks saslima ar tuberkulozi. Viņš dzīvoja kopā ar savu māti, kura, kā despots dienu un nakti viņu kontrolēja. Viņš nekad neveda uz mājām draugus vai draudzeni, jo baidījās no mātes.
Slimība viņam radās tāpēc, ka zemapziņā daudzu gadu laikā uzkrājās agresija pret pasauli un cilvēkiem, kas neļauj dzīvot un elpot ar pilnu krūti.
Lūk, viņa māte bija tā, kas neļāva elpot ar pilnu krūti un viņš palika uzņēmīgs pret infekciju, atlika atrasties starp tuberkulozes infekcijas izplatītājiem un slimība rokās.
Ja cilvēks nedzīvo pilnīgu, pilnvērtīgu dzīvi, tad pirmais plīsums radīsies smalkajos ķermeņos daudzu gadu garumā, apspiestu emociju rezultātā un tikai tad cilvēks paliks uzņēmīgs pret infekciju.
Doma- tā ir universāla enerģijas forma, kam piemīt gan radošs, gan postošs spēks. Visi zina, kā uz cilvēku iedarbojas mīlestība, jo tāds cilvēks jūtas laimīgs, mierīgs, līksms un vesels.
Toties, ja cilvēkam nepārtraukti draud, viņš dzīvo bailēs, uztraucās, pārdzīvo, ja viņš pats glabā prātā postošas domas- tad nav brīnums, ka viņa veselība pasliktinās. Ja mēs par sevi domājam sliktu, jūtamies vainīgi, lamājam sevi, tad palaižam pašiznīcināšanās programmu, bet ja postošas domas sūtam citam cilvēkam (piemēram, naidu), tad iznīcinām paši sevi, tikai daudz spēcīgāk. Jo mēs esam Visuma daļiņa un arī otrs cilvēks ir tāda pati Visuma daļiņa, bet raidīdami kādam negatīvas domas, mēs iedarbojamies arī uz savu eksistenci.
Vai zini ar kādām slimībām slimo tie, kas NEIEREDZ?.
Sadalīsim vārdu "neieredz" pa daļām- ne-ie-redz. Iznāk, ja mēs kādu neieredzam, tad domās atbrīvojamies no viņa: "Es tevi vairs neredzu." Tātad- tevis vairs nav. Cik bieži mēs sakām: "Kaut manas acis tevi neredzētu!" vai "Negribu tevi redzēt!" Tādi cilvēki, kas neieredz, bieži slimo ar dažādām acu slimībām. Tev nepatīk tas, ko tu redzi vai ko negribi redzēt savā dzīvē. Dvēselē uzkrājas tāda agresīva emocija un tas rada problēmas ar acīm. Jo acis ir dvēseles spogulis.
Vai zini ar kādām slimībām slimo tie, kas nepārtraukti BAIDĀS?
Bailes saslimt un nomirt, pazaudēt naudu, bailes, ka kāds piekaus vai nositīs, ka pametīs mīļotais cilvēks. Bailes cilvēku tur pastāvīgā sasprindzinājumā. Asinīs acumirklī iekļūst milzumdaudz hormonu, kas paātrina pulsu, paaugstina asinsspiedienu un izraisa muskuļu sasprindzinājumu. Asinsvadi un muskuļi pārmērīgi saraujas. Pastāvīgs iekšējs sasprindzinājums rada kuņģa čūlas, hipertoniju, sirds problēmas, novājina imūnsistēmu un disharmonizē reproduktīvo sistēmu.
Domāju ir dzirdēts, ja cilvēks spēcīgi nobīstas, tad aiz bailēm pieslapina bikses. Bieži vien bērni, būdami lieli, naktī čurā gultā. Tas ir zemapziņas signāls, kas izpaužas caur bailēm, jo iespējams šādam bērnam vecāki lamājās un viņš bieži dzird par šķiršanos vai ko līdzīgu, kas izraisa bērnam paniskas bailes.
Jāsaprot, ka zemapziņa ar slimības palīdzību īsteno kādu pozitīvu nolūku!

Piedāvāju Vebināra ciklu, kas sastāv no 4 nodarbībām- IZZINI, KĀ CILVĒKS RADA SEV SLIMĪBAS

1)27.mar.,pl.20:00, IZZINI, KĀ CILVĒKS RADA SEV SLIMĪBAS:
Galvassāpes, migrēnu, bezmiegu, amnēziju, atmiņas traucējumus, smadzeņu audzēju, neiralģiju, radikulītu (išiass), insultu, paralīzi, parēzi, reiboni un stabilitātes zudumu.
2)3.apr.,pl.20:00, IZZINI, KĀ CILVĒKS RADA SEV SLIMĪBAS:
Poliomielīts, epilepsija, krampji, konvulsijas, spazmas, tiki un hiperaktivitāte, auss iekaisums (ostīts, mastoidīts) dzirdes nerva neirīts, kurlums, troksnis ausīs, acu iekaisums (konjunktivīts, keratīts, sausums, miežagrauds, šķielēšana, glaukoma, katarakta.
3)10.apr., pl.20:00, IZZINI, KĀ CILVĒKS RADA SEV SLIMĪBAS:
Sāpes sirdī, stenokardija, aritmija, ateroskleroze, asinsrites traucējumi, hipertonija, hipotonija, varikozā vēnu paplašināšanās, tromboze, obliterējošais endarterīts, anēmija, asiņošana
4) 10.apr., pl.20:00, IZZINI, KĀ CILVĒKS RADA SEV SLIMĪBAS:
Limfmezglu iekaisums, mononukleoze, plaušas, pneimonija, bronhīts, klepus, pēkšņs elpas trūkums, astma, tuberkuloze, sāpes kaklā, angīna, faringīts, laringīts. 

Visa cikla(4 nodarbības) cena-20.00 Eur

Vienas nodarbības cena-7.00 Eur
Pieteikties epastā- ingucis.gromova@gmail.com
Komentāri (0)  |  2017-03-26 16:56  |  Skatīts: 2628x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ