sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Cena: 20.00 €

MEDITĀCIJA ACU REDZES UZLABOŠANA AR SKAŅAS VIBRĀCIJU UN SVECES LIESMUMeditācijas, ilgums 35 min.,
Meditācijai jāsagatavo svece-acu augstumā un rokas garumā.

Meditācija ar īpaši izstrādātu tehniku sveču gaismā, enerģētiski attīrošo elpošanas tehniku un 15min ilgām spēcīgām, tieši acīm izstrādātām skaņas vibrācijām. Uguns (Agni), ir viens no 5 elementiem hinduismā, bez kuriem nav iespējama dzīvība. Arī Ķīniešiem ir savi 5 elementi, kas attēlo laika tecējumu un cilvēka dzīves ritējumu. Uguns un siltums veidojās enerģijas atomu un molekulu daļiņu haotisku kustību rezultātā. Jo spēcīgāka ir enerģija, jo lielāka ir daļiņu ķinētiskā kustība, jeb berze. Tāpēc UGUNS ir labs ENERĢIJAS AVOTS, kas palielina dzīvības spēku acīm.

DNS kodolā ir iekodēta informācija - skaņu vibrācijas veidā un ar to ir iespējams atkodēt un dziedināt katru šūniņu un acis tai skaitā. Ne velti cilvēki dzied svētās mantras, psalmus un tautasdziesmas. Cilvēkam jāpaaugstina savas vibrācijas, pretējā gadījumā būs disonanse un cilvēks izjutīs fizisku un garīgu diskonfortu, kas izsitīs organismu no līdzsvara un veidos slimības. Meditācijā iespējams pacelt vibrācijas un atjaunot enerģiju acīs.

Meditācija tik spēcīga, ka jau pirmajā reizē sajūtāma redzes uzlabošanās, acu gaišums un asums.

Atsauksmes:

Pati no sevis varu pateikt, ka meditācijas laikā sajutu un īpaši pret sveces gaismu redzēju, kā mainās un uzlabojās mana redze. Jau pirmajā reizē, apkārt pavērās gaišāks un redzējums palika asāks, sveces liesmā parādījās tādas gaismas un košas krāsas (izteikti zaļa), ko iepriekš nebiju redzējusi. Atgādinu, ka meditācijas beigās ir īpaši izstrādāta skaņas vibrācija, kas veidota tieši redzes uzlabošanai, noklausieties to līdz galam, varbūt sakumā ir grūtāk, bet efekts ir pārsteidzošs.
Sejas Jogas pasniedzēja
Inga Gromova

Es ļoti spēcīgi redzēju ap sveci gaismas ēteri. Meditācijas laikā daudz asaroja acis. Skatoties gaismas starus, tās bija ļoti, ļoti garas, stīgoja uz visām pusēm pat ar vairākiem stariem. Likās, ka viņas pat vibrēja un redzēju, kā strāvas iet uz augšu uz leju. Skaņas vibrācijas laikā es no sveces liesmas redzēju skaistus eņģeļu spārnus, ko veidoja izstrāvojies ēters. Spēcīgi izjutu skaņas, vibrācijas laikā, kā pa visu ķermeni plūst enerģija. Es pirmo reizi tik spēcīgi to izjutu, tā gāja pa visu ķermeni - rokām, kājām, pirkstiem, vēderu, caur sirdi, arī galvā. Tā kā skudriņas skraidīja pa visu ķermeni. Likās ka pa acīm tas ieplūst un vibrē visu ķermeni. Pēc meditācijas bija skaidrāka redze. Paldies, tas man ļoti noderēs, jo tā vien likās, ka ar katru gadu man redze arvien sliktāka paliek.
Ar cieņu, Inguna Bleive

Paldies Inga...!!! Meditācija patika,sveču gaismā man arī apkārt liesmiņai bija tāda savādi zaļa gaisma,un kad piemiedzu acis tad ļoti labi redzēju šos Dievišķas gaismas starus... Kad sāka skanēt tā vibrāciju mūzika, pēc kāda laika man sāka ļoti spiest otro čakru,palika karsti, sviedrus pat uz pieres izsita..:)bet tad pierimās un nomeditēju līdz beigām....:) Nu itkā jau meditēju katru vakaru, bet ne uz ko konkrētu, un ar Reiki simboliem....
GintsCena: 20.00 €

REDZES UZLABOŠANA AR ĶERMEŅA TEMPERATŪRAS SVĀRSTĪBĀM UN AKUPRESŪRU

 


Meditācija ilgst 30.min.

Meditācija izstrādāta pēc slavenā zinātņu doktora, dziednieka M.Norbekova tehnikas, kas pateicoties ķermeņa temperatūras svārstībām, kā arī iekšējai labsajūtai un priekam uzlabo redzi. Viss, kas vajadzīgs ir smaidīt un ar savām iedomām izsaukt organismā karstuma un aukstuma sajūtas.

Zinātniski ir pierādīts, ja cilvēks smaida, kaut vai mākslīgi veselu minūti, tad jau sāk izdalīties laimes hormoni –endorfīni, kas kā celtniecības materiāli atjauno bojātās šūnas. Ar aukstumu un karstumu tiek atjaunota enerģijas padeve meridiānos, kā rezultātā notiek asins mikrocirkulācija- venozo un arteriālo asiņu apmaiņa, kas nodrošina šūnām dzīvībai svarīgās funkcijas.

Meditācijā ir iesaistīta acu akupresūra, kas stimulācijas ietekmē atjauno enerģiju ne tikai acīs, bet arī konkrētos orgānos un veicina ātru dziedniecību.

Ķīniešu medicīnā viens no 12 svarīgākajiem enerģijas kanāliem, jeb meridiāniem ir “Trīskāršais sildītājs”. Ķīnieši apgalvo, ka karstumam un aukstumam organismā ir svarīga loma, jo visam jābūt harmonijā. Ja karstums ņem virsroku un ir par daudz, tad to izjūt ar tādām problēmām kā: acu un ādas dzeltēšanu, karstuma viļņiem, pārmērīgu svīšanu, augstu skābju līmeni, vemšanu, strutainiem, dzelteniem izdalījumiem, ar augoņiem un alerģiskām pumpām. Ja taisni otrādi un siltums organismā trūkst, tad izjūtam ar nespēku, vājumu, ģībšanu, epilepsiju, astmu, aukstuma drudzi, vāju redzi u.t.t.

Meditācijas efekts – pēc iespējas ātrāk panākt bojāto šūnu atjaunošanu un atdzimšanu, kā rezultātā uzlabojas redze.
Piezīme!!!
Meditācijas laikā jāsaberž rokas un jānovieto saujas vienu virs otras, tā lai izveidojas "krustiņš" (skat zīm.) un novietot uz acīm, tā lai saujas vidus atrastos acu līmenī.Atpakaļ

Visas preces ir norādītas ar +21% PVN