sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Komentārs:

Aija* - 2021-03-08 18:07
Esmu pateicīga Ingai par sniegto informāciju,par praktisko pielietojumu. Apgūto rūnas kursā pielietoju ikdienā sev un saviem mīļajiem. Interese par rūnām pieaug,labprāt apgūtu vēl kaut ko. Ir "āķis lūpā".


Mans mērķis - parādīt virzienu, bet pārējo ceļu jānoiet pašam.
Es piedāvāju cilvēkiem alternatīvu veidu, kā palīdzēt sev un saviem mīļajiem, uzlabot savu dzīvi un veselību, ar vienkāršiem enerģētiskiem vingrinājumiem.
Aicinu visus, kuri no manām nodarbībām vai vebināriem sasnieguši, kādus rezultātus, padalīties ar pārējiem. Jo tikai tā mēs spējam iedrošināt un uzrunāt citus cilvēkus darboties mums līdzi. Tikai tā, mēs spējam iedrošinat visus tos, kuri vēl nav pamodušies, iet pa Gaismas un Mīlestības ceļu. 
Atcerieties -  slinkums ir mūsu šķērslis, kas to pārvar - plūc"augļus".
Komentāri (24)  |  2015-12-30 14:54  |  Skatīts: 8834x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Inga Gromova* - 2015-12-30 15:14
Visu, ko es mācu esmu izlaidusi caur savu prizmu. Visas manas mācības ir manas dzīves izietā pieredze.
Esmu saņēmusi daudzkārtējās vēstules, kurās cilvēki ar pateicību, raksta par saviem rezultātiem, tas pamudināja mani izveidot šo sadaļu.

Aiva* - 2016-01-05 16:14
Man bija hroniskas galvassāpes un galva katru dienu sapēja līdz vemšanai, ko tikai nedarīju, nekas man nepalīdzēja, saņemot galvas sāpēm rūnu , kuru uzzīmēju uz k. rokas plaukstas un aktivizējot to , manas neciešamās sāpes pārgāja,proti pēc 3 h, un man pat liekas, ka šī rūna arī izdziedināja mani no šīm briesmīgajām galvassāpēm, jo tagad galva tā vairs nesāp

Ilze* - 2016-01-05 22:08
Man arī nācās pielietot šo rūnu pret galvas sāpēm. Man gan galva sāp reti, bet kad sāp, tad ir nepatīkama sajūta un neparko citu nevar padomāt. Es rīkojos tāpat kā Aiva - uzzīmēju uz kreisās rokas plaukstas un aktivizēju. Man pārgāja galvas sāpes pēc kādām 20-30 minūtēm.

Līga* - 2016-01-08 17:31
Esmu pateicīga Ingai,par iepazīstināšanu ar rūnām un to pielietošanu,Mani jau ilgus gadus moca atkarība no kafijas nu nekādi nespēju tikt ar to galā uzzīmēju rūnas ,kas palīdz atteikties no šis atkarības,aktivizēju un tā strādā ,lai gan vēl lietoju kafiju,taču krietni mazāk un vairāk prasās tīrs avota ūdens arī zāļu tējas.
Paldies Inga ,Tev!

Gatis* - 2016-01-09 15:54
Esmu,pateicīgs Tev par šo rūnu, kura mani izārstēja no galvas sāpēm, bezmiega. Paldies Inga Tev!

Zane* - 2016-01-12 10:13
Man tieshi tápat ká Ingai gája ar to notieveshanas rúnu. Svars náca klát nevis gája nost..Es arí nodomáju aktivizét vélreiz....un tieshám péc páris dienám sáka viss darboties :)

Aiva* - 2016-01-12 14:26
Sākšu ar enerģijas rūnu. Rūna ir lieliska, uzzīmējot uz kr. rokas, viņa darbojas var teikt uzreiz. Vienīgais no manas pieredzes ,šo rūnu tiešām ,nevajag zīmēt vakarā jo enerģija daudz. Par gūlēšanu tad nau ko domāt.
Otrā rūna bija kaula,locītavu sāpēm. Arī tās es uzzīmēju uz tām vietām kur sāp uz ceļiem, kuras darbība ieslēdzas uz reiz . Ceļos radās siltums ,biezumu sajūta kas beidzās ar vieglumu, pazuda sāpes. Staigāt bija viegli un tā pat netraucēja locīties celim.
Paldies Inga Tev!

Zane* - 2016-01-14 06:16
Runájot par miega rúnu tá darbojas fantastiski! Tagad ,ká aizmiegu vakará ,tá pamostsos tikai no ríta.Pirms tam katru nakti pamodos páris reizes un nespéju ilgi aizmigt.Bet nu tas ''murgs'' ir beidzies...Paldies Inga Tev!

Līvija* - 2016-01-14 15:19
Līdz šim par Rūnām es zināju tikai tik, ka ir tāda Rūnu zīlēšana. Bet pietika man vienreiz "iegriezties" Ingas vebinārā, lai, ar mazu smaidiņu, uzzinātu kas ir Rūna pret slinkumu. Jutos bezgala pārsteigta par to, ko uzzināju par Rūnām, un arī izjutu, kā mans ķermenis pārsteidzoši atsaucas un reaģēja uz dažām tovakar piedāvātajām Rūnu zīmēm un formulām.Tās reāli darbojas. Iemācoties burtus, mēs varam izlasīt gudras grāmatas, bet iepazīstot senās Rūnu zīmes,- kļūt redzīgāki, zinošāki un spēcīgāki katrā savas dzīves mirklī un situācijā. Tā ir vēl viena dzīves bagātība. Paldies ,Inga, ka dāvā šādu iespēju!

Solvita* - 2016-02-01 14:17
Puisitim bija iesnas, aktivizeju vinjam uz labaas delnas Ruunu, viss stradaa iesnas pargaja. Tagad pa brivdienaam atkal bijam apauksteejushies un pa nakti deguns bija blokeets, shodien no rita atakl uzzimejaam uz labaas delnas RUUNU un aktivizejaam, brinums, iesnu nav !!! Viss notiek !
Paldies Inagi, par sho brinumu un iegutajaam zinashanam, ko varam pielietot !
Solvita

Nelda* - 2016-02-02 11:26
Paldies, Inga, ka dalies ar zināšanām! Man bija uzbrucis vīruss. Bija grūti, ka ne izteikt. Uzzīmēju uz kreisā pleca rūnu formulu un aktivizēju - līdz vakaram jau bija gandrīz ka kārtībā. Interesanti tas, ka rūnu formulu nevajadzēja pat mazgāt nost - tā bija "uzsūkusies" caur ādu.

Aiva* - 2016-02-10 21:04
Uzzīmējot uz kr.roku,deguna attīrīšanas rūnu un aktivizējot,šī rūna sāka darboties uz reiz. Man sākās ar acu iekaisumu, acis palika sārtas , deguns tecēja ,ausis aizkrita. Uz vakara pusi nedaudz paugstinājās t/37,5. Tīrīšanās ilga četras dienas,vēl klāt pievienojās elpu trūkums. Šī rūna ir ļoti unikāla ar to kad cilvēkam liek izjust izturēt dažādas tīrības veidi., vienā reizē viss kopā , nau viegli bet rezultāts ir pēc tam iespaidīgs. Rezultāts: Acis liekas gaišas ,deguns tīrs un brīvi var elpot, klepus un elpošana,arī brīva,bez kādām blakus grūtībām.

Aiva* - 2016-02-11 17:02
Esmu izgājusi visas rūnas nodarbības un tagad saprotu, ka tās tiešām mums cilvēkiem ir Dievu dāvana, kas palīdz sakārtot enerģētiku un veselību. Man pašai ir nopietnas veselības problēmas un ar rūnām ir iespēja pārliecināties, kā tās darbojas. Varu pateikt, ka strādā viss, ko es pielietoju, tagad pat,man kājas vienmēr bija piepampušas, kā bluķi, bet uzzīmēju uz kājām asins attīrīšanas rūnu notika brīnums, pampums nogāja un es beidzot sajutu savas kājas.

Ilze* - 2016-02-14 18:24
Man ar miega rūnu ir tāpat kā Zanei. Bija laiks, kad gāju gulēt ar nepatiku, jo naktī modos augšā un vairs nevarēju aizmigt, no rīta jutos kā apdullusi muša. Tagad guļu loti labi, kā vakārā nolieku galvu uz spilvena, tā no rīta ar modinātāju pamostos un jūtos labi izgulējusies. Tikai man šī formula uzreiz nesāka darboties. Pagāja kādas 2 nedēļas līdz iedarbojās.
Ar svara zaudēšanas formulu gan neiet tik labi - vēljoprojām nekas nemainās. :(

Inese* - 2016-02-16 11:06
Gadiem ilgi netieku galā ar veselības problēmām, tām pievienojušās vēl virkne citas. Praktizēju dažādas garīgas nodarbes, esmu daudz lasījusi par zemapziņas spēku, esmu sevi jau daudz „saglābusi” , bet tomēr vēl netieku galā. Iepriekšējā svētdienā atlicināju laiku un sazīmēju uz bildes rūnas – kaulu nostiprināšanai un locītavu sāpēm, rūnisko sastāvu, kas iegriež enerģētisko virpuli. Man nav nekādu pārmaiņu sajūtu brīdī, kad aktivizēju, nekad īpaši neko nejūtu. Bet pēc šo divu rūnisko sastāvu aktivizēšanas nākamajās divās dienās bija savāda sajūta – likās, ka galvas virsas daļā kaut kas ieplūst , tā kā gandrīz „ jumts aizbrauc”. Nedaudz sabijos, bet trešajā dienā pārgāja . Sajūta bija vienreizēja, jo muguras sāpes nejutu, varēju strādāt pilnu darba dienu bez vingrošanas. Pie tam nāca piedāvājums darba pārmaiņām, sakārtoju nedēļas laikā savu praksi, par ko šaubījos un svārstījos neziņā ilgu laiku. Muguru gan es pārslodzēju ātri vien un smeldze atgriezās. Uzlīmēju jaunu plāksteri ar rūnisko sastāvu, pārgāja pēc neilga laika. Esmu sapratusi, ka man rūnas ir viens no papildus līdzekļiem, kā sev palīdzēt. Labs , efektīgs līdzeklis, kas kā korķis parauj risinājumu vaļā. Man laikam gan ir papildus regulāri jāsmeļ enerģija arī no citiem avotiem un neko no iepriekš apgūtā nedrīkstu atmest, bet nepārtraukti visu apgūto pielietot, tikai tad būs rezultāts paliekošs. Inga jau arī mums to teica. Man daudz jāstrādā vēl ar čakrām.Paldies Tev, Inga!

Zane* - 2016-02-28 06:35
Vebinaara maajas darbs bija :''Pashiem izveidot ruunisko formulu un palikt zem viena no podinja ,kuraa iestaada vai ieseej kaadu no augiem vai seeklaam. Man tas bija siipols.Zem viena podinja paliku ruunisko formulu,aktivizeeju arii uudeni ar ruunisko formulu(ar kuru aplaistu sho siipolu). Bet otru podinjhs - bez ruuniskaas formulas.Un ticiet vai ne - siipolam ,kursh aug ar ruunu paliidziibu jau ir mazi zalji locinji,bet otram - ? gaidu... Veel viens pieraadijums - ruunas darbojas!!!!

Zane* - 2016-03-02 06:14
Gribu padaliities pieredzee ar ruunisko sastaavu "Kraakshanas likvideeshanai". Jo ,ja kaads kraac naktii...tas ir briesmiigi. Tika meegjinaati vissadi veidi apstaadinaat kraakshanu, bet bez rezultaatiem.
Peec vebinaara noklausiishanaas , peec iespeejas aatraak liku sho ruunisko sastaavu ''pie darba''. Es uzziimeeju uz amuleta un paliku zem ''kraaceeja:) '' matracha. Nu ziniet... taa nostraadaaja fantastiski...jau pie pirmaas reizes...Es varu teikt ''traktors'' tika apstaadinaats...Paldies Ingai par sho kaarteejo briinumu,ko varam pielietot!!!


Zane* - 2016-03-18 19:08
Interesants fakts ar "Salomona rags''ruunisko sastaavu,kas paliidz atiiriit sevi no astraalaam buutneem,dzimtas laastiem,marokaam,noskaudumiem,ljaunaas acs,pieburshanu,laastiem,mirusho dveeselju pieslegums.Bet pirms tam nodiagnisticeeju sevi ar jeelu olu(kaa Inga maaciija), lai tieshaam paarliecinaatos par savu staavokli. Un ola uzraadiija ,ka man arii ir kas ''pielipis.''.Njeemu Salomona ragu un ‘’ciiniijos’’ ! Ruuniskaa sastaava aktivizeshanas laikaa izjutu nelielas galvassaapes,reibumu,nelielu dedzinaashanas sajuutu avotinja rajonaa, un nedaudz kjermenis saaka triiceet.. galvassaapes atkaartojaas ari dienas laikaa….Jau naakoshaa riitaa pamostoties jutu parmainjas sevii . Es jutos gariigi stipra, mieriiga,nosveerta. Likaas ,ka arii apkaart kaut kas mainiijies 

Juris* - 2016-09-09 12:57
Esmu izmēģinājis vairākas Rūnu formulas uz sevis un ģimenē. Sajūtas ir labas, turpināšu pielietot un apgūt jaunas. Mācos meditēt!

Aija* - 2021-03-08 18:07
Esmu pateicīga Ingai par sniegto informāciju,par praktisko pielietojumu. Apgūto rūnas kursā pielietoju ikdienā sev un saviem mīļajiem. Interese par rūnām pieaug,labprāt apgūtu vēl kaut ko. Ir "āķis lūpā".

Solveiga* - 2021-03-08 18:17
Paldies par jaunām zināšanām! Ja sākumā nebiju pārliecināta, cik ļoti man to vajag apgūt, tad pēc pirmām nodarbībām sapratu, ka tas ir mans un ir ļoti interesanti un Rūnas strādā!!! Un ka ir tik daudzveidīgs to pielietojums ikdienā! Kā arī paldies par neatlaidību mums novadīt kursu, kaut arī neesot klātienē, bet attālināti!

Ieva* - 2021-03-08 20:26
Paldies Ingai par Rūnu kursu! Lielisks instruments, reizē noslēpumains, jaudīgs, un arī saprotami un vienkārši lietojams īstajā laikā, situācijā un ar pareizo attieksmi. Inga šajā kursā dāsni dalījās gan ar mācību materiāliem, gan dažādām tehnikām un personīgo pieredzi. Man apgūtais ļoti noder un darbojas lieliski!

Ilze* - 2021-03-08 20:42
Liels paldies Ingai par interesanto un ļoti noderīgo Rūnu kursu. Ļoti daudz vērtīgas, citur reti pieejamas informācijas. Man izmēģinātie sastāvi darbojas labi, noteikti turpināšu izmantot šo brīnišķīgo instrumentu.

Gunta* - 2021-03-08 20:56
Zināšanas ir bagātība, neizmērojama bagātība! Esmu pateicīga, ka liktens saveda kopā ar Ingu! Esmu pateicīga par Ingas dalīšanos savās zināšanās par Rūnām, par to vareno spēku un iespējām.Mācību kurss iemācīja ne tikai Rūnu nozīmi, bet arī zināšanas, lai Rūnas izmantotu kā instrumentu sevis izzināšanai, sakārtošanai un aizsargāšanai.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ