sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Cena: 120.00 €

APMĀCĪBAS KURSS- RŪNU DZIEDNIECĪBA

 

UZMANĪBU!
Lai iegādātos preci uzspiest uz ratiņiem, aizpildīt anketu un apstiprināt epastā. Dažu dienu laikā uz jūsu norādīto epastu tiks nosūtīts rēķins, preces apmaksai un videoapmācība.

VIDEOFRAGMENTS - RŪNAS

12 video nodarbības „Rūnu dziedniecība”.


Video nodarbībās iekļauts 24 RŪNU futarks, katrā nodarbībā mācāmies 2 RŪNAS. Apgūstot visa 24 RŪNAS, turpmāk pašiem iespējams izveidot rūniskās formulas un sastāvus, kas palīdzēs pie dažādām dzīves situācijām. 
Ja iegādājās visu 12 nodarbību kursu, dāvanā saņem visu elektroniski dokumentu formātā un 13.nod., kurā māca pašam veidot rūniskās formulas.

 Uzzināt vairāk uzspiežot šeit:


Katrā video nodarbībā dziednieciskās rūnas
:
1.nod.- Palīdzēs likvidēt gripu, vīrusu, saaukstēšanos, novārdzinātu organismu, un nostiprinās imunitāti.
2.nod.- Atbrīvos no visa veida atkarībām- pīpēšana, alkoholisms, narkotikas, azartspēles u.c., šādi palīdzot sev un saviem mīļajiem. Sakārtos locītavu, gūžu, muguras un citas kaulu problēmas, tai skaitā osteohondrozi, neiralģiju.
3.nod.- Dziedinās Astmu, Sirds un asinsrites problēmas.
4.nod - Numeroloģija, kas palīdzēs noskaidrot savu šīs dzīves misiju un uzdevumu, kas palīdzēs izveidot rūnisko likteņa formulu un palīdzēs iet pa pareizo dzīves ceļu. Dziedinās nieres un aknas, kas skaitās vieni no svarīgākajiem ilgdzīvošanas orgāniem.
5.nod.- Palīdzēs atbrīvoties no liekiem kg un nomest konkrētu ķermeņa svaru attiecīgajā vietā. Palīdzēs atbrīvoties no varikozām vēnām.
6.nod.- Atjaunos redzi, likvidēs glaukomu un citas acu slimības, uzlabos acu asumu,sevišķi tiem, kas sēž pie datora.
7.nod.- Palīdzēs saldam miegam, pasakainas miega zāles.
8.nod.- Stiprinās matus, lai augtu ātrāk garāki, dziedinās matus, lai mati augtu kuplāki, stiprāki un veselīgāki, formula plikpaurībai, formula, ja mati krīt laukā. Galvassāpes, tai skaitā migrēniskās, formula ne tikai likvidē sekas, bet dziedinās cēloni.
9.nod.- Attīrīs enerģiju un atbrīvos organismu no šlakām, piepildīs ar enerģiju, atbrīvos no noguruma, vājuma un nespēka. Nostiprinās kaulus un ārstēs locītavas.
10. nod.- Attīrīs deguna dobuma kanālus, likvidēs iekaisumu, noņems pietūkumu, ārstēs alerģijas, tā lai elpošana būtu viegla un brīva, atjaunos imunitāti. Attīrīs limfātisko sistēmu, kas atjaunos veģetatīvās nervu sistēmas funkcijas, attīrīs un uzlabos limfvados, limfmezglos darbību, palīdzēs izvadīt visus gala produktus un uzlabos vielmaiņu, izvadīs visas šlakas, toksīnus, likvidēs lieko šķidrumu, limfostāzi, izdziedinās endokrīno sistēmu, normalizēs hormonālo fondu, kura rezultātā nostiprināsies imunitāte. Asinsvadu tīrīšana, sirds darbības un asinsspiediena normalizēšana.
11. nod.- Atbrīvos no pumpām, pūtītēm, sarkaniem pleķiem un ēdēm. Likvidēs kārpas un furunkulus. Dziedinās ādas alerģiskus izsitumus un dermatītu.
12. nod.- Ādas atsvaidzināšanai, reģenerēšanai un atjaunošanai. Dotais sastāvs veiks ādas izmaiņas, padarot to gludāku, elastīgāku un tvirtāku. Jaunības atjaunošanai. Dotais sastāvs noārdīs novecošanas programmas un ieslēgs organisma atjaunošanos, attīrīs ķermeni un prātu, uzlabos pievilcību. Tūskas likvidēšanai un ādas toņa uzlabošanai. Pielietosim arī Rūnas, kas uzlabos nieru darbību un likvidēs tūskas, tiem kam ūdens aizture organismā un tendence uz resnumu. Samazinās krunciņas ap acīm un likvidēs tūskas.

Atpakaļ

Visas preces ir norādītas ar +21% PVN