sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Dzimumzīmes un brūni plankumi rodas tajās vietās, kur veidojās enerģijas plīsumi. Precīzāk, mūsu enerģijas kanālos ir enerģijas problēmas:

  1. enerģija savērpjas un dodas pretējā virzienā;
  2. enerģija pārāk aktīva, sakrājas un izveido enerģētisko sabiezējumu;
  3. enerģija pārāk pasīva;

Dzimumzīmītes gadījumā enerģija ir pārāk aktīva un plīsuma vietā pastiprināti izmet laukā melanīnu

Melanīns ir dabisks pigments, kas veidojas no aminoskābēm. Tas aizsargā ādu no saules un nodrošina acu un matu krāsu.  Melanīns saistībā ar bioķīmiskām reakcijām  veidojas no aminoskābēm-tirozīna un cisteīna. Ādas epidermā ir melanocītu šūnas, kurām ir īpaši izaugumi. Šajās šūnās tiek ražots melanīns-šūnu izaugumos tas līdzīgi graudiņiem ieiet keratinocītu bazālā ādas slānī un uzkrājas.

Melanīna sintēzē ir iesaistītas 2 aminoskābes - tirozīns un cisteīns. Organisms spēj tos ražot pats, atšķirībā no neaizvietojamām, kuras uzņemam ar pārtiku. Aminoskābju apmaiņa un sintēze notiek aknās. Lai iegūtu tirozīnu, aknām ir nepieciešama neaizvietojamā aminoskābe- fenilalanīns. Taču cisteīns ir veidots no citas neaizvietojamas aminoskābes - metionīna.

Tirozīns tiek oksidēts vara saturošā tirozināzes fermenta klātbūtnē un pāriet dioksifenilalaninā. Tas, savukārt, iedarbojoties uz vienu un to pašu fermentu, pāriet dofahinonā. Tālāk sintēzes ceļā dofahinons pāriet eumelaninā, kas dod brūno vai melni brūno pigmentu.

Tirozīnazes aktivitāte ir atkarīga no vairākām vielām, kuras sintezējas aknā, kā arī no fizisko faktoru ietekmes: ultravioleto staru un temperatūras. Tāpēc saulē āda kļūst tumšāka, bet  pēc apdegumiem vai apsaldējumiem veidojas pigmenta plankumi.

Komentāri (0)  |  2019-01-29 17:58  |  Skatīts: 1618x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ