sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English
UGUNSPŪĶA RITUĀLS LAUVASKALNĀ
No trešdienas, 21.jūnija Pl. 22:00  līdz ceturtdienai, 22. jūnijam, Pl.15:00 Lauvaskalnā, Umurgas pagastā, Limbažu novadā ar
• īpašu ugunsmūra rituālu,
• staigāšanu pa oglēm,
• rīta rasas smelšanu,
• trejdeviņu zālīšu vākšanu,
• ūdens kristībām
• pirtošanos,
• koku meditāciju,
• rituālās zupas vārīšanu tiks pavadīta īsākā nakts un svinēti Saulgriežu svētki.
Aicinām pievienoties ikvienu interesentu, kas vēlas sajust šīs nakts enerģiju un kopīgi sagaidīt vasaras iestāšanos.

Dalības maksa: 25.00 Eur
Par cik vietu skaits ir ierobežots, lūdzu pieteikties zvanot pa tālruni: +371 276 020 19

VAKARA PROGRAMMU VADĪS:
Ivo Puriņš- Tolteku astroloģijas meistars, Maiju kalendāra ilggadējais priesteris, iniciētais “Sauļu salicējs”, Baltu zīmju tulks, šamanis, Objektīvās Laika Asociācijas dibinātājs un vienkāršs vīrs.
Gunta Dauģe- Maiju kalendāra zinātāja, “Dienu salicēja”, Pītija-gaišreģe, Ivo Puriņa skolniece un komandas gariņš un vienkārši fantastisks cilvēks.
Māra Brante- Baltu zināšanas glabātāja, tautasdziesmu un Latvju dainas dziedātāja, daudzu rituālu vadītāja, dziedošas dvēsele un skaistas balss īpašniece;
Inga Ružicka- Dvēseles pētniece un terapeite, reinkarniste, jautra un burvīga būtne;
Inga Gromova- Sejas Jogas pasniedzēja, bioenerģētikas praktizētāja un lektore, runologs un Gaismas cilvēks.
Roberts un Ingrīda Skuja- Lauvaskalns viesu nama saimnieki, ļoti viesmīlīgi un jauki cilvēki;

LĪDZŅEMŠANA:
• Telts un attiecīgais ekipējums- atpūtai;
• Groziņš-kopējam brokastu un pusdienu galdam;
• Palags vai liels lakats-aizsargājoties skrienot cauri ugunsmūrim;
• Dvielis, pleds-siltumam pēc ūdens kristību peldes;
• Svecīte-kopīgai enerģijas zīmes veidošanai;
• Zupas bļoda un karotīte-enerģētiskai rituāla zupai;
• Lina dvielītis vai tamlīdzīgs un burciņa ar vāciņu-rasas smelšanai;
• Pērnā gada vainagi (nav obligāti)-uguns rituālam;
• Labs pozitīvs noskaņojums (obligāti)IETEIKUMS!

Lai nebūtu haoss, visas mantas (palags vai lakats dvielis, pleds, ja ir pērnā gada vainags) ielikt nelielā mugursomā.
Vēlams ietērpties baltās vai gaišās drānās, sievietēm- gari svārki vai tautiski brunči un galvā ziedu vainagi.

PASĀKUMA NORISES PLĀNS:
Sabraukšana pl.21:00- iekārtošanās ar līdz paņemtām teltīm vai iepriekš pieteiktās viesu nama istabiņās.
Tikšanās un pasākuma atklāšana pl.22:00 viesu nama Lauvaskalni pagalmā. Pasākumu atklās Viesu nama īpašnieki Roberts un Ingrīda Skuja.
Pēc atklāšanas notiks līdzpaņemto svecīšu dedzināšana ar kurām tiks veidota enerģētiskā uguns zīme-Svastika.
Pēc uguns zīmes izveidošanas notiks „Dabas meditācija”, kuru vadīs Inga Gromova un ar savām dziesmām iekustinās Māra Brante. Meditācija tiks vērsta uz planētas -Zeme sakārtošanu un harmonizēšanu.
Pēc meditācijas rituāls „Paklanīšanās Zemes Mātei”, kuras laikā dosimies uz norises vietu caur pašizveidotu arku ar vienotu dziesmu, paklanoties Zemes Mātei un visiem elementāļiem- dabas gariem.
Tālāk stafeti pārņems Ivo Puriņš, Gunta Dauģe, Māra Brante un ievadīs visus kopīgās ūdens kristībās, lai enerģētiski attīrītu un izdziedinātu fiziskos un garīgos ķermeņus.
Pēc tam notiks spēcīgs ugunsmūra rituāls, kurš attīrīs visu negatīvu līdz pat dzimtas karmai.
Nobeigumā Ivo Puriņš, Gunta Dauģe un viņu īpašā komanda visus sagatavos staigāšanai pa oglēm- Gara stiprināšanai un rūdīšanai, kas dos lielu grūdienu tālākai attīstībai un augstu mērķu sasniegšanai.
Tad došanās pirtī un atpūtā , lai celtos no rīta līdz ar saulīti un satiktos pļavā, kur notiks trejdeviņu zālīšu vākšana pirts rituālam. Ar trejdeviņu zālītēm varēs pērties pirtī un dziedināt savus smalkos, garīgos ķermeņus. Šīs pašas zālītes varēs turēt mājās gada garumā, pret visu negatīvo, vadīs Inga Gromova.
Pēc zālīšu savākšanas notiks rasas smelšana un ierīvēšanās, ūdens pelde un pirtiņā pēršanās, rituālu vadīs Ivo Puriņš un Gunta Dauģe. Tiem, kas vēlēsies savākt rasu būs vajadzīga burciņa un lina dvielis vai kas tamlīdzīgs. Savākto rasu varēs izmantot ne tikai dziedniecībai, bet mājas attīrīšanai un kaitēkļu izdzīšanai. Toties palags vai krekls ar kuru rasā bridīs būs jāsaglabā aizsardzībā pret nebaltām dienām.
Pl.7:00 brokastu laiks, kurā visi ar saviem groziņiem sanāks kopīgam mielastam. Pēc brokastīm tikšanās pagalmā, kur visi dosies uz Lauvas kalna spēka vietu ar Ingas Ružickas vadību veidot enerģētisko spirāli, lai piepildītu sevi enerģētiski.
Pēc tam visi dosies savienoties ar kokiem, savienošanu ievadīs Inga Gromova. Savienošanās laikā notiks fantastiska enerģijas uzņemšana no kokiem, kas palīdzēs pacelt enerģētiku un dos spēku.
Pasākumu noslēgs ar rituālās zupas vārīšanu, kuras laikā katrs sadziedāsies ar Māras Brantes pavadību, ieliekot savu enerģiju un radot patiesu brīnumu.
LAI TOP!

SAULGRIEŽI
  
 
 Tuvojas enerģētiski spēcīgas dienas- Saulgrieži, kad Zeme, Mēness un Saule atrodas īpašā stāvoklī attiecībā viens pret otru, galaktikām un citiem debesu ķermeņiem. Tieši Saulgriežos atveras debesu vārti un izzūd robežas starp fizisko un garīgo pasauli, pārvēršot visu par Vienotu Veselumu. Tieši tāpēc tas ir enerģētiski spēcīgs laiks, kas šajās dienās aktivizē zemes spēka vietas, kuras tiek dēvētas par Svētvietām. Saulgriežu naktī visi avoti, visas upes, ezeri un jūra ir dziednieciski, jo pilnībā mainās ūdens enerģētika un struktūra. Saulgriežu rītā arī rasai piemīt dziednieciskā enerģētika, tāpēc ieteicams līdz ar saullēktu, rasā mazgāties un ar kreklu tajā vārtīties, lai saskarsmē ar zemi, rasu un ūdeni saņemtu veselību auglību un labklājību. Svarīgi, pēc tam to kreklu saglabāt pret grūtām nebaltām dienām un ja šādas dienas pienāk, tad kreklu vilkt mugurā.
Saulgriežu dienās daba ir gatava ar mums sadarboties, tāpēc svarīga nozīme ir uguns rituāliem, īpaši ja tie tiek veikti Svētvietās. Tad viss zemes un kosmosa enerģētiskais spēks tiek novirzīts cilvēka enerģijas paaugstināšanai un izmainīšanai. Pietam rituāls spēj izmainīt ne tikai cilvēka enerģētiku vien, bet arī vesela novada, ciema vai pilsētas, kurā tiek rīkots šāds rituāls.
Indijas fiziķis, guru Mahariši Maheš Joga eksperimenta ceļā pierādīja, ka zināms cilvēku skaits (kvadrātsakne no 0,1% iedzīvotāju) enerģētiski spēj ietekmēt pat lielpilsētas sabiedrību, veicinot to uz labestību, samazinot ļaunumu, slepkavības un huligānismu.

LAUVASKALNS
 Tieši tad, kad Mēness atrodas Lauvas zīmē un saistīts ar uguns stihiju, Augstāki Spēki mūs aizveda uz enerģētiski spēcīgu un skaistu vietu- Lauvaskalns.
Lauvaskalns savulaik piederējis Vidzemes bruņniecības Māršalam vācu baronam Gersdorfam. Lauvaskalnā atrodas daudzas Svētvietas, vienā no tām precīzi pēc kompasa (R, A, D un Z pusē) izvietoti 4 lieli akmeņi, bet vidū vēl lielāks - piektais akmens ar iegravētu trijstūri. Domājams, ka savā laikā, tur tika veikti bruņinieku rituāli. Vienā citā Svētvietā atrodas aplī salikti, sašķelti Svētakmeņi. Vēl nesen tur tika atrasts sens zobens, kuru atbilstoši rituālam ieraka zemē. Tagad tas Lauvaskalnam piešķir īpašu enerģētiku. Taču Augstrozes ezera krastā atrodas milzīgs Svētakmens, kura enerģētika izstarojas visā ezerā. Pats Lauvaskalns ieguva savu nosaukumu, jo no augšas atgādina lauvu, tā galva atrodas vienā kalnā un rumpis citā, bet pašam Lauvaskalnam visapkārt atrodami akmeņi ar iegravētām Baltu zīmēm. Taču 2013. gadā Latvijā tika atvērts Šasta enerģijas portāls un Lauvaskalnā tika aprakts viens no trīs enerģētiskiem kristāliem. Portāls Šasta ir Zemes enerģijas vieduma portāls, kas piepilda un izdziedina visus smalkos aspektus, paaugstina vibrācijas un palīdz ieiet sevis apzināšanās „ŠEIT UN TAGAD” stāvoklī.
 
Komentāri (0)  |  2013-04-26 14:57  |  Skatīts: 3513x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ