sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Cena: 10.00 €

SEJAS AKUPRESŪRAS VIDEO GRĀMATA

 Video treniņš ir video grāmata, kurā māca stimulēt 25 bioenerģētiskos punktus. Video treniņā smalki stāsta un rāda katra punktiņa atrašānās vietu un tā iedarbību uz organisnu.

Jāsaprot, ka pa organismu plūst ne tikai asinis un limfa, bet arī enerģija.
Kopā uz ķermeņa ir izvietoti 12 svarīgi enerģētiski kanāli, pa kuriem plūst enerģija. Ja kanāli ir nobloķēti, tad tajā vietā nav asins cirkulācija un tas orgāns ar ko saistīts šis kanāls ir nepietiekoši apgādāts ar vajadzīgām uzturvielām un skābekli. Šūnas šajā zonā sāk atmirt radot smagas veselības problēmas.

Ar akupresūras palīdzību ir iespējams sakārtot sevi gan no iekšienes, gan arī no ārienes, jo katrs punktiņš stimulē asins cirkulāciju uzlabo ne tikai veselību, bet arī skaistumu.

Iegādājoties šo video treniņu, dāvanā iegūsi arī dokumentālu materiālu ar bildēm un punktu aprakstiem, lai atrisinātu tādas problēmas, kā:

- Galvassāpes un migrēniskās sāpes,
- Gripa, iesnas un saaukstēšanās,
- Nogurums, nespēks un enerģijas izsīkums,
- Slikta dūša un vemšana,
- Zobu sāpes.        
Cena: 10.00 €

SEJAS-FORMINGSSejas-Formings- video ir vebinārs (1:45 h), kurā stāsta un māca, kā pareizi vingrot ar dziļiem muskuļiem, lai korektētu sejas ovālu.

Ar vingrojuma palīdzību iespējams veikt izmaiņas sejā:
  • Pacelt noslīdējušo sejas ovālu
  • Pacelt noslīdējušos acu plakstiņus
  • Likvidēt acu tūskas,zilos riņķus
  • Samazināt krunciņas
  • Nostiprināt kakla muskuļus

Cena: 49.00 €

SEJAS JOGAS INTENSĪVĀ VINGROŠANA

VIDEO TRENIŅŠ- SEJAS JOGAS INTENSĪVĀ VINGROŠANA

 

Sejas jogas intensīvā vingrošana sastāv no 7 video, katrs savai dienai.

Lai uzlabotu savu izskatu un likvidētu vecuma pazīmes piedāvāju iegādāties video nodarbības-Sejas jogas intensīvā vingrošana.

Mana pieredze rāda, ka tikai intensīvi vingrojot ar seju, iespējams panākt labus rezultātus. Tāpēc veicu eksperimentu un izstrādāju speciālus sejas vingrinājumus katrai dienai, nedēļas garumā. Visi cilvēki, kas pieteicās uz šo projektu, jau 1 nedēļas laikā guva fantastiskus rezultātus. Praktizētājam bija iespējams caur video, katru dienu vingrot ar seju.

Arī tu, ja iegādāsies Sejas jogas intensīvo vingrošanu un novingrosi veselu nedēļu, iegūsi patīkamu pārsteigumu, uzlabojot savu izskatu un likvidējot vecuma pazīmes. Tev nav jālieto dārgi krēmi, ne kosmētiskie un plastiskie pakalpojumi, lai izlīdzinātu krunciņas, paceltu noslīdējušos plakstiņus un sejas ovālu, viss, kas tev vajadzīgs ir tavs darbs un Sejas jogas vingrinājumi.

Atpakaļ

Visas preces ir norādītas ar +21% PVN