sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Komentārs:

ilze* - 2016-07-05 07:46
Sveika,Inga!Liels paldies,ka uzrunaji un atsutiji piedavajumu ar meditacijam.Velos vinas iegadaties.

Šī programma attīra zemapziņu no bailēm, hroniskām sāpēm un blokiem. Enerģētiskie GAISMAS VĀRDI ir īpašas skaņu vibrācijas, līdzīgas mantrām, kas tiek sūtītas mums no AUGSTĀKIEM GARĪGIEM SKOLOTĀJIEM. GAISMAS VĀRDI palīdz attīrīt TICĪBAS kanālu, kas savieno mūs caur AUGSTĀKO ”ES” ar DIEVIŠĶO IZPAUSMI un piepilda ar MĪLESTĪBAS un ŽĒLSIRDĪBAS GAISMU. Tā stiprina VIENOTĪBU un TICĪBU un palīdz augšāmcelšanos GARĀ. Spilgtāk izpaužas savstarpējā palīdzība un attiecības vienam pret otru un attīstās RADĪŠANAS spējas.

Šī programma strādā ar zemas frekvences sub-band delta vai epsilon frekvencēm, likvidējot atsevišķus blokus, kas ir mūsu zemapziņā, tāpēc ieteicams klausīties uz austiņām katru vakaru pirms gulētiešanas, jo uzlabo miegu.

Programma palīdz mazināt hroniskās sāpes, noņem trauksmi un bailes, piepilda ar mīlestību un žēlsirdību, uzlabo savstarpējās attiecības ar apkārtējo vidi un cilvēkiem, attīsta talantus un dotības.

UZMANĪBU! Šo programmu nav ieteicams klausīties cilvēkiem ar epilepsiju, cilvēkiem ar sirds stimulatoru un grūtniecēm, jo satur augstas frekvences vibrāciju.

KO PAR TO STĀSTA MŪSU AUGSTĀKIE GARĪGIE SKOLOTĀJI:
„Jūs iznākat no blīvās matērijas, jums palīgā nāk jaunās enerģijas, zināšanas un prasmes. Viss tas ir tam, lai TIEŠI JŪS (bet ne jūsu bērni vai mazbērni) šeit un tagad kļūtu veseli – GARĪGI UN FIZISKI. Tas ir viens no jūsu galvenajiem uzdevumiem – KĻŪT VESELIEM. Un sākt gatavoties Augšāmcelšanās procesam. JŪSU UZDEVUMS – PIEŅEMT IZDZIEDINĀŠANAS ENERĢIJU NO GARĪGĀS PASAULES UN KĻŪT VESELIEM. JŪSU ĶERMENIS VAR, UN TAM IR JĀVAR ATBRĪVOTIES NO VISU VEIDU SLIMĪBĀM. Paliekot vēl šeit, blīvajā matērijā, jūsu Garam ir pilnībā jāiemācās vadīt savu ķermeni un apziņu.”


Komentāri (3)  |  2016-07-03 19:20  |  Skatīts: 4483x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
ilze* - 2016-07-05 07:46
Sveika,Inga!Liels paldies,ka uzrunaji un atsutiji piedavajumu ar meditacijam.Velos vinas iegadaties.

Elita Rauza * - 2019-06-15 16:11
Vēlos meditacijas iegādāties, vai tas iespējams.

Skolnieciņš no svētbirzs * - 2020-11-28 13:54
Ir pienākusi ziema. Aukstās naktis un saltie rīti ir kļuvuši par ikdienu. Līdz ar ziemu pieaug kovid-19 sirgstošo skaits. Lai pārvarētu kovid-19 sērgas otro vilni, ievērosim visus valdības ierobežojumus un mediķu rekomendācijas. Ieturēsim 2 metru distanci, nedrūzmēsimies. Rūpīgi mazgāsim rokas ar ziepēm un lietosim dezinfekcijas līdzekļus. Lietosim sejas un deguna aizsegus. Saslimšanas gadījumā apzinīgi ievērosim pašizolāciju. Būsim apzinīgi šajā krīzes brīdī. Sargāsim savu un apkārtējo veselību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas veselību un zemes aizsardzību! Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Māte. Cerēsim, lūgsimies un ticēsim. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai ticība Pērkonam kalpo mums par zobenu! Godināsim savus senčus un Latvju Dievus. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #Tēvzeme #Latvija #sentēvi #veselība #pagāni #Skolnieciņš


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ