sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

Kā rotaslietas, minerāli un dabas veltes iespaido mūsu veselību un dzīvi


 Šī unikālā informācija, nāk caur vēstījumiem, ko sūta augstākie, garīgie skolotāji.
Mēs paši varam sev palīdzēt ar vienkāršām lietām, dažādām rotaslietām no akmeņiem un sakaltētām dabas veltēm. Viss, kas mums vajadzīgs ir sakaltēt speciālus augus, katrai problēmai savu, un klāt pievienot nelielu akmens minerāli, tad to visu ielikt īpaši pagatavotā sainītī un novietot uz attiecīgās ķermeņa daļas, skatoties kāda ir problēma un ko vēlas uzlabot.
Pa mūsu ķermeni neplūst tikai asins un limfa, bet cirkulē vēl enerģija. Pie slimībām enerģijas kanāli ir nosprostojušies un bloķēti. Tur kur enerģija ir bloķēta arī asins cirkulācija tiek bloķēta, jo eritrocīti tajās vietās salīp čupiņās, medicīniski to dēvē par aglutināciju.
Ja mēs novietojam uz attiecīgās ķermeņa daļas augstāk minētos, pagatavotos izstrādājumus, mēs atbloķējam un atbrīvojam enerģiju, jo katram akmens minerālam un dabas veltei piemīt liels enerģētiskais spēks, kas strauji uzlabo veselību un izdziedina slimos orgānus.
Mūsu ķermenī ir īpašas vietas, kur spēcīgi darbojās enerģētika un imūnā sistēma. Izrādās, mūsu senči nēsāja kulonus, auskarus krelles nevis skaistumam, kā rotu, bet viņi zināja, kādu funkciju un nozīmi tie veic. Uzmanība jāpievērš arī ķermeņa daļai, kur tieši šis izstrādājums tiek novietots. Ja šis kulons vai krelles būs pa garu, vai pa īsu, šī funkcija vairs nestrādā. Par piemēru, izrādās dzintars neuzlabo vairogdziedzeri, kā visur tiek skandināts, bet regulē pH skābju sārmu līdzsvaru un viņu ir jānēsā attiecīgajā vietā, uz ķermeņa, lai tas darbotos. Sudraba aproce ir jānēsā uz labās rokas un labāk, lai tā sastāvētu no ķēdītes posmiem, jo tā stimulē un uzlabo tonusu asinsvados, piemēram to iesaku nēsāt pie varikozām vēnām. Ja gadījumā sēņojot uzejiet uz nolobītas čūskas ādas, tad jums uzsmaidījusi veiksme. Nekādā gadījumā neejat garām, jo čūskas āda ir vērtīga un spēcīga dziedniecības velte, bet tai jābūt dabīgā ceļā nākušai, jo nogalinātai un mākslīgi novilktai, nepiemīt šī vērtība. Tievas sievietes nedrīkst nēsāt auskarus ar obsidiana akmeni, bet apaļām tas būtu pat ieteicams.
Ja vēlies noskaidrot visu par rotaslietām, akmeņiem un dabas veltēm, kuros gadījumos tos nēsāt, uz kādām ķermeņa daļām to novietot un pie kādām problēmām un slimībām tos pielietot, tad piesakies vebinarā.

Piedavāju 30.martā, pl.20:00 apgūt vebināru,”Kā rotaslietas, minerāli un dabas veltes iespaido mūsu veselību un dzīvi”.

Vebinārā noskaidrosi:

  • Kādas rotaslietas ir dziednieciskas un uz kurām ķermeņa vietām jānovieto, lai tās darbotos.
  • Mācīšu pagatavot īpašu izstrādājumu, kurā uzglabāt katrai problēmai attiecīgu minerāli un dabas velti, noskaidrosi pie kadām slimībām un problēmām tos vajadzēs nēsāt;
  • Uzzināsi, kā ātri un efektīgi likvidēt lieko svaru, atbrīvoties no saaukstēšanās, likvidēt zobu sāpes, uzlabot matu struktūru un likvidētu plānus, sausus un lūstošus matus, atbrīvoties no dažādām ekzēmām un daudzām citām slimībām un veselības problēmām; 
  • Uzzināsi katra minerāla nozīmi un pielietošanas veidu ; 
  • Noskaidrosi, kādi akmeņi ir jānēsā, lai pasargātu sevi no ļaunu cilvēku lāstiem, nolādējumiem un ļaunam acīm. 
Pieteikties rakstot uz epastu – ingucis.gromova@gmai.com
Komentāri (2)  |  2015-03-28 19:14  |  Skatīts: 3055x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
ilze* - 2015-03-28 20:22
ludzu gribu pieteikties 30.marta vebinaram

Ailenda* - 2021-01-27 14:58
Sveika, man ir interese par šo vebināru. Vai ir iespējams to iegādāties?


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ