sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Cena: 7.00 €

KAKLA VINGROJUMI


 


Video Treniņš - "Kakla muskuļu nostiprināšana un dubultā zoda likvidēšana"  
Jo kakla muskuļi ar gadiem saspringst un novārgst, sevišķi kaklu iespaido strādājot ar datoru.  Tas rada nopietnu kakla daļas muskuļu saspringumu, savukārt darbošanās ar datorpeli izraisa labās lāpstiņas un pleca saspringumu. Sākumā uz sasprindzinājumu reaģē muskuļi. Muskulis sasprindzinoties saīsinās un saspiež nervu. Ja muskuļi netiek izkustināti un atbrīvoti, tad saspringums aiziet arī līdz kauliem, kas savukārt izraisa nopietnu mugurkaula deformāciju. Kakla muskuļu sasprindzinājums iespaido galvas asinsriti, galva netiek pietiekami apasiņota, un rodas galvassāpes vai reiboņi.
Vēl kaklā atrodas viens no svarīgākajiem endokrīnās sistēmas orgāniem - vairogdziedzeris. Vairogdziedzera hormoni stimulē vielmaiņu visās organisma šūnās un regulē katru procesu organismā – elpošanu, gremošanu, miegu, kustības kā arī iekšējo orgānu darbību – sākot no sirdsdarbības līdz reproduktīvajai sistēmai. Vairogdziedzeri dēvē arī par “ jaunības “ dziedzeri, ja tas darbojas normāli, tad tiek pagarināta jaunība.
VIDEO TRENIŅŠ kakla vingrojumiem ir lieliska iespēja uzlabot ne tikai savu skaitumu, bet arī veselību. Vingrinājumi ir vienkārši un efektīvi, kas palīdzēs saglabāt vingru kakla daļu, kā arī nostiprināt dziļāk esošos muskuļus, kas stabilizē kakla daļas skriemeļus, gādā par asinsriti, kas savukārt regulē vairogdziedzeri. Atceraties, ka kakls noveco pirmais un ja šobrīd nav dubultzoda, vai neatkarājas āda, tas nenozīmē, ka ar to nav jāstrādā. Muskuļi ir jānostiprina laicīgi, lai vēlāk nerastos problēmas, jo tad rezultāti nebūs tik spīdoši, bet darbs būs krietni lielāks un smagāks.

FRAGMENTS - KAKLA VINGRINĀJUMICena: 7.00 €

ACU VINGROJUMI
VIDEO APMĀCĪBA - ACU VINGROJUMI
 Ar vingrinājumiem iespējams nostiprināt acu muskuļus, samazināt un likvidēt saucamās “vārnu kājiņas” un krunciņas zem acīm. Ļoti labi var pacelt noslīdējušās, iekritušās acis un izlīdzināt atkāpes acu rajonā. Likvidēt apakšējo un augšējo acu tūsku un zilos riņķus. Pacelt noslīdējušos plakstiņus. Uzlabot redzi!
Gadiem ejot kolagēns zaudē savu formu, āda paliek plāna un sausa, kuru rezultātā parādās krunkas, bet muskuļi, ja viņus nekustina, novārgst un acis iekrīt uz iekšu, lēca zaudē savu izliekumu un pasliktina redzi. Stress izraisa lokālas muskuļu spazmas un traucē mikrocirkulāciju. Pirmie cieš visvājākie muskuļi - tie, kuri atrodas ap acīm. Āda cieš ne tikai no muskuļu spazmām, bet arī no apkārtējās vides negatīvas ietekmes: sauss biroja gaiss, lielpilsētas netīrība, aizraušanās ar solārija un saules iedegumu, smēķēšana - tā visa rezultāts ir krunciņu parādīšanās. Tūskas iemesli var būt dažādi, viens no biežākajiem ir šķidruma uzkrāšanās muskuļu pārmērīgā tonusa vietās, jeb savilktos saīsinātos muskuļos, kas traucē limfas un venozo atteci. Pateicoties muskuļu stimulācijai un dinamismam ar VIDEO - ACU VINGROJUMI, iespējams panākt lieliskus rezultātus.

FRAGMENTS - ACU VINGRINĀJUMI


Cena: 7.00 €

VINGRINĀJUMI SEJAS OVĀLAM

 

UZMANĪBU!!!
Iegādāties var uzspiežot uz iepirkuma ratiņiem. Pēc tam augšpusē kreisā pusē uzspiest - PASŪTIJUMA NOFORMĒŠANA. (Epastā atnāks rēķins, kuru varēs apmaksāt caur jebkuru internetbanku.)


Ar video - SEJAS OVALA VINGROJUMI palīdzību ir iespējams vingrot ar dažādiem sejas vingrinājumiem un aktivizēt dziļos sejas muskuļus paceļot sejas ovālu, uzlabojot ādas elastību, tvirtumu, samazinot un attīrot poras, kā rezultātā samazinās krunciiņas. Krunkas sejā rodas sejas muskuļu atšķirīgā stiprinājuma dēļ. Sejas muskuļiem abi muskuļa gali stiprinās pie kaula, bet pa vidu savijās ar mīkstajiem audiem. Šos muskuļus sauc par mīmiskajiem sejas muskuļiem un pateicoties tiem, mēs izpaužam savas emocijas ar grimasēm. Ilgstoši atrodoties sasprindzinātā stāvoklī, notiek muskuļu pretestība, jeb tonuss, kurā muskulis saīsinās un saspazmējas izveidojot krunku. Savilktā starp uzacu krunka, jeb kā vēl viņu dēvē dusmu rieva bieži vien izveidojas no pārāk lielas koncentrēšanās, vai biežas dusmošanās. Zoda muskuļi saspazmējas no uzkrātiem aizvainojumiem, kā rezultātā lūpu kaktiņi noslīd uz leju. Krunkas ap lūpām rodas patstāvīgi turot lūpas savilktā, saspringtā stāvoklī, kad tiek izrādītas dusmojamas un neapmierinātība. Seja, kakls un ķermenis ir savstarpēji saistīts caur muskuļu ķēdēm. Savilkums mugurā, starp lāpstiņām vai kakla muskuļos tieši var atsaukties arī sejā un vizuāli atspoguļoties, kā noslīdējis sejas ovāls, vai padziļināta deguna mutes rieva. Ar gadiem mazinās kolagēna un elastīna sintēze saistaudos, palielinās šķidruma aizture audos un tūskas problēma sejā sāk kļūt aktuāla. Tūskas iemesli var būt dažādi, viens no biežākajiem ir šķidruma uzkrāšanās muskuļu pārmērīgā tonusa vietās, jeb savilktos saīsinātos muskuļos, kas traucē limfas un venozo atteci. Kolagēns zaudē savu formu, āda paliek plāna un sausa, kuru rezultātā parādās krunkas. Pateicoties muskuļu stimulācijai ir iespējams novērst straujo novecošanu un padarīt sevi jaunāku.

Fragments no video- SEJAS OVĀLA VINGROJUMI

Cena: 10.00 €

SEJAS AKUPRESŪRAS VIDEO GRĀMATA

 Video treniņš ir video grāmata, kurā māca stimulēt 25 bioenerģētiskos punktus. Video treniņā smalki stāsta un rāda katra punktiņa atrašānās vietu un tā iedarbību uz organisnu.

Jāsaprot, ka pa organismu plūst ne tikai asinis un limfa, bet arī enerģija.
Kopā uz ķermeņa ir izvietoti 12 svarīgi enerģētiski kanāli, pa kuriem plūst enerģija. Ja kanāli ir nobloķēti, tad tajā vietā nav asins cirkulācija un tas orgāns ar ko saistīts šis kanāls ir nepietiekoši apgādāts ar vajadzīgām uzturvielām un skābekli. Šūnas šajā zonā sāk atmirt radot smagas veselības problēmas.

Ar akupresūras palīdzību ir iespējams sakārtot sevi gan no iekšienes, gan arī no ārienes, jo katrs punktiņš stimulē asins cirkulāciju uzlabo ne tikai veselību, bet arī skaistumu.

Iegādājoties šo video treniņu, dāvanā iegūsi arī dokumentālu materiālu ar bildēm un punktu aprakstiem, lai atrisinātu tādas problēmas, kā:

- Galvassāpes un migrēniskās sāpes,
- Gripa, iesnas un saaukstēšanās,
- Nogurums, nespēks un enerģijas izsīkums,
- Slikta dūša un vemšana,
- Zobu sāpes.        
Cena: 10.00 €

SEJAS-FORMINGSSejas-Formings- video ir vebinārs (1:45 h), kurā stāsta un māca, kā pareizi vingrot ar dziļiem muskuļiem, lai korektētu sejas ovālu.

Ar vingrojuma palīdzību iespējams veikt izmaiņas sejā:
  • Pacelt noslīdējušo sejas ovālu
  • Pacelt noslīdējušos acu plakstiņus
  • Likvidēt acu tūskas,zilos riņķus
  • Samazināt krunciņas
  • Nostiprināt kakla muskuļusAtpakaļ

Visas preces ir norādītas ar +21% PVN