sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English1.att. 6 acumuskuļi, kas piestiprināti pie cīpslenes:
  1. Augšējais taisnais muskulis griež acs ābolu uz augšu un iekšu
  2. Apakšējais taisnais muskulis griež acs ābolu uz leju un iekšu
  3. Iekšējais taisnais muskulis griež acs ābolu uz iekšu
  4. Ārējais taisnais muskulis griež acs ābolu uz āru
  5. Augšējais slīpais muskulis griež acs ābolu uz leju un āru
  6. Apakšējais slīpais muskulis griež acs ābolu uz augšu un āru 

Vai zināji, ka redzes traucējumus pamatā izraisa 6 acu muskuļi, kuri piestiprināti pie cīpslenes un nodrošina acu kustību. Gadiem ejot muskuļi atslābst un zaudē savu elastību, acsis lenām noslīd un iekrīt iekšā, izveidojot tādu, kā atkāpi pie acu lokiem, acis paliek šaurākas un mazākas. Acs lēca ieliecās un zaudē leņķi, pasliktinot redzi. Arī pie saspringtiem muskuļiem pasliktinās redze, jo kad cilvēks skatās tālumā acs muskuļi atslābinās, bet tuvumā tie sasprindzinās.

2.att. Skatoties tālumā acs muskuļi atslābst un lēca izstiepjās, skatoties tuvumā muskuļi saspringst 
un lēca paliek  biezāka.

Ja acis atrodas visu dienu saspringtā stāvoklī, piemeram pie datora, tad acs muskuļi saspringst un redze pasliktinās. Tas viss tāpēc, ka muskuļu saspringuma dēļ, acīm nepiekļūst vērtīgās uzturvielas, vitamīni un pats galvenais skābeklis.
Brilles padara problēmu vēl lielāku, jo zem tām acis gandrīz vispār nekustās. Brilles veic lēcu palielināšanās funkciju, līdz ar to neļauj muskuļiem kustēties un veic uzdevumu muskuļu vietā. Muskuļi atslābst arvien vairāk, tāpēc cilvēkam nākas katru reizi brilles mainīt arvien biežāk un biežāk.
Bet iespējams uzlabot redzi neskatoties, ne uzkādu vecuma ierobežojumu un ne tikai, iespējams arī pacelt iekritušās acis, pacelt noslīdējušos plakstiņus, likvidēt acu tūskas un zilos lokus, nostiprināt acu muskuļus un uzlabot redzi.
Galvassāpes, reibšanu un sliktu dūšu var izraisīt sasprindzināta redze. Tas viss tāpēc, ka vainīgi acu muskuļi, jo tālumā muskuļi atslābinās, bet skatoties tuvumā muskuļi sasprindzinās.

 3.att. Var salīdzināt, kā tuvredzībā muskuļi ir atslābuši, kas aci  izstiepj garenu un gaismas kūlītis fokusējas tīklenē, bet tālredzībā muskuļi ir tik saspringti, ka saspiež aci tā, ka gaismas kūlīts fokusējas ārpus tīklenes.

Par cik pārsvarā mēs skatāmies tuvumā, piemēram strādājot ar datoru, lasot grāmatas un žurnālus, mācoties, un pat skatoties televizoru acs muskuļi sasprindzinās.
Glaukoma arī ir acu sasprindzinājumu sekas.
Par piemēru, paņemiet vienu pirkstu, kurš būs nervs, pielieciet blakus otru pirkstu un tas būs asinsvads, bet tagad ar otru roku, kura būs muskuļi, saspiediet cieši pirkstus. Nu paskatieties! Kas notiek? Vai pirkstu gali nepaliek zilgani? Protams, jo ir nepietiekoša asins cirkulācija. Šo atcerieties uz mūžu, ka visi nervi ar asinsvadiem atrodās kopā un visi nervi ar asinsvadiem iet cauri muskuļiem, ja muskuļi saspringst, jeb savelkas tonusā, asins cirkulācija ir nepietiekoša. Tas nozīmē, ka tur kur saspringums, tur ir nepietiekamas vērtīgās uzturvielas, minerāļi, vitamīni un skābeklis.
Acī nepārtraukti notiek caurspīdīga šķidruma cirkulācija, kurš ir bagātināts ar uzturvielām un vitamīniem, to ražo speciāls dziedzeris - ciliārķermenis. Audos starp radzeni un cīpsleni ir drenāžas zona, pa kuru šis šķidrums tiek novadīts atpakaļ asins cirkulācijas sistēmā. Ja acs drenāžas sistēma tiek aizsprostota, paaugstinās šķidruma radītais spiediens, kas, savukārt, var radīt redzes nerva bojājumus, jeb Glaukomu.
Redzes pasliktināšanās ir neizbēgama problēma ik vienam. Sevišķi ziemas tumšajos mēnešos, kad saules gaisma ir nepietiekoša acis tiek sasprindzinātas. Sēžot un koncentrējoties uz kādu darbu, īpaši pie datora, acis tiek maz mirkšķinātas, bet ar katru mirkšķināšanu tās tiek pabarotas un samitrinātas. Acis sāk grauzt, niezēt, iekaist un sāpēt, jo notiek spēcīga acu pārpūle.

Vai zināji, ka acs varavīksnene atspoguļo visus iekšējos orgānus un pēc tās mēs varam sevi diognosticēt. Interesanti ir tas, ka uz varavīksnenes mēs redzam pat tās problēmas, kuras drīzumā tikai parādīsies.
Acis ir smadzeņu ekrāns, kas fiksē visas iekšējo orgānu problēmas un pataloģijas.

Miesas spīdeklis ir acs; ja nu tava acs ir skaidra tad visa tava miesa būs gaiša(Mat. 6:22)

Iridoloģija ir sena zinātne par acu varavīksneni, kas bija jau zināma un pielietota Ēģiptē faraona Tutanhamona laikos.
Kāds Ungāru dakteris Ignaz Pektzeli izveidoja acs varavīksnenes karti, jo viņa dzīvē bija interesants gadījums ar pūci, kad tā parkā bija iesprūdusi starp zariem. Kad pūcei piesteidzās klāt, lai to glābtu, viņa raudamies ārā salauza savu ķepiņu un tai pašā brīdī uz pūces varavīksnenes parādījās melna svītra, vēlāk, kad kāja sadzija parādījās baltas šķerssvītras. Pektzeli savā ārsta praksē to pielietoja un pētīdams savus pacientus izveidoja šo varavīksnenes karti.
Pie orgānu pataloģijas uz varavīksnenes, kā uz kartes parādās pārmaiņas tumša plankuma vai svītras veidā.
Piemēram, tumša josla apkārt varavīksnenei liecina, par problēmām asinsradē, bet balta josla par paaugstinātu holesterīna līmeni asinīs. Paplašinātas zīlītes liecina, par traucētu smadzeņa darbību. Acu sklēras dzelte par aknu problemām.

Att. Varavīksnenes diagnoze ir cukura diabēts


Iespējams iegādāties acu meditāciju ar īpaši izstrādātu tehniku sveču gaismā, ar speciālu enerģētisko un attīrošo elpošanas tehniku un 15min ilgām spēcīgām, tieši acīm izstrādātām skaņas vibrācijām, kas uzlabo redzi
MEDITĀCIJA šeit: https://sejasjoga.1w.lv/188-video-meditacija-redzes-uzlabosanai/

Iespējams iegādāties vebināra video ierakstus "UZLABO SAVU REDZI",kurā ir speciāli izstrādāti acu vingrinājumi un īpašas tehnikas, kas palīdzēs uzlabot redzi.
Vebinarā tu noskaidrosi, kā palīdzēt sev, ja acis grauž vai sāp, kā pareizi atpūtināt nogurušas, apsārtušas acis, sevišķi pēc pārslodzes pie datora.
Iegūsi akupresūru, lai likvidētu acu tūskas un zilos riņkūs zem acīm un likvidētu nogurumu un pārslodzi acīs.
VEBINĀRS šeit:


Vebināri notiek, tepat caur datoru online visu februāra mēnesi, katru pirmdienu pl.20:00 iespēja uzlabot savu redzi.

Viss, kas tev ir vajadzīgs pieteikties uz VEBINĀRU.
Piesakies rakstot uz epastu:ingucis.gromova@gmail.com

.NOSKAIDRO KAS IR VEBINĀRS:
Komentāri (0)  |  2015-02-05 17:37  |  Skatīts: 4255x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ