sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

Kas ir Gaismas kanāls?
Kanāli ir enerģētiskas plūsmas viļņi, kuri līdzīgi radio aparātam, kad mēs uzgriežam uz attiecīgas frekvences viļņa, skan mūzika, tā arī Gaismas kanāliem, tikai mēs tos atveram ar skaņas vibrāciju, nosaucot kanāla īpašu skaņas sakopojumu- GAISMAS KODU un pieslēdzamies pie konkrēta kanāla. 
Iedomājies savu ķermeni, kas ir savienots ar milzīgu daudzumu gaismas vadiņiem un visi šie vadiņi savienoti ar kosmosu. Katram šim vadiņam ir savs nosaukums un caur katru plūst attiecīga enerģijas plūsma ar savu konkrētu uzdevumu. Šos vadiņus sauc par kanāliem. Par piemēru enerģijas kanāliņš, kas strādā, lai uzturētu labus un veselīgus zobus, vai kanāls, kas darbojās, lai uzlabotu redzi, vai kanāls, kas uzliktu enerģētisku aizsardzību pret ļaunām acīm, noskaudumu un lāstiem, vai kanāls, kas regulē vielmaiņu un palīdz notievēt, vai naudas kanāls, kas palielina naudas ienākumus....šo kanālu mums ir ļoti daudz, bet lai atvērtu katru kanālu un lai tas sāktu darboties ir vajadzīgs to aktivizēt ar Gaismas vārda kodu.
Kas ir Gaismas kods?
Katram kanālam ir savs nosaukums, jeb Gaismas vārda kods. Tā ir īpaša skaņas vibrācija, jeb mantra, kuru skaļi nosaucot iespējams atvērt attiecīgu kanālu. Katrs kanāls vibrē attiecīgā Gaismas vibrācijas frekvencē, kopā tās būs 3-augstas, zemas un vidējas frekvences. Kanāli strādā ar pilnu jaudu attiecīgi atvērēja iespējām. Katram kanālam ir savs laika ilgums, piemēram kanāls drīkst stāvēt atvērts 25min. vai visu dienu. Vienlaicīgi var atvērt vairākus kanālus. Kanāli strādā jeb kurā ķermeņa stāvoklī, tos var atvērt un turpināt darīt savus darbus. Kanāli ir dažādi - dziednieciskie, attīrošie, aizsargājošie, garīgie, attiecību u.t.t. Kanālus var atvērt arī citiem cilvēkiem, protams ar viņu piekrišanu.
Arī es esmu izmantojusi šos kanālus, jo vienmēr visu izlaižu caur savu un savu mīļoto cilvēku prizmu, lai noskaidrotu un pārliecinātos, kā tas darbojās. Pirmos kanālus pārbaudīju caur savu māmiņu, kad viņai bija insults. Es atvēru savai mātei kanālu, kas atbild par runas problēmām, kanālu, kas saistīts ar galvu, kopā man bija 5 kanāli, ko es viņai atvēru. Rezultāti bija strauji jūtami, bet viss lielākais prieks man bija, ka pie logopēda viņa sāka pildīt, to uz ko agrāk vispār nereaģēja.
Esmu izmēģinājusi kanālus depresijai, lieko svaru samazināšanai, redzes uzlabošanai, kanālu, kas attīra un likvidē svešu ietekmi uz prātu, divu cilvēku savstarpējās attiecības, kanālu, kas palīdz iziet no jebkuras sarežģītas situācijas un uzlabo garastāvokli, kanālu, kas veicina gribasspēku un atbrīvo no slinkuma, kanālu, kas palīdz saprast dzīves kļūdas un atrisināt situāciju, kanālu, kas iztaisno un ārstē mugurkaulu.
Arī tev būs vienreizēja iespēja apgūt visus šos un vēl daudz, daudz citus kanālus, kas uzlabos tavu dzīves ritumu.
 Iespējams atvērt kanālus, kas strādā uz sirdi un attīra asinsvadus, ārstē nervu slimības, depresiju, atjauno kaulu struktūru, mugurkaulu, dziedina, attīra enerģiju, attīra naudas kanālu-kas palielina naudas ienākumus,  jaunības kanālu, kas strādās uz tīmusu un palielina jaunības hormonus, kanālu, kas palīdz samazināt liekos kilogramus, gaišredzības kanālu, kad palīdz ieraudzīt karmiskas lietas, kanālu, kas likvidē tabakas un alkohola atkarību, kanālu, kas uzlabo savstarpējās attiecības un daudzus, daudzus  citus kanālus.

Piedāvāju  video nodarbību kursu „Gaismas Kanāli”,spied uz šo nosaukumu-GAISMAS.KANALI
 
UZMANĪBU- apakšā var palasīt komentārus, ko stāsta cilvēki, kas jau lieto Gaismas kanālus.
 
Komentāri (35)  |  2016-12-14 18:59  |  Skatīts: 7722x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Evija* - 2017-01-16 13:04
vai bērnam var pielietot AF 48 kanālu redzes uzlabošanai, zemākām frekvencēm tāda nav ?
Kā var zināt, kad var ņemt aukstākas frekvences kanālus priekš pašas, strādāju ar AF kanāliem, bet nejūtu enerģiju, brīžiem griežas galva, nav spēka. Kad strādāju pirms gada ar rūnām, jutu enerģijas pieplūdumu jau pašā sākumā , ar kanāliem nejūtu, varbūt kaut ko daru nepareizi.

Inga Gromova* - 2017-01-16 13:21
Atbilde Evijai- AF 48 kanālu var droši izmantot bērnam vecākam par 6 gadiem, jo bērniem ir stipri tīrākas, augstākas un nav tik nobloķētas enerģijas, kā pieaugušiem, galvenais nosacījums, ka kanāls pēc 30 min jāaizver pašai.
Kas attiecas uz tevi, tad parasti ar ZF mēs strādājam sākumā 3-7 dienām un tad veram augstākas frekvences...ar rūnām darbība ir savādāka, ar kanāliem galvas reibšana var būt tajā gadījumā ja mainās enerģijas no zemākām uz augstākām vibrācijām, skatoties kādu kanālu atvēri, ja tas ir tīrošais, tad spēka izsīkumu varētu izjust un tas ir normāli, jo kad tu slimo un organisms tajā brīdī attīrās tu arī izjūti vājumu un nespēku....varbūt vajaga ieslēgt kādu kanālu, kas dod spēku un enerģiju.

Anita* - 2017-01-16 14:46
Kurš kanāls vislabāk palīdz kāju vēnām un satūkumam? Es pielietoju ārstnieciskos, kur limfai der.

Dace** - 2017-01-19 14:37
Sveika Inga! Cik daudz kanālus var vērt vaļā VIENĀ dienā? 10? 30? 50?
Piem: plkst.10.00 no rīta es atveru pēc kārtas AZURA 10-sev; ODORA 3-citam; AZURA 10-citam, kopā 23 kanālus VAI ARĪ man ir jāievēro laika starpība un jāver tie vaļā ik pēc piem. stundas?
UN kā ir ar citiem pastiprinātājiem- piem. TRONA? Vai to atver tikai pašu, lai būtu rezultāts? UN cik kanālus pie tā var atvērt?
Darbojos cītīgi, bet kas ir interesanti- verot citiem- to iedarbību izjūtu uz sevis! Ja es atveru kanālu attīrošo uz 25 min.- sev, UN TŪLĪT PĒC TAM to pašu kanālu es atveru citam- vai priekš manis tas nav par daudz, jo atverot citam- tā iedarbību uzreiz izjūtu es pati?

Zane* - 2017-01-23 16:19
Izjutu sāpes krūškurvja rajonā...kas vakarpusē kļuva asas. Atvēru dziedniecības kanālu un gāju gulēt . .atmodos no rīta. ...sāpes bija pazudušas ...Man ļoti labi palīdz atbrīvoties no nevēlamām domàm kanāls, kas atbrīvo no bailēm .Strādā perfekti ! Paldies Ingai par iespēju iepazīties ar šiem unikàlajiem Gaismas kanāliem!

Anita* - 2017-01-31 15:14
Mīļš paldies Inguci, mūsu Zemes eņģelis!
Viss notiek, ar kanāliem tiešām strādājas, izārstēju klepu vīram. Strādāju uz 10 kanāliem katram. Arī uz naudas piesaisti, tikko atnāca vēstuli ar brīnišķīgu darba piedāvājumu Vācijā! Tātad arī tas darbojas.
Dievs palīdzēja man Tevi satikt, Inguci, paldies!!!

Ieva* - 2017-05-05 12:27
Labdien! Vai ir kāds kanāls, kas reāli pasargā, tīra no melnās maģijas? Vīra radi jau kādu laiku piekopj melno maģiju, vienkārši slimi cilvēki, jūtu sekas uz sevi, bērniem. Paldies.

Inga Gromova* - 2017-07-13 10:04
Jā, Ieva ir kanāli, kas attīra pieburšanas,melno maģiju, un citas lietas.

Skolnieciņš no svētbirzs * - 2020-11-18 20:02
Ir pienācis ilgi gaidītais 18.novembris. Šī svinīgā diena ir ļoti īpaša mūsu tautai. Tieši 1918. gada 18.novembrī mūsu tauta kļuva brīva, jo tika atgūtas mūsu senču zemes. Tika nodibināta Latvijas Republika. Latvija – tās ir mūsu tautas mājas. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Tieši 18.novembris ir īstais laiks, lai lūgtu Latvju Dievus. Aizlūgsim Latvju Dievus pār mūsu valsti, tautu un valdību. Uz klaja lauka ar izstieptām rokām lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu! Mežā pie svētakmeņa lūgsim visvareno Dabas Māti! Noliekot svecītes un ziedus uz tuvinieka kapa, lūgsim visvareno Veļu Māti! Savās mājās lūgsim visvareno Laimu! Lūgsim Latvju Dievus – mūsu zemītes un latvju tautas aizstāvjus! Ticēsim labajam. Ticēsim Latvju Dieviem. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai Latvju Dievi mūs svētī!!!
Ar Tēvzemes mīlestību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Latvija #Tēvzeme #brīvība #18.novembris #18.11.1918. #neatkarība #drošība #patriotisms #pagāni #svētbirzs #LatvjuDievi #Pērkons #Māra #Laima

Skolnieciņš no svētezera* - 2020-11-18 20:03
Ilgi gaidītie Valsts svētki ir jau pienākuši. Šodien, 18.novembrī, mūsu tautai ir īpaša diena. Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva. Dibinot Latvijas Republiku, latvieši atguva savu senču zemi, kuru iebrucēji (sākot ar krustnešu un kristīgo misionāru laikiem) bija nozaguši. Mēs atguvām to, kas pieder mums. Mēs esam saimnieki savā zemē. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Novērtēsim savu senču pūliņus latvietības saglabāšanā un latvju zemes nosargāšanā. Cienīsim un mīlēsim Latviju. Būsim draudzīgi un vienoti ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas labklājību, kā arī par valsts attīstību. Iekursim ugunskuru savas viensētas pagalmā par godu Latvju Dieviem! Ziedosim sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums bagātību un veiksmi! Lūgsim Veļu Mātei, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Godināsim savus senčus kapiņos. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
Ar sentēvu gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Tēvzeme #LatvijasRepublika #Latvija #18.11.1918. #18.novembris #latvieši #latvietība #LatvjuTauta #sentēvi #drosme #patriotisms #pagāni #svētezersLapa | [1] 2 |

- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ